Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Dziewuszki, pan na allegro wystawia jako unlimiteddesign

Reszta danych na prv. Jak ktoś chce ofertę, to poproszę o maile prywatne, bo tylko jako załącznik mogę to wysłać...

aaaa, właśnie się zorientowałam, że ja u nich nawet w sklepie byłam! We Wrocławiu. Mają tam od razu warsztat czy fabryczkę czy jak zwał, tak zwał, poza ekspozycją - gdzie te lampy produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaaa, właśnie się zorientowałam, że ja u nich nawet w sklepie byłam! We Wrocławiu. Mają tam od razu warsztat czy fabryczkę czy jak zwał, tak zwał, poza ekspozycją - gdzie te lampy produkują.

 

Tak, tak, można zobaczyć, dotknać, porozmawiać, nawet zamówić... Poza tym, wybór spory, ceny chyba znośne, no i widać, że nie chińszczyzna, tylko MADE in Poland ;) Ja póki co jestem zadowolona i z obsługi i z jakości wykonania. Lampy jeszcze nie wiszą, ale próba była i wszystko OK więc mogę polecić...

 

Wysłałam ofertę do wszystkich, którzy adres podali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, wieki mnie u Ciebie nie było, a Ty tymczasem już się wprowadziłaś. Żeby zobaczyć Twój dom to muszę się chyba do 100 strony cofnąc :-).

Chyba nie ma na formum drugiego wątku z takim tempem przyrastania nowych stron jak Twój - ostatnio wpisywałam się jakieś 2,5 miesiąca temu, jakieś 100 stron temu.

Fajnie, że udało Wam się spędzić święta w nowym domu. Mi się nie udało... zabrakło determinacji, niestety, (i zbyt wiele godzin w pracy spędzałam, zamiast na budowie).

 

No to idę się pozachwycać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj agrafka!

Miłej lektury :lol2:

A na jakim jesteście etapie?

 

Pierwszy etap wykończeniówki - pralnio-kotłownia gotowa, piec wisi i wygrzewa podłogówkę.

Wpadli panowie od łazienek i w ekspresowym tempie robią czarną łazienkę a ja jeszcze nie mam baterii i całej tej reszty.

Przez to, że większość czasu spędzam, niestety w pracy, albo w samochodzie na dojazdach z i do pracy i na budowie nie bywam codziennie, to mój mąż popełnił samowolkę i zadecydował jaki rodzaj baterii ma być w czarnej łazience - ja chciałam baterię ścienną do umywalki nablatowej, a jemu podoba się wysoka wychodząca z blatu, stojąca obok umywalki i jak wymyślił, tak kazał panom zrobić ..... wrrrrrrrr.

Poza tym wybrałam dechy do salonu (dechy dębowe o szer 14 cm fazowane nadające się do podłogówki) no i powoli dobieram resztę.

 

Monia, umarłam jak zobaczyłam Twoje drzwi - dokładnie takie same chciałam, mdf z chowanymi zawiasami, dostałam wycenę od stolarza i już drugi tydzień jej nie mogę strawić. Czy mogłabyś mi podać na priv cenę Twoich białych drzwi - chciałabym wiedzieć, czy mam cenę rynkową czy mam szukać dalej innego wykonawcy. Tymczasem wracam na 113 stronę.

 

Ps. Dziś na obiad był makaron z sosem z tuńczyka - mąż wniebowzięty, szkoda, że dzieciaki się wypięły i nie chciały spróbować. Muszą jeszcze dorosnąć... ;-), ale przynajmniej nie było problemu z dokładką. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękniście:wiggle:
piękna!!!!

 

tofee, a Ty myślisz że u mnie tak jest zawsze?

No przecież, że nie

Jak Lil poznosi wszystkie zabawki i książeczki ze swojego pokoju to nie ma gdzie talerza postawić :lol:

Ale pracuję nad nią i jest coraż lepiej :yes:

Monia w Ysku czy jak tam go zwią widziałam super podkładki na stół dla dzieciakow do malowania, nawet miejsce na kubek do wiody było. 1 coś za około 20 zł;)

 

oki:) - pewnie w poniedziałek się zjawię ale wcześniej dam znać;)
Paśku ja też nadrabiam. bo wczoreaj byłam na tym durnym filmie z Deepem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...