Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W weekend w ciągu dnia wizyta w Ikei to totalna porażka - nie na moje nerwy :lol2: Jeśli już mam do niej jeździć, to zawsze dopiero koło 20 i wtedy mogę robić zakupy i się rozglądać. Nienawidzę tłumów i ciągle się dziwię, że tam jest zawsze tyle ludzi :evil:

 

My dzisiaj za to stricte narciarskie zakupy - rany jakie tłumy w sklepach :mad: Widać, że w przyszłym tygodniu zaczynają się ferie zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam

Zaliczīłam IKEA, Jysk, i różne sklepy w CH Janki ;)

 

Było nawet nieźle. W środku sporo ludzi, ale nie tłoczno. Spokojnie sobie z wózkiem spacerowałam, bez zbędnych nerwów. A do kasy podeszłam od razu do wykładania towaru, także naprawdę spoko

Kupiłam kosze na brudną bieliznę (te takie ze stelażem i białym albo czarnym materiałowym środkiem)

Pierwszy raz kłęłam składając coś z IKEA. Jeszcze sobie palca młotkiem przybiłam:sick:

 

Ja nie wiem słuchajcie jak ja to robię, ale biorę kilka rzeczy, takich niby dupereli, jednych bardziej, drugich mniej potrzebnych, wydaję kilka stów, wracam za kilkanaście dni i znów to samo. Pączkują te moje zakupy, czy co? ;)

 

Khb, szafka to znany wszystkim godmorgon :yes:

 

Magda, ale żeby od razu do Auchan ...

Na moim bazarku cebuli cukrowej w bród. Moim byłym :( pod drzwiami :( Byłymi :(

Ale ciiii, nie narzekam, bo nie jest źle, poza tym że w okolicy mało okazałe gospodarstwa domowe ;) to przynajmniej wszędzie mam blisko. Auchan, Real 5 minut, budowlane (Platforma, Leroy, Obi, prywaciarze) jeden na drugim, do IKEA 10 min, z zegarkiem w ręku przez Falenty, wciąż nie mogę się*nacieszyć tym dojazdem :) wracałam 7 :wiggle: Płakałam że metro miałam pod nosem. Teraz mam pociąg, który jeździ do centrum co 15 min :D .... brakuje tylko czegoś za rogiem, bo po piwko czy śmietanę skoczyć nie ma jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mnie sie smieja w domu-ze na zewnatrz musi byc błysk...ale nie daj Boze jakas szafke otworzyc-np: z ciuchami:cool:

 

Taaa? To u mnie odwrotnie;) W każdej szufladce, w szafach - wszędzie porządeczek, wszytsko kolorystycznie... tematycznie... a na zewnątrz rozpiździaj;) Bo jak nie mam czasu w kosteczkę równo złożyć, odłożyć na swoje miejsce, to wolę na zewnątrz zostawić... i tak się zbiera, zbiera, aż sajgon się robi nie do pomyślenia:rotfl:

Nie wiem co gorsze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alicja!

Ależ Cię nie było

Co tam słychać? Wszystko dobrze?

A mnie jak się mieszka ... I fajnie i nie. Tęsknię trochę za starymi śmieciami, tutaj wkurzają mnie nieskończone rzeczy, niedoposażenie ... Czasami łapię doła. Chciałabym jak MarJel, mieć wszystko, albo przynajmniej prawie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...