Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale miałaś cudny wieczór. Fajnie tak nacieszyć się sobą, domkiem, wolnością ... ja ostatnio namówiłam M do spiracenia mi czegoś bo już na kino nie liczę :(. Za to idziemy na sylwestra :wiggle: (nie cierpię tej nocy ale siedziałam w domu ostatnie dwa i na pierwszą propozycję znajomych szybki telefon do rodziców i zaliczamy w tym roku lokalo ;) ).

 

Za stół trzymam kciuki co byś jednak załatwiła wszystko po swojej myśli :hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia jak robisz rybę po grecku? Ostatnio jadłam taką pyszną, słodziutką - bez tej goryczy... jedynie z marchęwką (bez pietruszki i selera)... i nie wiem czy zaryzykować i taką zrobić czy tradycyjną, którą średnio lubię:roll:

 

Jutro jadę do auchan'a do was... jesteście w domku?:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, zawsze duszę dłuuuuuugo warzywa (koniecznie mieszankę) i pod konieć dodaję dobry koncentrat pom

1/3 warzyw zjadam jak stygną (od dawien dawna uwielbiam ten smak) :rolleyes:

 

Jutro mamy dość napięty dzień od rana. Musimy zrobić ze 3 rundy do starego mieszkania, zakupy (w Leroy przy Auchan :p) wizyta w Parze po tynk, w międzyczasie K ma spotkanie, przychodzi glazurnik dokoczyć jakieś*bzdety ... Na pewno będę w domu, ale od razu uprzedzam że może być różnie. Ale dzwoń jak będziesz w pobliżu. Może się uda :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, zadzwonić- zadzwonię;) choćby po to, żeby życzenia złożyć:lol: sama nie wiem jak to będzie z czasem (pewnie krucho), ale teraz zawsze jak mnie w stronę Piaseczna wywieje, to myślę o Was:lol:

 

Ja zrobię małą porcje ryby (z 0,5kg fileta) i do tego dam 3 marchewki, 1 pietruszkę, bez selera:no: no i cebulka oczywiscie... - powinno wyjść coś pomiędzy tradycją, a tym co mi tak ostatnio smakowało;)

 

PS. Napisz jeszcze o tej swojej słynnej szarlotce z szarymi renetami... gdzie ten przepis znajdę?

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz zawsze jak mnie w stronę Piaseczna wywieje, to myślę o Was:lol:

 

No i prawidłowo! :yes:

 

Salik :no: jadę w inne miejsce. Pani zrobiła dobry uczynek i zabrała ze sobą zestaw. Czeka na mnie gdzieś w okolicach woronicza

Wzięłam arteco1 (beton) Trzymaj kciuki żeby coś z tego wyszło

 

Anna, to ta. Przypomniałaś mi właśnie że miałam ją upiec (przy okazji rozdziewiczę nowy piekarnik)

Nie wyświetla mi się zdjęcie które dodałaś w ostatnim poście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups, chyba będę musiała Moni odpalić działkę za offtopy. Może być winko? 8)

 

Wieszaczki w łazience dzieci - poczciwa Ikea, był spory wybór kolorów. Ogonki są elastyczne. Naprawdę super.

o, mam:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60095321/

 

 

Ściana - tynk betonowy (akurat Weber, ale to chyba bez znaczenia). Robił mi wykonawca, który zresztą stwierdził, że dokładnie taki sam efekt może uzyskać, zabarwiając klej. Za 1/10 ceny ;)

 

Balbina - czy szczęście... na końcu okazało się, że nie ;) Trochę nerwów było z regipsiarzami i poprawianiem efektów ich prac. No i to nie były najtańsze ekipy. A poza tym wcześniej przez 7 miesięcy zajmowaliśmy się kupowaniem działki, robieniem projektu, dokształcaniem się, planowaniem itd. A to już jest mniej spektakularny wynik czasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Moniś:D. No fakstycznie ta "wstawka" gratis jakoś nie bardzo mi pasuje do MD:(. No i te plamki...:confused: Albo ktoś chlapał bejcą w pobliżu, albo spawał...

A cała RESZTA i stołu i przede wszystkim domku bardzo mi się podoba...:cool: No i Święta w Nowym Domku... nie powiem "a nie mówiłam..." ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cała RESZTA i stołu i przede wszystkim domku bardzo mi się podoba...:cool: No i Święta w Nowym Domku... nie powiem "a nie mówiłam..." ;):lol:

 

Cześć proroku :lol:

Prorok wie, że na okoliczność bycia w pobliżu ma się odezwać i naocznie stwierdzić powyższy fakt? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Moni:) ja z pytankiem o mdf na podbitce-czy wykonawcy bez problemu przykleili siatke? I gdzie kupowałas ten mdf? W jakimś markecie budowlanym?Mój wykonawca wspomina cos o sklejce jako zamiennik...ale sama nie wiem.Skoro u Ciebie nie było problemu...

Madeleine,dziekuję i ogólnie to...:jawdrop: a na łazienki...:jawdrop::jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...