Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Ja? Okap? (Czy Moni Krakówka)

 

Tofee, pisałam gdzieś że faktycznie, świetnym specyfikiem który ma działanie antybiotyku i działa genialnie na kaszel jest syrop z cebuli. Ktoś napisał (chyba u Pasie) i od razu sobie o tym przypomniałam. Kilka miesięcy temu Lil dopadł jakiś dziwny kaszel, tata zrobił na noc syrop i w jeden dzień dziecko zdrowe

Podłogę olejowaną*myję jakimś środkiem do podłóg olejowanych. Nie zwracałam uwagi na firmę, bo był to jedyny środek o takim przeznaczeniu. Kupiłam w AUCHAN

aja już myslałam ,że krówka jestem;) wpadam do was na chwilę, jakoś czasu nie mam nic. po tych waszych opowiesciach przypomniałam sobie o Ikei . potrzebne mi były miski szklane na sałatki sylwestrowe.... więc po drodze z Lidla wpadam na wysokich obrotach do ikei i pedem do misek przez cala Ikea . wzielam miski i pedem do kas, bo M w samochodzie czekal. a tam kolejka na godzine stania. z nerwow nawet sie nie wepchalam przed kogos. tylko rzucilam miskami i wzszlam:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wstałam o 7 (:jawdrop:) planowałam wyjechać o 8

Jedno i drugie śpi. I co teraz? Nie umiem budzić takich małych dzieci :no:

 

 

edit: ogrodzenie skomentuję później, bo muszę*w kilku zdaniach ;)

Pewnie po NR

 

ja też na nogach :( i z tego samego powodu co ty :(

z tym że Lulu już nie śpi :) ale on zostaje z R w domu

 

najlepsze budzenie (jeśli w ogóle takie jest) to całowanie ;) ja delikatnie po trochu całowałam swoje maluchy jak musiałam je obudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłam sobie tę miskę i jak za cenę 7,99

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20132453/

i jestem baaaardzo zadowolona (za taką kasę!). Już 2 razy robiłam w niej sałatkę i po Nowym Roku kupię jeszcze jedną :yes:

własnie te 2 miałam w rękach plus taką tacę - paterę szarawą szklaną też chyba za 7.99:confused: dobrze ,że mam w domu jeszcze 2 takie z Ikei , chyba ciut większe:wiggle:

Monia gdzie wyjeżdzacie???

u nas trochę śniegu poprószyło w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłam sobie tę miskę i jak za cenę 7,99

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20132453/

i jestem baaaardzo zadowolona (za taką kasę!). Już 2 razy robiłam w niej sałatkę i po Nowym Roku kupię jeszcze jedną :yes:

 

Te miski do sałatek to klasyk. Ja mam takie 3 i łapię się na tym, że jak do kogoś idę to najczęściej też takie miski posiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć,

z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

 

 

 

http://img580.imageshack.us/img580/9720/20121l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzięki za życzenia :) I wszystkim wszystkiego dobrego na Nowy Rok

Ja sylwestra odchorowuję do dziś ;)

 

Właśnie zadzwoniłam o wywóz nieczystości

Możecie powiedzieć jak to jest u Was? Jaki macie pojemnik? Jak często odbierają? I jak jest z segregacją śmieci?

 

U mnie 16,20 brutto za odiór pojemnika 120l

i 7,50 za worek na łączone śmieci segregowane, płaci się za worek, odbiór za darmo, czyli za 7,50 :D

 

Anula, jeśli czytasz, jak jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aja już myslałam ,że krówka jestem;) wpadam do was na chwilę, jakoś czasu nie mam nic. po tych waszych opowiesciach przypomniałam sobie o Ikei . potrzebne mi były miski szklane na sałatki sylwestrowe.... więc po drodze z Lidla wpadam na wysokich obrotach do ikei i pedem do misek przez cala Ikea . wzielam miski i pedem do kas, bo M w samochodzie czekal. a tam kolejka na godzine stania. z nerwow nawet sie nie wepchalam przed kogos. tylko rzucilam miskami i wzszlam:o

 

Ja jestem jeszcze lepsza. Przeczytałam KARKÓWKA :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze za to nie zabrałam :bash:

Same liczyłyście?

 

Najbardziej przeraża mnie fakt odszukiwania tych pozycji które nie mają PKWiU

sama rozliczałam - zajęło mi to dokładnie 1,5 dnia.

tutaj masz wątek o zwrocie VAT i tam ludzie się pytają, czy mogą daną rzecz odliczyć, czy nie

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48402-Zwrot-VAT/page161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzięki za życzenia :) I wszystkim wszystkiego dobrego na Nowy Rok

Ja sylwestra odchorowuję do dziś ;)

 

Właśnie zadzwoniłam o wywóz nieczystości

Możecie powiedzieć jak to jest u Was? Jaki macie pojemnik? Jak często odbierają? I jak jest z segregacją śmieci?

 

U mnie 16,20 brutto za odiór pojemnika 120l

i 7,50 za worek na łączone śmieci segregowane, płaci się za worek, odbiór za darmo, czyli za 7,50 :D

 

Anula, jeśli czytasz, jak jest u Ciebie?

ja mam chyba pojemnik 240l, odbierają 1 x w tygodniu (ale można było sobie ustawić odbiór np. co 2 tygodnie, albo 1x w miesiącu).

odbiór segregowanych śmieci mamy raz w miesiącu, ale nie pamiętam ile taka przyjemność kosztuje, a u mowy nie mam pod ręką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...