Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

nie no -zdjęć kanapy i łóżka ci nie podarujemy:no:

 

Edit: pospieszyłam się z tymi "groźbami";) Monia grzecznie piękne zdjęcia wstawiła:lol:

Te wypoczynki z deVelde to totalnie nie moja bajka;) ale kolor fantastyczny:yes: Już wieczorem widać... a podejrzewam, że za dnia jest obłędny... stół super, a łóżko rewelacyjne - fajny taki wysoki zagłówek... a czemu nie stoi na swoim miejscu? Na to co widać jeszcze materac przyjdzie?

 

aha, aha - i kolor łóżka jak fajnie zgrany z jasnym kolorem ścian - czad:lol:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i ta kobieta wie jak się należy zachować, zdjęcia są porządek rzeczy zachowany. Najgorsze ze do tego rozpakowywania to zapał szybko spada, ciśnienie zeszło i duperele zostają na potem, obyście się szybko odkopali. Wszystkiego naj, kiedy Lili wraca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie wstawiłam zdjęcia z lampą (mimo że napisałam)

 

http://img27.imageshack.us/img27/9826/img2251tr.jpg

 

Dzięki Kochani i dzięki za gratulacje :yes:

 

Łóżko jest nie na swoim miejscu, bo czeka nas jeszcze jedna warstwa farby na czarnej ścianie (jest pomalowana dopiero raz)

 

Stół. Jest piękny. Na zdjęciach niestety :(

Nie wiem czy to ja jestem za bardzo wymagająca, czy jestem aż taka szczególara (tak powiedział mi mąż)

Ma mnóstwo sęków, mnóstwo czarnych kropek, które aż chce się ścierać i centralnie na środku wklejony fragment drewna w deskę która miała dziurę :(

Jutro dzwonię do MD. Nie wiem co z tego wyjdzie. Trzymajcie kciuki

 

Kolor do dąb pobielony. Ale lekko. Przy naturalnym dębie widać sporą różnicę. Jak nie ma porównania faktycznie wygląda jak naturalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się pierwszy raz w Twoich komentarzach:-) Moniko, ale masz przepiękny stół:-)

 

Edit: napisałyśmy w tym samym momencie:-) w każdym razie na zdjęciach ten stół jest cudny:-)

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jesteś :D

 

Stół piękny, na zdjęciach nie widać szczegółów o których piszesz więc mogę chwalić ;).

Narożnik raz się mi podoba a raz wydaje się mi, że dla mnie byłby zbyt masywny i że powinnam szukać do siebie czegoś delikatnego. Szczerze mówiąc jak "łażę" po sklepach to nic się mi nie podoba. A to co mam w inspiracjach - jeszcze na żywo nie widziałam, pewnie kosztuje fortunę.

Zachwycam się Twoją podłogą w salonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwycam się Twoją podłogą w salonie...

 

:lol: A ja psioczyłam, bo na zdjęciach jest taaaaak brudna ;)

 

Narożnik - marzyłam o białym, ale wygrał rozsądek ;)

A mnie się bardzo podoba. Nie lubię takich typowo nowoczesnych bo wydają mi się za chłodne, niewygodne ... nie wołają do Ciebie - "rozsiądź się!" No i naszym zdaniem w tym salonie (a nie jest wielki - 35m2) ginie, a baliśmy się że będzie za wielki, że zagraci cały salon

 

Magda, witam Cię serdecznie i przychodź częściej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: A ja psioczyłam, bo na zdjęciach jest taaaaak brudna ;)

 

Narożnik - marzyłam o białym, ale wygrał rozsądek ;)

A mnie się bardzo podoba. Nie lubię takich typowo nowoczesnych bo wydają mi się za chłodne, niewygodne ... nie wołają do Ciebie - "rozsiądź się!" No i naszym zdaniem w tym salonie (a nie jest wielki - 35m2) ginie, a baliśmy się że będzie za wielki, że zagraci cały salon

 

No właśnie ja mam problem z kanapami, narożnikami - taki, że chciałabym jak najprostszą formę (nie wiem co nazywasz nowoczesnymi), ale MUSI BYĆ WYGODNIE i PRZYTULNIE, żeby wygodnie usiąść, ułożyć się a nawet rozwalić się. Marzy mi się rozkładana, w razie najazdu wielu gości. Chciałabym na nogach, ale nie stylizowanych tylko prostych. No i wydaje się mi, że przy tych moich betonach i cegle surowej we wnętrzach taki narożnik albo sofa/kanapa (jak zwał tak zwał) muszą nadać jakiejś lekkości i delikatności wnętrzu. Na razie nie wiem co by się mi najbardziej u mnie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie wstawiłam zdjęcia z lampą (mimo że napisałam)

 

http://img27.imageshack.us/img27/9826/img2251tr.jpg

 

Dzięki Kochani i dzięki za gratulacje :yes:

 

Łóżko jest nie na swoim miejscu, bo czeka nas jeszcze jedna warstwa farby na czarnej ścianie (jest pomalowana dopiero raz)

 

Stół. Jest piękny. Na zdjęciach niestety :(

Nie wiem czy to ja jestem za bardzo wymagająca, czy jestem aż taka szczególara (tak powiedział mi mąż)

Ma mnóstwo sęków, mnóstwo czarnych kropek, które aż chce się ścierać i centralnie na środku wklejony fragment drewna w deskę która miała dziurę :(

Jutro dzwonię do MD. Nie wiem co z tego wyjdzie. Trzymajcie kciuki

 

Kolor do dąb pobielony. Ale lekko. Przy naturalnym dębie widać sporą różnicę. Jak nie ma porównania faktycznie wygląda jak naturalny

 

Dzień dobry, dzień dobry.

Dzisiaj mi się zaspało ;-)

Monia ale pospałaś!!!!! :p

wypoczynek śliczny z lampą:p fajny kolor

a stół może one muszą być takie jakby niedorobione , podstarzałe:o jak cię to męczy zadzwoń i zapytaj.

wstałaś już????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam na chwilę jak po ogień, bo u mnie też szał porządków, pakowania i przeprowadzania, a ja po prośbie przychodzę...

 

1/ Moniu (lub inne dziewczyny, które były mądrzejsze i zapamiętały lub zapisały) - jak się nazywa ten super środek do czyszczenia, o którym Monia tu pisała???

 

2/ dziewczyny z doktoratami praktycznymi z przeprowadzek i czyszczenia - w jaki sposób czyścicie straszliwie stare osady z kamienia na chromowanych elementach kabiny prysznicowej oraz na brodzikach - kuffaaa - zostawili mi w jednym prysznicu takie pochlapany cały dół (a ja tam nie zaglądałam) i wszystko jest zalezione kamieniem, jakimś osadem koszmarnym i wygląda jakby 10 lat był ten prysznic używany i rzadko myty....:mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonik generalnie z kamieniem jest cięzko. wode trzeba od razu do sucha i wtedy nie masz problemu. :sick: nawet jak masz zmiękczacz. bo ja tak załatwłam podtynkowy chrom w prysznicu. kąpaliśmy się i wycieraliśmy raz na tydzień i kropelki zostały, ale takie mało widoczne , nie białe.

a ty masz biały osad?

Monia dawała takiego linka , to jest delikatny płyn na bazie octu http://e-zdrowie.abc24.pl/default.asp

a jak nie pomoże, to kup tytan odkamieniacz, polej kamień , zostaw na około 10 minut i spłukaj http://e-zdrowie.abc24.pl/default.asp?kat=35531&pro=430588

ten drugi link bedzie to ten sadosan:)

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...