Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

myszonik, ja na kamień polecam płyn do kabin prysznicowych W5 z Lidla, taki w przezroczystej butelce. Spryskujesz, czekasz moment i spłukujesz. Kamień sam spływa :yes: No, chyba że bardzo zasiedziały jest, to troszkę trzeba mu pomóc :lol2: Ale środek rewelacyjny. I jakieś grosze kosztuje.

 

anna-maria

a oni to sprzedają w codziennej ofercie czy tylko jak są te tygodnie czystości? Bo jakoś nie widziałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu i K - to my dziękujemy i to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo !!!!!!!!!!!!!!!!

 

R. jak już mówiłam nie chciał jechac a aż wstyd mi było że od Was nie chciał wyjść :oops:

ale to tylko dowód że jesteście wspaniałymi ludźmi !!!

 

 

a co do kanapy to.......................

 

słuchajcie jest dobrana idealnie IDEALNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (i nie ważne czy jest on w stylu której z nas czy nie fakt ideału jest faktem) - lepiej już by się nie dało :no: kolor ma obłędny a na tle podłogi to widok jest SUPER !!!!!!!!!!!! - POWALA !!!!

 

a łóżko....nie dziwię się że Monia wyszła z niego dopiero o 14stej ;)

aż szkoda tylko że wymaga materaca bo wysokość zagłówka jest imponująca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna-maria

a oni to sprzedają w codziennej ofercie czy tylko jak są te tygodnie czystości? Bo jakoś nie widziałam...

 

Nie zastanawiałam się nad tym nigdy, ale chyba w regularnej sprzedaży to dostaniesz. Jakoś nie kojarzę, żebym to w specjalnych akcjach kupowała... O ten środek chodzi...

 

http://i2.fmix.pl/fmi1587/d7dccfbd00024c834eeefa37/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia! łączy nas ten sam łikend przeprowadzkowy:lol2:

Narożnik super się wpasował, stół też, troszkę czuję się u Ciebie jak u siebie w domu :p

 

Ja wczoraj na swoim stole też znalazłam jedno brzydkie pęknięcie na blacie, ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza:rolleyes: Pewnie jakby było więcej to bym dzwoniła z awanturą :mad:

 

Moniś gratulację, cieszę się że to już prawie za tobą :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek

Jest brudno, piach pod stopami, ale kurcze, fajnie jest :lol2:

 

Okna są tak zakurzone. Do roboty!

 

Dzięki dziewczyny za miłe słowa

 

Zuza, ależ my też nie chcieliśmy by R wychodził ;) I Ty z nim :yes:

 

Myszonik zdecydowanie Sodasan na takie kamienne zacieki :yes: Ja tylko jego używam. I nie jest to ocet tylko skoncentrowany kwas cytrynowy :yes:

W5 nie znam, ale pewnie tak jak dziewczyny piszą też*jest super

 

Moni Fajnie, że Ci się narożnik podoba. Wiem że lubisz troszkę inne, ale na pewno będzie Ci się na nim miło siedziało :p

 

MarJel Pęknięcie. Ale czy masz sporo sęków? I takich plamek, które wyglądają jakby ... mucha na niego ... narobiła? Czy generalnie jest gładki?

 

Sharlotka, dzięki! Też ją lubię :yes:

 

 

Doradźcie mi jaki stolik kawowy i zabudowę kominka dobrać. Na wizualizacjach miałam zabudowę w białym lakierze i stolik drewniany. Stoję*tam, myślę i nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Doradźcie mi jaki stolik kawowy i zabudowę kominka dobrać. Na wizualizacjach miałam zabudowę w białym lakierze i stolik drewniany. Stoję*tam, myślę i nie wiem :)

 

jak dla mnie to każdy byle nie białe ;)

dążyłabym do chłodnego koloru który występuje w podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu jest taki burdel ... W kuchni stoi Lili łóżeczko, w holu komoda ze starego domu, wszędzie kartony, torby IKEA.

A ja nie wiem gdzie ręce włożyć ...

Chyba jutro :rolleyes:

 

Po zdjęciach zupełnie tego nie widać ;)

 

Ze stołem to może Paśką pomęcz czy u niej jakieś takie rzeczy też wystąpiły, bo te kropki ale "musze kupy" faktycznie dziwnie.

 

Kolor kanapy wygląda rewelacyjnie, co do fasonu ... to wiesz ;), ale fakt wygląda na w stylu "tyłku spocznij na mym siedzisku i odpocznij sobie :p".

Ze stolikiem sama mam ból głowy, więc poczekam aż coś zaczniesz wklejać i zapożyczę :lol2:. I fajnie, że już po przeprowadzce, bo będzie Cię więcej :hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, stół wygląda bardzo ładnie na zdjęciach. Mój M. zerknął i powiedział, że ładniejszy od naszego:)

Kanapa OK, choć ja posłuchałabym głosu serca i wybrałabym jaśniejszą.

Łóżko widziałam live i jest iście królewskie, moje się nie umywa:)

 

Wpadajcie kiedy macie ochotę - dziś akurat T. nie ma, ale zadzwoń i się domówimy. Zaczekacie na Lili czy chcecie wpaść sami wieczorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa jest jasna. Nawet miałam chwilę zwątpienia czy nie za jasna. Jaśniejsza od tej a taką którą bym przepuściła mogła być tylko biała (żadnych kremików czy beżyków nawet ecru), a białej przy dzieciach chyba bym się jednak nie odważyła zrobić. No i kiedy koleżanka powiedziała mi o śladach po jeansach nie do zmycia to się wyleczyłam skutecznie

Stół jest fajny, ale 2 razy droższy i jeszcze z tymi bugami. Mam mieszane uczucia

 

Za pół godziny montaż Culiny. Denerwuję się!

 

Lili będzie dopiero po świętach. To chyba sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia

a stolik taki mały manu jak pokazywała Marjelka?

 

Nie nie :no:

Zresztą nawet sama pisałam u MarJelki że nie jestem za podwójnym manu. Od razu mam skojarzenie z zestawem buty+torebka który już dawno stał się faux pas, a ja nawet przed nie lubiłam takiego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - a możesz zrobić zdjęcia tego co Ci się nie podoba w stole?

Bo mnie wczoraj żona poinformowała że mamy w projekcie taki sam (tylko kolor inny).

Trzymam kciuki za niechlapiącą Culinę :)

 

PS. Czy mówiłem już że nienawidzę wizyt w centrach handlowych w okresie przedświątecznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...