Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

3 tys za szybkozłączkę? To przegina. Choć z drugiej strony wszystko musi rozkopać...

Jak znajdziesz namiar na tego wykonawcę to daj znać, porównam wyceny.

 

Ta cena 3 tys to za wykop pod rury, położenie rurociągu do opróżniania, do odpowietrzania, to są chyba dwie, ale sama nie wiem, wywiercenie otworów w szambie, wpuszczenie rur, uszczelnienie otworów, zakopanie no i montaż szybkozłączki, to robota, do tego materiały, co razem dało 3 tys.

Sama nie wiem czy to normalna cena

Mąż ma na niego namiar, wróci dziś wieczorem to zapytam

To może Ty daj namiar na swoich

Tydzień temu oni robili nam też wcinkę do wodociągu i doprowadzenie wody do domu. Za to też wzięli 3 tys, inni chcieli 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My szambo posadawialiśmy na samym początku. Musieliśmy to zrobić, bo szambo jest w odległości możliwie najmniejszej od budynku, i potem przy wyopie mogłoby nam naruszyć fundamenty. Firma je przywiozła, posadowiła w kooperacji naszego wykonawcy (za jednym zamachem - pracowała wtedy też na budowie koparka) i tyle. Nie mogliśmy wtedy wkopać rur, bo to za delikatne jest i ciężkie samochody by wszystko połamały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pasie i łumnie :)

Miło mi Ciebie tu widzieć

 

Zdjęcia bendom ;) a jakże

Tylko niech się oswoję i w ogóle zbiorę.

Napatrzyłam się*na te wszystkie modernistyczne neodomy i aż wstyd się chwalić swoim półdworkiem (który wcale dworkiem miał nie być, wręcz przeciwnie)

 

Na razie ładuję akumulatory, poznaję Was, zadamawiam się ... nie lubię się tak od razu uzewnętrzniać

Ale jest coraz fajniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... 3400 to nie 4500, prześlij namiar na priv jeśli możesz

 

Dorzucisz do umywalki-filiżanki :p albo zostanie na ... waciki ;)

 

Może być i tutaj, może ktoś skorzysta

http://www.jesbet.pl/index.html

 

Z szambem otrzymuje się oczywiście pełną dokumentację - atesty PZH itp, ale to chyba wszędzie (taki wymóg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jestem pewna, że Ty to Ty :)

 

O kuuuuuuuuurcze, ale wstyd (bo ja nie byłam pewna :rolleyes:, ale coś mi świtało)

Ale jesteś gościówa!!!

Ja bym w życiu nie skojarzyła (przepraszam).

Jak mnie tu znalazłaś i w ogóle jak na to wpadłaś (na pomysł że ja to ja). Nie byłam na ff już ze 2 lata

 

No to czeka mnie kolejna lektura :D

Gdzie się wybudowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lidziu

To może najpierw wstawię tutaj kilka zdjęć dla ogólnego poglądu

Nie chcę jeszcze zakładać dziennika, bo to zobowiązanie, a nie wiem jak byłoby u mnie ze wstawianiem na bieżąco

 

Rzut na naszą parterówę

rzut0_l_orig.jpg

 

Baba na dachu :p

IMG_8164.jpg

 

Zdjęcia są*nie po kolei (jeszcze nie opanowałam wstawiania) Pierwsze dni ze światłem w domu

IMG_8783.JPG

 

Widok z salonu na jadalnię i kuchnię

IMG_8140.JPG

 

Nasz dom od strony ogrodu

IMG_8163.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście już bym milion rzeczy zmieniała, tyle się naoglądałam pięknych wnętrz (czasami nawet żałuję że weszłam na to forum, ale to było chyba nieuniknione)

 

W adaptapcji zmieniliśmy położenie kominka (na tę skośną ścianę), wcześniej był przy oknie, obniżyliśmy salon o jeden stopień i parę zmian w oknach (węższe w łazienkach, likwidacja okna w garderobie przy sypialni) I w zasadzie to tyle chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...