Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Hazelku, ale gdzieś buty trzeba trzymać przecież :p Uświadom mu to

U mnie ta część zabudowy ma 35cm głębokości, więc drążki odpadają. Jeśli będzie mi brakować wieszaków, zlikwidauję w dwóch słupkach kilka półek i zrobię te wyciągane z IKEA. Ostatnio oglądałam. Super rozwiązanie :yes:

 

Pudełka z IKEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia - nadal nie przesunęłaś rury w garderobie? ;-)

Mówiłem że musisz ją zamontować na środku, a nie w szafie bo jak się tam będziesz niby wokół niej wiła :D

 

Pytanie techniczne - jak będziesz miała zamontowaną szybę przy swoim odpływie liniowym?

Bo nam dzisiaj Vadiol uzmysłowił że jest kilka możliwości, w tym np. zrobienie równego kawałka wylewki w miejscu gdzie idzie szyba (a zaraz obok jest odpływ liniowy ze spadkiem).

Mogłabyś zrobić jakąś fotę miejsca w którym będziesz miała szybę pod prysznicem? (chyba że już je masz)

Edytowane przez salik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie chodzi o odpływ jako taki, tylko o szkło obok.

Pod prysznicem masz spadek w kierunku odpływu.

Obok (prostopadle do odpływu) masz szybę prysznicową.

No i ja potrzebuję wiedzieć czy ta szyna stoi na jakimś poziomym malutkim kawałku wylewki, czy też na dole przy podłodze szyba ma spadek, tak jak kafle w kierunku odpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, racja - przecież Ty masz gotowe kabiny a nie szklarza.

Patrzyłem się na bardziej interesujące rzeczy niż jakiś tam spadek pod prysznicem ;-)

 

Anula - my rozmawialiśmy ze szklarzem i powiedział że nie ma problemu z podcięciem szkła tak jak trzeba (czyt. aby wymodelować spadek na szkle).

Masz szybę wchodzącą w spadek, czy kończącą się na poziomie podłogi wokoło spadku?

 

ATSD - trochę nas zamurowało jak się okazało że prysznic w wykonaniu szklarza kosztuje więcej niż kabina Moni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, Salik, ile dokładnie i jaka kabina

Bo ja sobie pluję w brodę że nie chciało mi się robić kabiny ze szklarzem (a tak naprawdę poszłam na typową łatwiznę).

Zapłaciłabym jakąś 1/3 ceny

 

Monia, a ja byłam u dwóch szklarzy i kabina zrobiona przez pierwszego z nich wyszła prawie 2x drożej niż gotowa z Radaway'a, na przykład...drugi był droższy o ok 500 zł (bez montażu)...to ja nic nie rozumiem:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianka 120x140cm (częściowo stawiane na ściance obudowującej wannę, dlatego taka niska) do tego drzwi 80x200cm, szkło 8mm.

Cena u szklarza - 3500zł.

 

No to jak droższa. Tańsza o ponad 1tys od mojej największej 120x100

Bierz szklarza jak już*go masz.

Zapytaj Anię o jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja chyba jeszcze nie GRATULOWAŁAM przeprowadzki - super że sie udało:yes: i pomimo Twoich obaw super wszystko jak na razie wychodzi - i tak muszę to jeszcze oblookać na żywo:D

 

przypominam się o panią od oświetlenia:yes:

 

Dzięki

Czytałaś o stole?

Przyjedź szybko i sprawdź to swoim doświadczonym z MD i krytycznym okiem, a potem pozwolę Ci oblookać i touchnąć resztę :lol:

Już wysyłam Ci kontakt. Podaj mi maila, nie mam nigdzie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - ale Twoja 100x120 ma pewnie 205, czy coś, a moja na jednej ścianie ma tylko 140...

 

Anula - możesz mi na priva wysłać namiary?

I czy jesteś zadowolona (po komentarzu ze spadkiem nie wiem czy jesteś, czy nie).

A tak w ogóle, to kurde dobija mnie to że u każdego szklarza jest jakiś element dużo droższy od konkurencji - a to podstopnie, a to ta nieszczęsna kabina.

Jak weźmiemy całość u jednego to przepłacimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salik, u mnie ta cena jest niska, bo kabina jest kroplą w morzu szkła, jakie u nich zamówiłam. Krótko mówiąc - nie sądzę, żeby zamawiając samą kabinę taka by pozostała. Ja zawsze starałam sie robić tak, że zamawiałam u jednego dostawcy jak najwięcej i później dłuuuugo neocjowałam cenę.

 

Kwestia spadku to błąd kafelkarza, nie szklarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giantyczna kabina z montażem i drzwiami: wym. 117x 134,5 x 205cm - 3 305zł

O proszę, i z montażem

Ja muszę za montaż*500zł zapłacić (za 1 szt!)

 

Monia - ale Twoja 100x120 ma pewnie 205, czy coś, a moja na jednej ścianie ma tylko 140...

 

No to 100x120 (wys 200), ale ta 80x100 (wys 200) tylko 150zł tańsza. Plus montaż*500 to i tak wychodzi blisko piątka :(

Nie ma się czym chwalić. Pałka jestem i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...