Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Monia, lampa prezentuje się bosko nad stołem :D :D Słowa uznania dla K, bo mój M pewnie by wezwał jakąś ekipę do jej zawieszenia :lol2:

 

Dzięki, przekażę :yes:

K też by pewnie kogoś wziął, ale że nie ma, to musiał zakasać rękawy.

Zresztą on wszystkie lampy montuje, nawet te wpuszczane, razem zrobił na razie 37 (edit: zapomniałam o ledach pod wanną, w salonie, czyli 39 ;))

Jeszcze mu trochę zostało

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

JA mam chyba z 70... I przeklinam to widząc rachunki za prąd ;)

 

A biorąc pod uwagę, że montaż oświetlenia za punkt kosztuje ok. 40 zł to oszczędziliście na kolejne lampy:)

 

Tak mi mów :yes:

Szkoda tylko, że pod żadną poduszką te oszczędności nie leżą ;)

 

A co do pierwszej części zdania - używamy tylko ledów. No, w 90%. Jaki z tego wniosek? Po co było robić*całą resztę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi mów :yes:

Szkoda tylko, że pod żadną poduszką te oszczędności nie leżą ;)

 

A co do pierwszej części zdania - używamy tylko ledów. No, w 90%. Jaki z tego wniosek? Po co było robić*całą resztę :lol2:

 

wiesz, nie dalej jak wczoraj usłyszałam to samo od mojego taty - tylko, ze on mówił śmiertelnie poważnie :o patrząc na moje wiszące kable...

Edytowane przez pasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea, fajnie że się podoba :)

 

A ja powiem wszystkim - dobranoc.

Ciężki dzień za nami a jutro nie lżejszy. Zamierzam zrobić najazd na IKEA bo bardzo brakuje mi kilku rzeczy do domu (deska do krojenia, kosze na bieliznę, podkładka pod gorące duże naczynia...), ogarnąć dom (dziś pół dnia dochodziliśmy do ładu w kotłownio-pralni, ja gotowałam, na resztę czasu nie starczyło) i jeszcze pomalować dziecku "paźokcie u nuch na ziółto" (od tygodnia codziennie mnie o to prosi ... Już*nie będę taka zołza ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozaika Dune (?) ... strasznie mi się podobała i ogromnie żałowałam że nie mam gdzie jej wtrynić ... piękna jest.

 

Co dzisiaj pijemy?

 

yhy :) Też mi się*podobała i wtrynić musiałam ;) (jest na blacie i pod prysznicem)

Ja już zakończyłam

Dziś było grzane wino, z racji mojego bolącego gardła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...