Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madeleine, nas jest 2 os + pies wiec na razie co 6 tygodni, potem zobaczymy jak bedzie. Ale po przepreowadzce tez po 3 tygodniach wywozilismy, trzeba sie bylo przestawic z bloku z kanalizy na dom z szambem

 

Monia tabletki dostaniesz wszedzie od Casto, leroya po Tesco. Po prostu tabletki/ proszek do szamb. warto spojrzec na dozowanie, czy np wrzucasz 1 czy 5. a 140 zl to dla mnie drogo, nie ma wyboru w firmach w moim rejonie. w innych miejscach jest taniej. choc Twoje 220 to przegiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza ma 3-jkę, w tym jedno półroczne ;)

Dla mnie raz w miesiącu jest spoko, 2 razy już nie, a bałam się*że tak będzie

 

Ale jak czytam że TAR ma za 140pln!?

U nas 220

no to nie wiem, jak Wy to robicie. Ja wybierałam 2 tygodnie temu i mam dylemat, czy zamawiać na jutro czy nie. Mam obecnie 80% wypełnionego szamba, a jak nie czwartek, to dopiero poniedziałek. A w sobotę kinderparty, wolałabym bez dodatkowych atrakcji.

I też 140 płacę - u nas takie ceny, 140-240 za beczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze firmowe szambo inna firma wywozi za 125 zl. nam jak gmina nie zrobi na wiosne kanalizy to z sasiadami sami chcemy zrzutke zrobic i sie podpiac, koszt: koparka + material i dniowka dla pracownikow. i jeszcze mozna dostac czesciowy zwrot przy przekazaniu do gminy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem, jak Wy to robicie. Ja wybierałam 2 tygodnie temu i mam dylemat, czy zamawiać na jutro czy nie. Mam obecnie 80% wypełnionego szamba, a jak nie czwartek, to dopiero poniedziałek. A w sobotę kinderparty, wolałabym bez dodatkowych atrakcji.

I też 140 płacę - u nas takie ceny, 140-240 za beczkę.

 

krocej wode lejemy, mniej nas jest i ja robie max 10-12 pran na m-c. ale nie mamy dzieci. o i jeszcze w kranie mam 2 regulacje strumienia wody tryb oszczedny i normalny. nie mowie tu o sluchawce z typem strumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine - a jakiej pojemności masz to szambo?

My mieliśmy chyba ze 12m3 i trzeba było często wybierać, ale fakt że to było na 7 osób.

Poza tym problemem jest jeszcze to że większość szambiarek nie wyciąga 'grubego' z dna i po 2-3 latach trzeba wydać sporo kasy na... szambonurka (dosłownie).

Inaczej pojemność faktyczna się zmniejsza, szambiarka wybiera coraz mniej i koło się zamyka.

A 60 prań w miesiącu to nie tak dużo. U nas normalnie co 2 dni idą 2-3 prania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas panowie dosc dokladnie wybieraja , na koniec jeszcze ta rura szuraja po dnie zeby zebrac jak najwiecej, ale to tylko w te wywozy kiedy jestesmy w domu, bo tak to podpinaja sie pod ogrodzenie gdzie mamy wypust na zewnatrz zrobiony i rzeczywiscie tego z dna moga dokladnie nie wybrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...