Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Myszonik - właśnie miałem napisać że my też chcemy wziąć coś (jesion?) barwionego na orzech amerykański, ale ten Twój kolor to bardziej jakieś wenge niż orzech amerykański :)

Salik, jak rozmawiałam z MD, to powiedzieli mi, że mogę do nich przesłać swoją próbkę drewna i oni mi wybarwią stół pod ten konkretny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia, stół z krzesłami wyglądają czadowo :D Idealnie pasują do waszego domu i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tam innych krzeseł :D

 

Dzwoniłam do ciebie w środę wieczorem, ale nie odbierałaś . Byłam w Ikei na Targówku wtedy i niestety nie ma tam tych wkładek do Paxów, których szukasz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tego nie wiedziałam... a szkoda, bo jednak minimalnie mi się odcienie drewna różną.

Fajnie, że wstawiłaś swój stół, bo przynajmniej mam okazję po raz pierwszy zobaczyć ciemny stół z MD na forum - swoją drogą wygląda obłędnie :D :D

 

Ja mam ten problem, że moja podłoga jest ciemnobrązowa, ale w zimnym odcieniu, który różni się od wenge, który oni proponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu

ja akurat dobierałam kolor do parapetów i z próbek, które od nich dostałam ten orzech amerykański był idealny, a w rzeczywistości na gotowym stole jednak minimalnie różnią się odcieniem, ale mi to nie przeszkadza.

A może spróbuj z orzechem amerykańskim - mój ma chyba chłodny odcień, ale musiałabym looknąć do Ciebie na podłogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidszu

ja akurat dobierałam kolor do parapetów i z próbek, które od nich dostałam ten orzech amerykański był idealny, a w rzeczywistości na gotowym stole jednak minimalnie różnią się odcieniem, ale mi to nie przeszkadza.

A może spróbuj z orzechem amerykańskim - mój ma chyba chłodny odcień, ale musiałabym looknąć do Ciebie na podłogę...

moja podłoga to ciemny dąb, ale ten brąz jest z taką trochę zielenią. Trudno to określić, ale na pewno wenge jest przy moich podłogach duuuużoooo cieplejszym kolorem. Mam łóżko wenge i widać różnicę - tam mi akurat to nie przeszkadza, bo drewna na łóżku mam mało, ale chciałabym do jadalni dobrać lepiej kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Spokoju i radości,

tylko miłych gości!

Smacznej Wigilii i całusów moc

- w tę najpiękniejszą w roku noc!

Szczęścia kilogramów,

ze śniegu bałwanów!

Życzliwych ludzi wokół,

żadnej łezki w oku,

Przyjaciół jakich mało.

Przez życie idźcie śmiało!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...