Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

męski dystans to połowa sukcesy w udanym związku :lol:

 

Witam po przerwie ... ale mi się trafiło z tymi fotami :lol2: ,nawet sobie humora poprawiłam. Winko popijam ... a jakże w końcu po całym pierwszym tygdoniu pracy zasłużyłam, nie?

 

Lampa ... zrobiłam takie oczy :jawdrop:, jej rozmiar jest kolosalny, ciekawa jestem jak będzie wyglądać, bo styro po niej to myślałam że to brodzik a nie jakaś tam umywalka :lol2:.

 

 

 

Ps. Lil miodzio :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze , skorzystałam z zaproszenia i przylazłam ale...... za późno :( ani na nóżki ani na slipki sie nie załapałam :( trudno, bede miec nauczkę, żeby zaglądac częściej skoro tu takie bonusy rozdaja :lol2:

 

Lampa jest gigantyczna :jawdrop: Eamesiki planuję takie same tylko, że już kombinuę jak im nóżki przebejcować bo mi się tak z kolorem stołu pięknie nie zgrają jak Tobie :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuu:cry: a juz sie cieszylam, ze mam dzisiaj farta-na MarJelke sie zalapalam a tu-zonk...no nic, niedlugo obczaje sobie te slynne nogi w realu:lol:

moj tez ma dystans do siebie i identycznie by zareagował-przeciez Jego fota ze slynnym serduszkiem w paint'cie poszła w ruch-dodam, ze za przyzwoleniem:lol2:

Monia, lampa super. Bardzo pasuje do eamsów, stołu i całej reszty.Ale gigantos jest niezły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaadaaaaammmmm

 

http://img560.imageshack.us/img560/8328/zdjcie21.jpg

 

http://img861.imageshack.us/img861/9903/zdjcie31.jpg

 

http://img546.imageshack.us/img546/9913/zdjcie11y.jpg

 

 

Dziś mogę powiedzieć - mam męża bohatera :yes:

Ma rany na dłoniach od linek. Milion pięćset sto dziewięćset razy ustawialiśmy te 3 linki ( za każdym razem trzeba było unieść lampę wyżej by podciągnąć jedną z trzech i by okazało się że za bardzo ;) )

Udało się (po 6 godzinach pracy) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam zażalenie! Byłam wczoraj u Ciebie przed i po fotach i nie trafiłam na boskie nogi i śliczną Lil:roll:

Lampę też w pierwszej chwili wzięłam za umywalkę i już się nawet zastanawiałam do której łazienki chcesz ją wstawić:lol2:

Na początku patrzę i myślę: idealna nad moją wyspę, potem zobaczyłam wgłębienia wewnątrz i mówię "no nie! nie da rady:(, za dużo będzie się u nas działo:-("

Jak ją przymierzyłaś przy stole znowu: idealnie wygląda!

Przy informacji o ciężarze: o, nie! nasz podwieszany sufit na pewno by tego nie wytrzymał:cry:

Zawisła: obłędna!!!

I już wiem, że chcę dokładnie taką z gładkim środkiem:)

To jak ją w końcu K zamontował???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...