Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

krocej wode lejemy, mniej nas jest i ja robie max 10-12 pran na m-c. ale nie mamy dzieci. o i jeszcze w kranie mam 2 regulacje strumienia wody tryb oszczedny i normalny. nie mowie tu o sluchawce z typem strumienia.

no oczywiście, że mam regulację strumienia, perlatory, specjalny ogranicznik na deszczownicy, super duper pralkę... no ale co z tego, jak dzieci się chlapią na potęgę.

 

Monia, no co ja mogę, tyle prania wyszło. Ale miałam schizę, że pył budowlany wchodzi w kanapy, pościel itd. (BTW faktycznie zniknął, nie ma go już) - i wszystko prałam. Poza tym mój starszy często niestety łóżko przesikuje - a to ekstra dwie pralki dziennie.

Normalnie robię ok. 7 pralek tygodniowo (bęben 7kg).

 

Salik, zeszło wszystko do zera - mamy czujki, zameldowały wykonanie zadania ;) Szambo 10m3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - e tam daleko.

Latem na przykład prania jest więcej, bo dzieci więcej brudzą.

Nie wiem jak duży masz bęben w pralce bo to też ma znaczenie, ale u nas przy każdym praniu jest pełno.

A w sumie nie powinno być, bo pranie musi mieć miejsce aby się... wyprało.

Z 45 już bardzo blisko do 60, czego nie można powiedzieć o Twoich 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik, większe dzieci= więcej miejsca w bębnie zajmują ich ubrania.

Ale nie rozumiem, jak ma być 10 prań tylko. U mnie częściej niż raz w tygodniu ręczniki, pościel też - z samego tego mam jakieś 9-10 pralek miesięcznie. A gdzie ubrania?

 

 

Monia, dolna czujka jest na samym dnie. Tak w ogóle to jest ich sześć. Górna przy samej górze, ale nie wiemy właśnie, ile czasu mamy na opróżnienie szamba po tym, jak się zapali, musimy to przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, dolna czujka jest na samym dnie. Tak w ogóle to jest ich sześć. Górna przy samej górze, ale nie wiemy właśnie, ile czasu mamy na opróżnienie szamba po tym, jak się zapali, musimy to przetestować.

 

Pytałam, bo u nas nie działała przy samym dnie ( nie wiem dlaczego)

 

Dziś mąż siedział pół dnia nad szambem i poustawiał tak, że wiemy, że po zapaleniu się*czujki trzeba na jutro zamawiać, najwyżej na pojutrze.

Mamy takiego pana który przyjeżdża nawet za kilka godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

czekam

 

poszło (musiałam podać mężowi strawę. prawie 3 godziny się gotowało, a ten obok lampy robił i dalej nie wiedział co ma w garnku. W garnku ze szklaną pokrywką :lol2:)

 

Mad, ja jak kupowałam to był jeszcze dodatkowy rabat na krzesła w zależności od ilości. Teraz jest za 299, a u mnie wyszło chyba 269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaaaa, przepraszam, za ot-chyba sie skusze na ten Twoj okap. Okapy Teka nie maja zbyt dobrych opinii-w przeciwienstwie, do swojego pozostalego sprzetu :-( Tylko,musze Cie o cos zapytac-gdybym jednak nie mogla zyc bez tej bialej listwy...to mozna ja zdjac w Twoim modelu (coby pomalowac) tak?:oops: sorki, ze tak sie uwzielam na ta listwe...takie mam dziwne loty,ze musi byc biała-moze mi sie zmieni,jak zobacze na zywo:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Wariacie -ale lepiej sie nie przygladaj, bo jeszcze Cie podkusi, zeby cos sprawdzic i bedzie klops. Jutro zadzwonie i zinwigiluje wsjo.Kurcze, Monia, jak my do Ciebie przyjedziemy z Monia (Krakówką,nie mylmy z karkówką:lol:), to juz ten okap bedzie zamontowany (chyba;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...