Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Nooo ale spotkanko...

No i wszystkie chudzielce....

I ładniutka i taka olbrzymia garderoba....

No i szkoda, że mnie tam nie było...

 

A komedie w Ikea chciałabym widzieć... bo ja też kiedyś z młodym zrobiłam podobną z pakowaniem zakupów olbrzymiej ilości do mojego turbolota. Dwie babeczki stanęły i patrzyły co my to robimy... wyglądało to jak z tej reklamy z TV z garbuskiem.. mniej więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:wtf:to mam te robotę czy nie?????;)

 

:rotfl:

WARYJATY :lol2:

a co mi szkodzi mieć 2 sekretary. Się powodzi to się ma, co nie? :lol: Salik, Ty też chcesz? Dobra, bedą 3 :lol:

 

Godmorgon (3x60) wisi. Nad nim jest blat obłożony mozaiką i na mozaice stoi umywalka 120 (aneta, jakbyś czytala - nie chlapie w ogóle)

Pokazywałam kiedyś zdjęcie roboczeIMG_6816.jpg Zrobię oczywiście ładne zdjęcia, ale dopiero kiedy będzie czysto i będę miała czas żeby popróbować ujęć

 

Odwiedziła mnie dziś Anula (przyjechała o 22 :lol:) Szybkie spotkanie ale baaaardzo intensywne, no i miłe.

Ania zmieniła się o 180st. Uśmiechnięta, pełna energii, wreszcie na wszystko zwraca uwagę. Normalnie inny człowiek. Dzięki za spotkanie! A i jeszcze świetna fryzura :yes:

 

Hazel, przepraszam. Pamiętałam i w końcu ... zapomniałam ;)

Podbitka to łaty (przy ścianie) i kontrłaty, płyta mfp (lepsza do zewnątrz i o dziwo tańsza od OSB), styropian, siatka-klej

i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejuśku! Kolejna przeprowadzka!!! Ależ cudownie się ten rok zaczarowanych jedynek kończy!!!:lol:

Monia, łobuzie... ja do Ciebie jak trzeba wydzwaniam, a Ty mi o spotkaniu u Ciebie słowem nie pisnęłaś ani nie smsnęłaś...:(

buuuuuu...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu, matko boska... ja dopiero zauważyłam ile ty masz postów nacykane:o I że ty już tu siódmy rok siedzisz:rotfl:

To się nazywa wierna forumowiczka:lol2: Ciekawe czy i ja tak wytrwam:rolleyes:

ja wierny pies na posterunku jestem :lol2:

 

a tak naprawdę, to ostatnie 3 lata, to najintensywniejszy czas na forum jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Odwiedziła mnie dziś Anula (przyjechała o 22 :lol:) Szybkie spotkanie ale baaaardzo intensywne, no i miłe.

Ania zmieniła się o 180st. Uśmiechnięta, pełna energii, wreszcie na wszystko zwraca uwagę. Normalnie inny człowiek. Dzięki za spotkanie! A i jeszcze świetna fryzura :yes:

 

Zmieniłam się??? W życiu. Po prostu poznałaś mnie na etapie mocno wycieńczonym i wykończonym. Ja miałam wówczas wszystkiego dość... Po dziurki w nosie. Powoli wracam do świata żywych. A fryzura to jakaś pomyłka, ciemno było, więc źle widziałaś. Dzisiaj wchodzi farba.

 

Zwracam uwagę na to, co ładne:) Wtedy nic nie było widać, a ja nie z tych co się rozczulają nad każdą pierdołą. Teraz to u Ciebie jest już lux - wszystkim oznajmiam, że Monia ma rewelacyjną kuchnię - dużą, przestronną, bardzo funkcjonalną, rewelacyjną jakościowo, wszystko jest pojemne, wygodne. Super. No i uchwyty są cudne.

No i ten ekran - mój M zzielenieje z zazdrości:)

Czekam na Was u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejuśku! Kolejna przeprowadzka!!! Ależ cudownie się ten rok zaczarowanych jedynek kończy!!!:lol:

Monia, łobuzie... ja do Ciebie jak trzeba wydzwaniam, a Ty mi o spotkaniu u Ciebie słowem nie pisnęłaś ani nie smsnęłaś...:(

buuuuuu...;)

 

:cry::cry::cry:

 

a dziewczynom mówiłam że jeszcze rasia przyjedzie

Byłam przekonana że jeśli znajdziesz czas to będziesz. A Ty nie wiedziałaś o spotkaniu :bash::bash::bash:

Ależ mi z tym źle i głupio :(

Na usprawiedliwienie mam tylko to, że naprawdę*ostatnich dni nie ogarniam. Wstajemy o 6 rano (wiesz co to znaczy jak się śpi do 10), wracamy o 2-4 w nocy

Buuuuuu :( :( :(

I jeszcze sekretarki nie zadzwoniły. Zwalniam wszystkie!

 

A ja wczoraj jeszcze po wyjściu Anuli skręciłam Lili łóżko :o

Nie wiem co mi odbiło :no:

 

Ania, no toż mówiłam, że po przeprowadzce się*zmieniłaś.

Nawet K to zauważył

Przez ostatnie kilka wizyt byłaś taka przygaszona, a teraz? Żywioł! No i ten uśmiech! :yes:

Jak się*ogarniemy ze sobą i domem to na pewno damy znać i waś odwiedzimy. Przecież K musi w koncu wejść do środka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofee, a ja Tobie chyba nie pogratulowałam!

Zatem serdecznie gratuluję i zazdroszczę że masz to już za sobą :yes:

Niech Wam się dobrze mieszka

 

A ja zaczynam panikować

Nie mam pościeli, materacy, nie mam kiedy odebrać schodka, nie ma mi go kto zamontować .... aaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofee, a ja Tobie chyba nie pogratulowałam!

Zatem serdecznie gratuluję i zazdroszczę że masz to już za sobą :yes:

Niech Wam się dobrze mieszka

 

A ja zaczynam panikować

Nie mam pościeli, materacy, nie mam kiedy odebrać schodka, nie ma mi go kto zamontować .... aaaaa

 

Dziewczyno - co ty za stolarza wzięłaś:wtf: Co nie przywiezie, nie zamontuje?:mad: O matko, jaki koszmar:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofee, a ja Tobie chyba nie pogratulowałam!

Zatem serdecznie gratuluję i zazdroszczę że masz to już za sobą :yes:

Niech Wam się dobrze mieszka

 

Dzięki :)

 

 

A ja zaczynam panikować

Nie mam pościeli, materacy, nie mam kiedy odebrać schodka, nie ma mi go kto zamontować .... aaaaa

 

Materac - teraz mogę już powiedzieć, że mój wybór wart jest każdej złotówki, zamawiaj natychmiast bo na materac czeka się ok tygodnia a teraz może nawet i dłużej ... magiczne słowo Święta :rolleyes:.

 

Schodek ktoś chyba sugerował taxi bagażowe, próbuj i działaj jak Anula, jest koncepcja dzwoń dogadaj i będzie z głowy. Z montażem pomysłu brak ...

 

Pościel mogę pożyczyć ... mam jakby to powiedzieć lekkiego hopla na tym punkcie, uwielbiam piękną pościel ... jak przewoziłam graty doliczyłam się 14 sztuk nówek nieśmiganych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Materac - teraz mogę już powiedzieć, że mój wybór wart jest każdej złotówki, zamawiaj natychmiast bo na materac czeka się ok tygodnia a teraz może nawet i dłużej ... magiczne słowo Święta :rolleyes:.

 

 

Jaki kupiłaś?? Bo mój już leży, ale jeszcze nie śpię i się zastanawiam czy wygodny będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z materacem z czapki...

ja miałam przez 3 miesiące dmuchany... powietrze schodziło, ale byliśmy już w swoim domu...

pościel jakąś masz... pod czymś śpisz... a że nie ten kolor... to co... Powiedz mamie, że na parapetówkę chcesz tą... albo na gwiazdkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...