Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyjechałam do starego mieszkania. Poszłam na bazarek, kupiłam trochę smakołyków, zrobiłam sobie śniadanie ... :rolleyes:

Siedzę sobie na środku pokoju w pustym domu, jem i piszę do was ;)

 

Mąż ma dojechać za jakiś czas, pozbieramy niedobitki z mieszkania, pójdziemy do kina na drugą stronę ulicy ...

 

do MD dzwoniłam. Nie odbierają stacjonarnego. Dodzwoniłam się do męża chyba, ale że chcę rozmawiać z panią B. (bo z nią wszystko załatwiałam) to mnie nie urządzało (kazał dzwonić na nr stacjonarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, teraz nie widać, nie dopatrzysz się, nawet pod światło

WIdać było jedynie przed południem, pod mocne słońce

a zobacz jeszcze w sztucznym świetle

 

u mnie jest jedna rysa, całkiem głęboka. Ja oleju nie chciałam. I na parkiecie na środku mam już wgłębienie, bo dziecko zrobiło :sick:

 

 

Monika, pytałaś o łazienkę naszą - to gres, Imola Thesaurum.

bardzo ładne te płytki. Imola mają taką pszczołę na opakowaniu????

a z parkietami tak jest:sick: jeżeli masz parkiet, to można po kilku latach przecyklinować , a jak warstwówkę to trzeba się przyzwyczaić do rys:sick:

 

Monia próbuj dalej, załatw to przed świętami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłam się

Pani oczywiście bardzo miła (jak zwykle)

Ale co będzie, okaże się. Mam wysłać zdjęcia i dopiero będą to oceniać

Podobno zabijanie dziur po sękach to standard, w ogóle sęki oczywiście standard.

Stoły robione są z II-go gat drewna, za selekcję trzeba dopłacać (ciekawe ile swoją drogą jeśli ja za ten stół już*tyle zapłaciłam)

 

Ehhh.

I jeszcze muszę mieć*oryginalny karton bo on jest strasznie drogi (a karton leży na zewnątrz, czeka na spalenie i zresztą pewnie dawno zamókł bo padało już*kilka razy)

 

:bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia wszystko ma plusy i minusy - mam na myśli powierzchnię:rolleyes:. Ja byłam o krok od zamówienia stołu z MD, już ustaliliśmy szczegóły ale w Oslo była super okazja i kupiłam za "śmieszne pieniądze" piękny stół z House Doctor - za 50 % ceny regularnej , ma jedną wadę ...za cholerę nie wiem jak go zabezpieczyć ,jest starzony - przypuszczam, że ługowany i olejowany, struktura jest taka porowata, tzn nie jest idealnie gładki jak przejeżdzam dłonią i myślę jak go zabezpieczyć , żeby był łatwy w obsłudze...myślałam o matowym lakierze właśnie ale skoro Piszesz, że problem z rysami to chyba odpuszczę...:rolleyes:aaa i po Twoich wpisach obejrzałam dokładnie swój - też jest z drewna II gatunku - dębu i sęków nie ma...mam jedno miejsce gdzie jest mały sęczek i ono jakby bardziej przyjęło olej i jest bardziej szare niż reszta stołu ale wyglada ok i mnie to nie razi. Mój stól na codzień (dopóki nie wymyślę jak go zabezpieczyć) jest przykryty takim ceratowym obrusem bo obawiam się , że nie przeżyłby farbkowo- kredkowych szalenstw Okruszka i nauki jedzenia Iskierki:sick:. Monia zrobiłam zdjęcia , jak Będziesz chciała to pisz a wkleję jak ten sęk u mnie wyglada...a wiem, że Ty jestes przeciwniczką takiego zestawu ale ja mam stół w jadalni i mini w salonie koło kanap:lol2:

Apropo oryginalnych opakowań - kiedyś trzeba było reklamować właśnie w nich, teraz podobno ustawa się zmieniła i możesz np. sprzęt elektroniczny przyniesć nawet w reklamówce, nie wiem o ile prawdziwe to info bo żródła nie znalazłam jedynie słyszałam:rolleyes:. A karton jak jeszcze jest weż do garażu na wszelki wypadek, żeby wysechł...powodzenia w przeprawie z MD, nie Odpuszczaj bo stół kosztował krocie i należy Ci się towar idealny:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, wstaw. Z ciekawości popatrzę :yes:

To nie jest tak, że jestem przeciwniczką. Po prostu sama u siebie bym tak nie chciala i mam wrażenie że u mnie by to nie pasowało

 

Jeden sęczek a stół usiany sękami (ilość z małymi ok 20) to chyba różnica, co nie? :(

 

A z tymi oryginalnymi opakowaniami to chyba dotyczy to zwrotu bez podania powodu. A jeśli jest reklamacja bo sprzęt jest złej jakości to już inna bajka (szczegółów nie znam)

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłam się

Pani oczywiście bardzo miła (jak zwykle)

Ale co będzie, okaże się. Mam wysłać zdjęcia i dopiero będą to oceniać

Podobno zabijanie dziur po sękach to standard, w ogóle sęki oczywiście standard.

Stoły robione są z II-go gat drewna, za selekcję trzeba dopłacać (ciekawe ile swoją drogą jeśli ja za ten stół już*tyle zapłaciłam)

 

Ehhh.

I jeszcze muszę mieć*oryginalny karton bo on jest strasznie drogi (a karton leży na zewnątrz, czeka na spalenie i zresztą pewnie dawno zamókł bo padało już*kilka razy)

 

:bash::bash::bash:

 

ale tam na bank nie było sęka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziura po sęku inaczej wyglada !!!!!!!!!!!!! ja już dla tej pani nie byłabym miła - o nie, bo mysli że może (sorry za okreslenie) kit wciskać !!!!!!!!!!!!!! a kit to wcisnęli ale w tą dziurę :( i może na tym niech poprzestaną !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia bez wątpienia Powinnas reklamować stół...i reklamacja powinna być przyjęta...ale nie ma co gdybać...Napisz koniecznie co Pani z Md powie po obejrzeniu zdjęć.

 

http://img140.imageshack.us/img140/2430/img2559yd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img9.imageshack.us/img9/3985/img2590x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img513.imageshack.us/img513/3917/img2594e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - masz podpisaną jakąś umowę z MD na wykonanie tego stołu?

Jest tam coś napisane o rodzaju drewna, jego gatunku, wykończeniu itd?

Ja bym reklamował stół jako niezgodność z umową (ale to zależy co masz tam napisane) no i tak jak już chyba zrobiłaś - dałbym do zrozumienia że sporo znajomych chce kupić taki stół, ale w obecnej sytuacji i z wątpliwą reklamacją, raczej się nie zdecydują.

A tak swoją drogą to granda żeby stół za grube kilozłotówki miał takie niedoróbki i był wykonywamy z drugiego gatunku drewna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia aż swój dokładnie oblookam - mój jest olejowany i rysy już są dlatego niestety zakrywam go obrusem - Zu załatwiła go dziadkiem do orzechów - siedziała sobie i stukała - wgłębienia porobiła:mad: w jednym miejscu się trochę rozsechł dokładnie w tym gdzie stał laptop i się najbardziej nagrzewało - kilkanaście dni od rana do nocy i klops;)

pamiętasz, ja też na początku byłam rozczarowana ale raczej kolorem wybarwienia - olałam bo jak pomyślałam o całej procedurze reklamacyjnej:sick: ja nie mam do tego głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...