Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też powinnam do Ikea skoczyć ... daj znać czy straszne tłumy, może po świętach ludzie ochłonęli i już nie będzie takiej dziczy :rolleyes:.

 

melduję, że dzicz nie ochłonęla, przynajmnie w arkadii w bojowym nastoju masowo przypierała ataki na wszystko, co na wyprzedaży się ostało... widać jeszcze wolnym piątkiem wyjątkowo rozdrażniona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że dzicz nie ochłonęla, przynajmnie w arkadii w bojowym nastoju masowo przypierała ataki na wszystko, co na wyprzedaży się ostało... widać jeszcze wolnym piątkiem wyjątkowo rozdrażniona...

 

No tak, zapomniałam że to okres pseudo wyprzedaży ... Bo jeszcze jak możesz kupić coś za - 70% na dzień dobry to kumam, ale -15-30% i żeby się o to tak zabijać :wtf:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam chyba z 70... I przeklinam to widząc rachunki za prąd ;)

 

A biorąc pod uwagę, że montaż oświetlenia za punkt kosztuje ok. 40 zł to oszczędziliście na kolejne lampy:)

no bo jeszcze sporo Moni ma do zamontowania:)

 

Spirea, fajnie że się podoba :)

 

A ja powiem wszystkim - dobranoc.

Ciężki dzień za nami a jutro nie lżejszy. Zamierzam zrobić najazd na IKEA bo bardzo brakuje mi kilku rzeczy do domu (deska do krojenia, kosze na bieliznę, podkładka pod gorące duże naczynia...), ogarnąć dom (dziś pół dnia dochodziliśmy do ładu w kotłownio-pralni, ja gotowałam, na resztę czasu nie starczyło) i jeszcze pomalować dziecku "paźokcie u nuch na ziółto" (od tygodnia codziennie mnie o to prosi ... Już*nie będę taka zołza ;))

żółty najmodniejszy. ale Lil to artystka

 

No tak, zapomniałam że to okres pseudo wyprzedaży ... Bo jeszcze jak możesz kupić coś za - 70% na dzień dobry to kumam, ale -15-30% i żeby się o to tak zabijać :wtf:.
u nas dzikie tłumy w Ikei. jak zwykle , czyli od 2 tygodni podjechałam pod Ikeę i natychmiast odjechałam - unikając stania w korku do wjazdu!!!!! rany nawet miski nie da się kupić!!!! czy ci ludzie na prawdę nie mają pieniędzy!!! i u nas kryzys!!!

a wyprzedaże w Ikei są????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty tu na ikeę jutro napadasz:( Ja auchan planuję nawiedzić... myślałam, ze się z całą ferajną na herbatę wproszę;) - oczywiście to tylko pretekst:lol2: skygardena chciałam zobaczyć;)

 

Madzia, inną razą. My dzisiaj wszystko z doskoku i zaraz wychodzę

 

Monia, ależ u Ciebie całe mnóstwo śliczności do macania :jawdrop:

 

:lol:

Eli, wróciłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, inną razą. My dzisiaj wszystko z doskoku i zaraz wychodzę

 

A no pewnie, że inną razą;) bo myjeszcze ze szlafroczków nie wyskoczyliśmy - i chyba już nie mamy zamiaru:rotfl:

Wczoraj stan podgorączkowy nas dopadł, to dziś jest pretekst, żeby nie ruszać się z domu;)

Ale Auchan mnie nie ominie... ręczników papierowych mi brakuje, cebuli cukrowej... a takie rzeczy tylko tam:lol: Pewnie jutro sama będę musiała podskoczyć:roll: w każdym razie, będę dzwonić - jak zawsze... a nuż;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jutro to się odzywaj

Ja dzisiaj też*coś tyłka ruszyć nie mogę. W końcu mi zamkną ten sklep ;)

A to kanapka, a to herbata z miodem i cytryną ;)

Wczoraj i mnie rozkładało, czułam gorączkę, oczy zamglone, gardło bolało, kanapki z czosnkiem, gorące mleko, grzaniec, dziś jest już normalnie

 

A właśnie miałam pytać po co Ty do tego Auchana jeździsz ;)

Ja ubolewam że nie ma śmietany łaciatej :lol: Musiałam robić wczorajszy sos na jakiejś MU

Ale za to jest szpinak w liściach Horteksu . W Realu tylko zmielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bliżej nieokreślonej przyszłości ;) Ale będę, a co?

 

Bo myślę, że też mi będzie pasować:)

A na wtorek mam plan obejrzeć w końcu Elitisa na żywo to się odezwę.

 

A ja właśnie wróciłam - zaliczyłam kino z Maluchami i zakupy w Auchan:)

Teraz biorę się za polędwiczki z korniszonami, a potem za kuchnię:wiggle:

Jutro też będę w Ikei, ale na Targówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jutro to się odzywaj

Ja dzisiaj też*coś tyłka ruszyć nie mogę. W końcu mi zamkną ten sklep ;)

A to kanapka, a to herbata z miodem i cytryną ;)

Wczoraj i mnie rozkładało, czułam gorączkę, oczy zamglone, gardło bolało, kanapki z czosnkiem, gorące mleko, grzaniec, dziś jest już normalnie

 

A właśnie miałam pytać po co Ty do tego Auchana jeździsz ;)

Ja ubolewam że nie ma śmietany łaciatej :lol: Musiałam robić wczorajszy sos na jakiejś MU

Ale za to jest szpinak w liściach Horteksu . W Realu tylko zmielony

 

No, z tą śmietanką też mnie wkurzają... też mam pulpety na jakiejś bliżej mi nieznanej... ale nie wyszły złe;)

A cebuli cukrowej to ja nigdzie indziej w wawie namierzyć nie mogę:no: więc jeżdże raz na jakiś czas na ten wasz "koniec świata";) Ale za to mam pretekst, by Was nawiedzać:lol:

Chodzą za mną te twoje żeberka w soku pomarańczowym (takiego myku nie znałam:o)... muszę jutro kupić, bo przed 3-króli, to w mięsnych jak za komuny - kości na zupę i tyle;)

 

Nooo, ale widze, ze się zebrałaś w końcu:) Ja poszłam jeszcze na dwie godzinki spać z ferajną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, nie jedz tam dzisiaj, bylam wczoraj w Jankach - Boże..... Nie było ani jednego miejsca parkingowego, a mam wrażenie, że tam jest kilka tysięcy miejsc.

 

Anula zapraszamy do IKEI na Franowo, do Poznania :lol2:

podobno jest największa w Polsce; choć dzisiaj to było jakieś nieporozumienie jeden przy drugim :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...