Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Monia ja bym raczej pofatygowała się ze zdjęciami do tego MD. sęki ok, bo takie naturalne usłojenie. ale fornir w sęku>???? i jeszcze do tego te kropki z bejcy???

mailowo bedzie trwało w nieskończoność.trzeba od razu do właściela salonu, gdzie kupowałaś.sprzedawczynie maja za zwyczaj wszystko w nosie. dostaja prowizje od sprzedaży , więc siedzą cicho. I żadne maile. proszę z K jechać gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia - doczytałam do końca o stole - jakaś masakra szczerze mówiąc.

Zastanawiałam się nad czymś z w tym stylu, ale skoro to tak wygląda to nic nie kupię na zamówienie tylko najpierw obejrzę i kupię tylko ten który widziałam. Bo jak mam reklamować coś co kosztuje grube pieniądze (swoją drogą jakie on ma wymiary i ile kosztował? możesz na priv). Jeśli kilka tysi to jak można TAKI drogi stół robić z II gat. drzewa?????

 

Powiedz im, że jeśli bez problemu tego nie zareklamują to stracili niejedną klientkę (w tym mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja, oni się raczej straszenia nie boją. Wejdź na stronę MD i zobacz ilość zadowolonych klientów.

Zresztą dziewczyny tu też mają piękne stoły od nich (Efilo, Elena, Pasie, MarJel, Myszonik, Madeleine i wiele innych)

Ja musiałam mieć po prostu strasznego pecha :(

 

A cena stołu nie jest tajemnicą - 5930 za 230x105 rozkładany do 280 lub 330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki

Kto bywa w IKEA? Ale innej niż ta w Jankach. Może być inne miasto

Pilnie poszukuję szuflady z wgłębieniami 75cm (komplement do PAXa)

Zrzut ekranu 2011-12-20 (godz. 13.42.00).jpg

Kojarzycie?

Wycofali to a ja potrzebuję

Jakby ktoś był w IKEA i zerknął czy jeszcze mają. U nas były, ale już tylko 50tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja, oni się raczej straszenia nie boją. Wejdź na stronę MD i zobacz ilość zadowolonych klientów.

Zresztą dziewczyny tu też mają piękne stoły od nich (Efilo, Elena, Pasie, MarJel, Myszonik, Madeleine i wiele innych)

Ja musiałam mieć po prostu strasznego pecha :(

 

A cena stołu nie jest tajemnicą - 5930 za 230x105 rozkładany do 280 lub 330

 

Monia - niemożliwe żeby mnie się nie bali. Mnie się wszyscy boją ;).

Cena stołu zwaliła mnie z nóg... aczkolwiek nie była najwyższą jaka widziałam za stół. Ale w kontekście tego co dostałaś, to ja arcyzdziwiona jestem, że dostałaś taki bubel!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z ukrycia i się witam. Piknie u Ciebie :)

Jeśli chodzi o stół to, rzeczywiście, idealny nie jest. Miałam w planach stół z MD, ale dopiero za jakiś czas. Wiem, że jest mnóstwo zadowolonych klientów, ale interesuje mnie jak rozwiązują sytuację, w której klient zadowolony nie jest. Będę śledzić temat. Mam nadzieję, że staną na wysokości zadania i nadal będą moim faworytem.

Ja na razie mieszkam niedaleko Ikea Targówek. Będę tam jeszcze przed świętami, to rzucę okiem na szuflady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik, właśnie nie mogłam znaleźć ani numeru ani nazwy

Druga sprawa, jak pytałam w Jankach pani powiedziała że ostatnie sztuki rozeszły się w weekend, a jednak na półkach magazynowych 50-tki leżały. Także widać, że mają u siebie letki burdelik

 

Witaj merenwen

Jakbyś mogła to zerknij na te półki, będę wdzięczna

 

Alicja, zaciskaj kciuki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine tez jestem pełna podziwu.W takim tempie stworzyć tak ładny dom -szacun :-)

Zauwazylam tez ze mialas "kiedyś" podobnego Sylwestra do mojego tyle że ja 3 lata wcześniej ;)

 

Monsanbia miałas pecha z tym stołem ale nie chce mi sie wierzyc zeby nie udało sie tego zareklamować.Nie za takie pieniadze i nie z tyloma wadami:no:\

Za to naroznik PRZEPIEKNY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale totalna masakra z tym stołem!!!

Współczuję :hug:

Koniecznie go reklamuj i nie daj sobie wciskać kitu - ja rozumiem drewno drugiego gatunku i nawet sęki - to są uroki drewna, ale to co masz na stole to nie są żadne naturalne uroki drewna tylko jakieś uszkodzenia i niedoróbki. Nie za tę kasę.

Nie daj się i strasz, że im zrobisz złą famę w necie... jak nie wierzą jaką to ma siłę rażenia to zaserwuj historię z kinkietem Marjeki.

Zrobiłam zdjęcia mojego stołu - nie mam żadnych takich "kwiatków" - jeśli uda mi się jutro odnaleźć kabel do aparatu to wrzucę - możesz je wykorzystać w dyskusjach z MD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia współczuję, ja przez takie historie mam schizę na punkcie rzeczy robionych "na zamówienie". Jak nie widzę produktu który kupuje to zawsze obawiam się najgorszego i patrząc na moje doświadczenia niestety w większości przypadków zawsze jest jakieś ALE. Wszyscy dopingują żebyś się nie dała (pewnie i słusznie) a ja wiem że to wcale nie jest takie proste. Pamiętasz moja historię z tapetą na szafie ... też firma rodzinna, też miły kontakt i powiem tak, obyś miała więcej szczęścia niż ja przy moich żalach i pretensjach.

Trzymam kciuki kochana i liczę że masz więcej siły przebicia niż ja :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine! Dziękuję bardzo za udostępnienie zdjęć:)

Przejrzałam Twojego bloga. Robi duuuże wrażenie.

Świetnie zrobiony dom i to w takim tempie!

Masz doskonałe zdolności organizacyjne i pewnie sporo szczęścia przy wyborze ekip:yes:.

Dzieciaczki masz słodziakowe!

Rozczuliło mnie, jak braciszek dba o siostrzyczkę:hug:

Napisz jeszcze coś o ścianie betonowej - co to?

I gdzie znalazłaś te czadowe wieszaki w łazience dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine! Dziękuję bardzo za udostępnienie zdjęć:)

Przejrzałam Twojego bloga. Robi duuuże wrażenie.

Świetnie zrobiony dom i to w takim tempie!

Masz doskonałe zdolności organizacyjne i pewnie sporo szczęścia przy wyborze ekip:yes:.

Dzieciaczki masz słodziakowe!

Rozczuliło mnie, jak braciszek dba o siostrzyczkę:hug:

Napisz jeszcze coś o ścianie betonowej - co to?

I gdzie znalazłaś te czadowe wieszaki w łazience dzieci?

 

O tak wieszaczki są the best :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni szukając łazienki białej natknęłam się na tygrysa i gdyby nie alergia syna to bym chciała mieć takiego kocura.A potem zobaczyłam zdjęcia Was dziewczyn,ale fajnie miałyście spotykając się, tylko która to która?Monia Ty to chyba w szarym sweterku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbara, dopiero wróciłam do domu ;)

Z jednego filmu zrobiły się dwa, w międzyczasie szybkie dwa pszeniczne i talerz gorączych przekąsek w greckiej knajpce. Kurcze, kiedy to było ...

 

Moje kafelki to Baldocer delie marfil (tu jedno ze zdjęć łazienki)

 

http://img248.imageshack.us/img248/9598/img2211l.jpg

 

Kot nadaje się podobno dla alergików. Nie sprawdzałam na wielu przypadkach, ale faktycznie odwiedził nas kiedyś*kolega alergik i nie miał żadnych objawów (sam był bardzo zdziwiony)

 

Tofee Jak się nie uda to faktycznie zrobię im zuooooouuuu reklamę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...