Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam 120 l odbierane co tydzień bez segregacji.

Z reguły zapełniamy cały.

 

Pozdrowienia w nowym roku!!!

 

Czyli dobrze kombinuję, że pojemnik 120 odbierany raz w tygodniu przy segregacji odpadów odbieranych kiedy się chce to za dużo szczęścia (i kasy ;) )

Bo to by miały być jedynie odpadki kuchenne. Całe szkło, plastik, papier do segregacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wzięłabym 120 l raz na dwa tygodnie plus segregacja.

Gdyby nie kuchenne (czyli rozkłądające się) to mogłoby być nawet rzadziej:)

Sądzę, że wystarczy bez problemu.

Gdyby się okazało, że za rzadko, to zawsze możesz zamówić częściej (w drugą stronę mogliby kręcić nosem:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni dziękuje za fajnego;) wyglądał jak prawdziwy Borgia:rotfl:

szkoda,że tak daleko:o

ja normalnie kupiłam sukienkę w Mango. nie do wiary, kto taką by założył normalnie nie na bal przebierańców:jawdrop:a M miał kupiony w sklepie ze strojami przez allegro. łańcuch mój prywatny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie:(

Może jakiś fajny przepis chociaż byś zapodała?

Pusto tu bez Ciebie:(

 

Acha, chciałam uściślić, żebyśmy się nie rozminęły - 30-35 zł kosztowało (i to wg Huberta z Sainu jest bardzo niska cena) położenie CIENKO podkładu i dwóch warstw bitumu (jako izolacji), nie dysperbitu. Za grubszą warstwą 45-50 zł (z materiałem). Odkopywanie, styrodur!, folia kubełkowa i zasypywanie to dodatkowe prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś syndrom mnie dopadł

Anula pisała kiedyś, że po przeprowadzce nie miała totalnie weny na forum. Wtedy nie rozumiałam o co chodzi, dziś już tak

Sama nie wiem co to jest, ale faktycznie nie mam nawet pomysłu na to co pisać ;)

 

Balbina, nic ciekawego ostatnio nie robiłam. Same powszednie ;)

Dziś zrobiłam ratatouille

Czasami podawałam pomysły na przegryzki. Zatem na Sylwestra zmajstrowałam zwijane placki tortilli z serkiem philadelphia, łososiem, musztardą francuską i koperkiem, pokrojone na kawałki i ułożone na gęstym occie balsamicznym. Mówili że dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Zaprosiłam siostrę z rodzinką na obiad w święto i jakoś mam pustkę w głowie... najlepiej coś dla mięsożerców:)

 

Może jakieś pieczone mięsko, typu karkówka, żeberka? i do tego ziemniaki dauphinoise? Proste, niepopularne i na pewno każdemu posmakuje

 

Ja będę robić lada dzień moją musakę. Też możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś pieczone mięsko, typu karkówka, żeberka? i do tego ziemniaki dauphinoise? Proste, niepopularne i na pewno każdemu posmakuje

 

Ja będę robić lada dzień moją musakę. Też możesz

 

No właśnie odkąd się wprowadziliśmy to non stop wałkuję proszone obiadki i już mi się koncepcje kończą - karkówki to już mąż nawet dziś odmówił, a jest megamięsożerny :)

Chyba znów zrobię Twoje piersi kurzęce z suszonymi pomidorami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odkąd się wprowadziliśmy to non stop wałkuję proszone obiadki i już mi się koncepcje kończą - karkówki to już mąż nawet dziś odmówił, a jest megamięsożerny :)

Chyba znów zrobię Twoje piersi kurzęce z suszonymi pomidorami...

a mi one nie wyszły. ale może jutro od nowa zrobię.

ja miałam super pomysł na karkówke pod pierzynka z cebuli i majonezu od kogoś z FM:)była pyszna i szybka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...