Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

podeślijcie mi link do wątku madeleine , bo nie wiem jak się do niej dostać:sick:

Monia to 4 zdjęcie mnie troche zdziwiłosęk taki jakiś dziwny. a tak w ogóle ok. ten stół ma taki być jak podłoga podstarzała:p

 

4? 5 jest dramatyczne - jakiś sęk nieregularny wklejony na biały klej - tak to wygląda:sick:

a na tych ostatnich zdjęciach to naprawdę jak musze kupy wygląda:sick: - to nie jest rysunek drewna:no: moim zdaniem widać, że to coś powstałego w procesie produkcyjnym - coś brzydkiego i złego:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - to wygląda fatalnie! Monia, reklamuj stół. Mam nadzieję, że nie płaciłaś jeszcze? U mnie sęczki to malutkie czarne kropki, średnica może 1-2mm. I tyle. Jak na początku napisałaś o niedoskonałościach, myślałam, że się czepiasz. Ale sorry, to jest nieładne po prostu.

 

Tofee - dzięki za komplementy. Wnętrze garderoby to ikea. A dziś jeszcze się wzbogaciłam o spiżarnię by ikea. Wyszło fajnie i niedrogo. Jutro muszę wszystko w niej poukładać, dziś nie mam siły - też tak macie? totalne zmęczenie materiału.

 

Monika, podeślij mi maila na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie widziałam chyba stołu md na żywo.więc chyba nie powinnam się wypowiadać:no: ale ten sęk z białą bejcą , czy klejam jest paskudny. i te kropki. Monia zareklamuj przecież to niemożliwe,żeby ci przysłali coś takiego.

ja w Kr widziałam kiedyś takie stoły drewniane zrobione na staro z LUDWIK STYL i w Magrze .one te sęki miałe zrobione tak jakby z wtopionego metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę wszystko w niej poukładać, dziś nie mam siły - też tak macie? totalne zmęczenie materiału.

 

 

Nooo:popcorn: U mnie też lekki harmider, a forum odpaliłam :p

 

Monia, Ty chyba najwięcej zapłaciłaś z nas wszystkich za ten stół, chore pieniądze....powinien być idealny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik, on jest bejcowany białą bejcą i lakierowany matem. Nie zdziwiłabym się, gdybym na swoim stole miała bejcę Myszonika :lol2: :lol2: :lol2:

Bo te kropki naprawdę wyglądają jak chlapnięcia czymś "obcym"

 

MarJel tak właśnie siedziałam i się zastanawiałam czym zawiniłam że płacąc prawie 2 razy więcej dostałam taki chłam :(

I jeszcze K mnie okrzyczał że przesadzam i że pewnie ludzie chcą właśnie taki*mieć a nie sztuczny, jak z forniru (ale za chwilę*przyznał mi rację)

 

Jutro dzwonię

Strasznie nie lubię takich sytuacji, szczególnie że ta pani taka miła jest ...

Ale słuchajcie, jak oni mogli to w ogóle wypuścić w świat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ten okres przedświąteczny.

Wszyscy chcą stoły na gwałt.

Może zabrakło im pracowników i jakiś praktykujący nie dorobił jak należy.

Bo czytając, co piszą dziewczyny, to jednostkowy wypadek przy pracy.

Którego z cała pewnością nie powinno być.

Mam szczerą nadzieję, że nie będzie problemu z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...