Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

WOW!

Pisałam już u Marjelki, że miałyście zlot forumowych miss i same gwiazdy - zazdroszczę Wam spotkania i super zabawy.

Ale już nie o tym - Monia ma megagul zazdrości w związku z garderobą..... aaaaa..... jest cudowna.... a ja nie dość, że nie mam wcale i nie wiem kiedy będę miała zabudowę to jeszcze mam garderobę klitkę, a u Ciebie prawie jak w wiadomej reklamie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co za dziewczyny:jawdrop:

 

Fajnie pewnie było. Aż zazdroszczę wam tych spotkań.A do Wa-wy tak daleko.

Jak będziecie kiedyś w Poznani to dajcie znać. Na pewno was z Myszonik i Mikiadą bardzo ciepło przywitamy:hug:

 

O garderobie nie piszę bo jeszcze nie przetrawiłam zazdrości;.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia, wiesz że nosisz przedziałek na tą samą stronę co ja?:lol2: - a to nie lada rzadkość;) Większość kobiet nosi na przeciwną (patrz załączony obrazek;))

 

I jeszcze coś dla ciebie: http://praktypedia.pl/Jak_korzysta%C4%87_z_bidetu

To jak z tymi spodniami? Właśnie - zapomniałam o tym argumencie;)

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkie dziewczyny do których zawsze zaglądam, a teraz, chwilowo mnie nie ma. Ciągle jestem w niedoczasie, ale myślę o was ciepło :yes:

Wybaczamy, pod warunkiem, ze nadrobisz,Łobuzie:P

Ja to bym Was wszystkie schrupała normalnie i smutno, ze my z Monia tak dalekooooo,bu.Ale skoro Lublinianki przyjechały, to Kraków i Kielce tez w koncu dotrą, prawda Monia?Juz mamy pewne plany...:wiggle:

Monia a Ty to taki małolacik jestes na zdjęciu, że ja nie mogę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, ma jeszcze pytanie techniczne: bardzo spodobały mi się Twoje podtynkowe chorsy.

A nie przewidziałam miejsca na takie lampy:(

Czy wystarczy tylko wyciąć szerszy otwór w karon-gipsie czy trzeba to jakoś obrabiać (po pierwsze, żeby było równo=ładnie, po drugie ze względów montażowych)?

Czy nadają się one, jeśli przestrzeń mam wypełnioną wełną?

Będę wdzięczna za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia, wiesz że nosisz przedziałek na tą samą stronę co ja?:lol2: - a to nie lada rzadkość;) Większość kobiet nosi na przeciwną (patrz załączony obrazek;))

 

I jeszcze coś dla ciebie: http://praktypedia.pl/Jak_korzysta%C4%87_z_bidetu

To jak z tymi spodniami? Właśnie - zapomniałam o tym argumencie;)

oj niezła instrukcja:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia, wiesz że nosisz przedziałek na tą samą stronę co ja?:lol2: - a to nie lada rzadkość;) Większość kobiet nosi na przeciwną (patrz załączony obrazek;))

 

I jeszcze coś dla ciebie: http://praktypedia.pl/Jak_korzysta%C4%87_z_bidetu

To jak z tymi spodniami? Właśnie - zapomniałam o tym argumencie;)

 

Może to dziwne, ale ja też noszę na tę co Wy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nadaję z budowy. Odkryłam że K zostawił swojego laptopa, mam jego telefon - zestaw do netu gotowy :lol2:

No to już widzę że posprzątam i się rozpakuję :rolleyes:

 

Przesadzacie z tą moją szczupłością. Jestem kawał baby, tylko na tych zdjęciach jakoś tego nie widać. Ale waga nie kłamie :no:

 

Balbina! No jak mogłaś przeoczyć garderobę!!! Tej przy wejściu też nie widziałaś?

Robił mi ją pan Artur z Radomia. Fajny człowiek. A namiar dostałam od forumowej Venus (dzięki!)

Nie jestem w stanie powiedzieć Ci jakie są wymiary wszystkie, bo są różne. Jak chcesz to pomierzę. Wiem tylko że ta część ma 35 cm głębokości i podziały na szerokość są kolejno: 70+70+58+50+48. Jak dorwę jakiś szerokokątny obiektyw to sfotografuję całą

 

Widzę że kuchnia się podoba (nawet jeśli to przesadzone pochwały).

To dobrze, bo same wiecie jak byłam do niej nastawiona :rolleyes:

 

No i ... wiadomość dnia - mam łóżko! Jest bjuuuuutiiiii! :wiggle:

Nieskromnie powiem że w sypialni na razie pasuje mi wszystko! :yes: (a to rzadkie zjawisko :lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...