Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Czadowy!

Ja w końcu wzięłam termoelastyczny z janpola, bo był jedyny dostępny praktycznie od ręki w moim rozmiarze. Mam nadzieję, że będzie wygodny.

 

 

Monia

a Ty nie narzekaj, że pościeli nie masz. Tak jak dziewczyny piszą - chyba w czymś teraz śpisz? Jakbyś wszystko miała to co mieliby biedni goście na parapetówkę przynosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czadowy!

Ja w końcu wzięłam termoelastyczny z janpola, bo był jedyny dostępny praktycznie od ręki w moim rozmiarze. Mam nadzieję, że będzie wygodny.

 

Jedyne porównanie jakie mam to hotelowe materace, bo w domu do tej pory zawsze jakieś rozkładane opcje były grane. Nigdy na niczym wygodniejszym nie spałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się rozumie samo przez się.... ale jakiś miły domowy gadżet cieszy na dłużej niż czas szybkiej konsumpcji na imprezie.

Choć u Moni to paluszki raczej zostałyby nietknięte przy jej potrawach.

pewnie Monia nikomu nie pozwoliłaby tknąc chipsów i paluszków:lol2:

wino:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Monia! i K............ :)

Trzymam kciuki za bezproblemową przeprowadzkę-ale z waszym zorganizowaniem na pewno tak będzie :D

Będąc w domu-zobaczysz ile więcej rzeczy dacie radę zrobić-odpada problem z dojazdami,posiłkami,brakiem jakiś rzeczy czy ubrań na zmianę :D

 

Wrócę jeszcze do tematu spotkania ;)

Jeszcze raz dziękuję za możliwość poznania Was-jesteście przemiłymi ludźmi :)-gościnni,z poczuciem humoru,towarzyscy.Świetna z Was para :yes:

Macie śliczny domek-piękne duże okna,przestronną kuchnię,super podłogę w salonie i "niezłe" drzwi od łazienki dla gości :D

 

Ja mam coś nawet dla Was na parapetówę. :D :lol2: :cool:

 

Prezent może nietypowy,ale jakże przydatny :lol2: (wtajemniczeni-czyli pół forum wie o co chodzi :D)

 

http://www.pontony.net.pl/akcesoria/zbiornik_10l.jpg

 

i :cool: (jeśli ktoś się będze chciał podzielić :lol2:)

 

http://www.autogaz-market.com.pl/images/parts1/W.PCV.6.jpg

 

:hug:

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Monia! i K............ :)

Trzymam kciuki za bezproblemową przeprowadzkę-ale z waszym zorganizowaniem na pewno tak będzie :D

Będąc w domu-zobaczysz ile więcej rzeczy dacie radę zrobić-odpada problem z dojazdami,posiłkami,brakiem jakiś rzeczy czy ubrań na zmianę :D

 

Wrócę jeszcze do tematu spotkania ;)

Jeszcze raz dziękuję za możliwość poznania Was-jesteście przemiłymi ludźmi :)-gościnni,z poczuciem humoru,towarzyscy.Świetna z Was para :yes:

Macie śliczny domek-piękne duże okna,przestronną kuchnię,super podłogę w salonie i "niezłe" drzwi od łazienki dla gości :D

 

Ja mam coś nawet dla Was na parapetówę. :D :lol2: :cool:

 

Prezent może nietypowy,ale jakże przydatny :lol2: (wtajemniczeni-czyli pół forum wie o co chodzi :D)

 

http://www.pontony.net.pl/akcesoria/zbiornik_10l.jpg

 

i :cool: (jeśli ktoś się będze chciał podzielić :lol2:)

 

http://www.autogaz-market.com.pl/images/parts1/W.PCV.6.jpg

 

:hug:

:lol2::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent lady trafiony w 10:)

 

A swoją drogą w związku z krążącymi po forum opowieściami o wyprawie Lublinianek do stolicy nasuwają mi się dwa kluczowe pytania:

- jakim cudem Monia nie miała ani kropli benzyny - kontrolka nie działa czy była ignorowana?;

- jakim cudem K zastał Marjelkę w toalecie bez drzwi - mnie się wydawało, że Monia już wszystkie drzwi wewnętrzne ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent lady trafiony w 10:)

 

 

- jakim cudem K zastał Marjelkę w toalecie bez drzwi - mnie się wydawało, że Monia już wszystkie drzwi wewnętrzne ma:)

 

Pewnie zdjęli drzwi specjalnie na naszą wizytę :cool:

 

 

 

Jak Marjelka udała się do toalety,Monia wszystkie dziewczyny ściągnęła do gabinetu :yes:

a K.............wykorzystał moment :cool:

:lol2:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jakim cudem K zastał Marjelkę w toalecie bez drzwi - mnie się wydawało, że Monia już wszystkie drzwi wewnętrzne ma:)

ma, ale zostały zdjęte do malowania, a część poszła do wymiany, bo były pęknięte. Nowe już zresztą dotarły do domu Moni, ale stoją jeszcze zapakowane i czekają na założenie.

to mówiłam ja, osobista sekretara Moni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, jaką Wy macie olbrzymią kuchnię :jawdrop: No tak, ale przy Twoich zdolnościach kuchennych nie powinnam się dziwić.

Ja też chcę taką garderobę :cry:

Jak Ty będziesz dawać radę ze sprzątaniem takich powierzchni bez kogoś do pomocy? (Zapomniałam o sekretarkach :lol2:). Ja u siebie (na powierzchni porównywalnej do Twojej kuchni) na okrągło sprzątam i ciągle jestem niezadowolona :bash:

Jak dziwnie się ogląda Wasze zdjęcia, szczególnie jak do tej pory w większości widziałam tylko avatary. Najbardziej (czyt. najmilej) zaskoczyła mnie Lidzia - super fryzura :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, jaką Wy macie olbrzymią kuchnię :jawdrop: No tak, ale przy Twoich zdolnościach kuchennych nie powinnam się dziwić.

Ja też chcę taką garderobę :cry:

Jak Ty będziesz dawać radę ze sprzątaniem takich powierzchni bez kogoś do pomocy? (Zapomniałam o sekretarkach :lol2:). Ja u siebie (na powierzchni porównywalnej do Twojej kuchni) na okrągło sprzątam i ciągle jestem niezadowolona :bash:

Jak dziwnie się ogląda Wasze zdjęcia, szczególnie jak do tej pory w większości widziałam tylko avatary. Najbardziej (czyt. najmilej) zaskoczyła mnie Lidzia - super fryzura :rolleyes:

dziękuję :D to ty nie wiedziałaś, że ja kędziory mam na głowie ? Przecież co i rusz któraś o mnie pisze "Loczek", "Kędziorek" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały szybko zamontowane z obawy, aby K nie nakrył przypadkiem Ciebie bez drzwi ;)

 

:rotfl:

 

Monia!

Superową masz tę podłogę olejowaną z dębu.

Do tej pory byłam zwolenniczką lakieru i taką zamówiłam na dół, a na górę chciałam olej.

Od kiedy zobaczyłam Twoją to się łamię czy nie zmienić.

Gdzie kupowałaś ten dąb/

On ma V-fugę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zdjęli drzwi specjalnie na naszą wizytę :cool:

 

 

 

Jak Marjelka udała się do toalety,Monia wszystkie dziewczyny ściągnęła do gabinetu :yes:

a K.............wykorzystał moment :cool:

:lol2:

 

:hug:

Coś czuję że Monia z K uknuli spisek :rolleyes:

-Wiadomo było, że któraś prędzej czy później będzie chciała skorzystać z toalety...

- W jednej z toalet były drzwi, a właściciele wysłali mnie do tej bez drzwi.....

-Monia specjalnie zagadywała dziewczyny, żeby nie zwróciły uwagi jak K czai się do łazienki....

- Dziwne że, K nagle miał coś ważnego w pokoju zaraz za łazienką z której właśnie korzystałam.....

Nie jestem Sherlock Holmes, ale wszytko wskazuje na to, że to co mnie spotkało zostało zaplanowane przez Państwo M i K:lol2:

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

dziękuję :D to ty nie wiedziałaś, że ja kędziory mam na głowie ? Przecież co i rusz któraś o mnie pisze "Loczek", "Kędziorek" :lol2:

 

Albo Kudłata :rotfl:

 

 

Wiecie co Monia to cudowny człowiek :hug:, nie dość że ma tyle na głowie, to jeszcze pamięta o mnie i kochana dzwoni do mnie 6x z Ikea żeby mi kupić pudełka na buty, o których ostatnio jej wspomniałam. Ja głupia pinda nie włączyłam dzwonka w tel. po wyjściu z zebrania u córki w szkole.

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiecie co Monia to cudowny człowiek :hug:, nie dość że ma tyle na głowie, to jeszcze pamięta o mnie i kochana dzwoni do mnie 6x z Ikea żeby mi kupić pudełka na buty, o których ostatnio jej wspomniałam. Ja głupia pinda nie włączyłam dzwonka w tel. po wyjściu z zebrania u córki w szkole.

:hug:

 

 

HALO to ja czegoś nie rozumiem, to która to Ty na tych zdjęciach??????????????? Bo jak dla mnie tam same małolaty były :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...