Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Dziewczyny!

Właśnie przypomniałam sobie smak z dzieciństwa (zaraz zapytacie - jak to!?)

Grzankę!

Coś*co zawsze kojarzyć mi się będzie z moją babcią i jej sławnym rozgrzewającym zimą trunkiem. Byłam wtedy małą dziewczynką.

Zapalany cukier, do tego masło i spirytus (dziś*mam tylko finlandię) Smak ten sam, i jak rozgrzewa!

Pamiętam jak marzyłam dożyć czasów kiedy będę mogła wypić więcej niż naparstek. Oto są! (owe czasy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny!

Właśnie przypomniałam sobie smak z dzieciństwa (zaraz zapytacie - jak to!?)

Grzankę!

Coś*co zawsze kojarzyć mi się będzie z moją babcią i jej sławnym rozgrzewającym zimą trunkiem. Byłam wtedy małą dziewczynką.

Zapalany cukier, do tego masło i spirytus (dziś*mam tylko finlandię) Smak ten sam, i jak rozgrzewa!

Pamiętam jak marzyłam dożyć czasów kiedy będę mogła wypić więcej niż naparstek. Oto są! (owe czasy) :D

 

Mam to samo! Tez sobie przypominam wtedy, ze zawsze chcialam legalne wypic cala grzanke:D ale zaraz potem przypomina mi sie tez, jak mówilam do mojej Mamy: "Nie bój sie-ja sie tak szybko nie "ożenie". Dopiero jak bede juz stara i bede miala ... 19 lat":lol:

Pozdrawiam wszystkie "stare" dziewiętnastki...;)

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czasami łapię doła. Chciałabym jak MarJel, mieć wszystko, albo przynajmniej prawie wszystko

 

Moniś u mnie też prawie wszystko, jeszcze sporo brakuje, ale to już szczegóły. Najgorsze jest, że nie bardzo mi to przeszkadza tzn. te braki i zaczyna się olewka.... muszę wziąć się w garść i skończyć to co zaczęłam. Dlatego też tak długo zwlekałam z przeprowadzką, wtedy była motywacja, a teraz jak mieszkam i jest mi dobrze po prostu mi jej brak :rolleyes:

Monia za to wierzę w Ciebie:yes:

Moja siostra jest koziorożcem (oraz szwagier) i jakoś w ich domu błysku nie ma. Delikatnie rzecz ujmując do pedanterii im daleko ;)

 

myszonik, no wiesz :rolleyes: takie brudy rodzinne wyrzucać na forum ;):lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

myszonik, no wiesz :rolleyes: takie brudy rodzinne wyrzucać na forum ;):lol2::lol2:

 

nie czytają :no::no::no:

A poza tym zdają sobie sprawę, że u nich zawsze przyjemny rozgardiasz. Nie brud a właśnie bałagan - ale z trzema córami w wieku od 2,5 do 16 lat porządku chyba po prostu być nie może...

Dla równowagi powinnam wkleić zdjęcie mojego pokoju z lat nastoletnich, ale mam wymówkę, że istnieje tylko w formie papierowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alicja!

Ależ Cię nie było

Co tam słychać? Wszystko dobrze?

A mnie jak się mieszka ... I fajnie i nie. Tęsknię trochę za starymi śmieciami, tutaj wkurzają mnie nieskończone rzeczy, niedoposażenie ... Czasami łapię doła. Chciałabym jak MarJel, mieć wszystko, albo przynajmniej prawie wszystko

 

Dłuugo mnie nie było, i niestety teraz będę rzadko bywać :cry:. Dlaczego czas nie chce się jakoś rozmnożyć???

A co u mnie? Jestem znowu uziemiona i strasznie mnie to dołuje, ale przeżyję :-). Muszę!

 

Co do mieszkania to masz jak ja - denerwują mnie wszelkie niedoróbki, prowizorki. I po wprowadzce na nasze prawie puste poddasze wiem, że nie mogę tak zrobić z domem. A jak będzie zobaczymy ;). Do innego otoczenia się w końcu przyzwyczaisz, tylko wymaga to czasu. A jak nadejdzie wiosna, lato będzie łatwiej :-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpierniczyłam dziś matrycę (nie pytajcie na kim ;) ) w laptopie, więc prawdopodobnie zajmę się w najbliższym czasie swoimi książkami, a forum poczeka na lepsze czasy (nową matrycę)

Nie widzę większości ekranu, piszę na oślep, wybaczcie literówki

Spór zażegnany, więc jest ok, najgorszy ten rozlany ekran :no:

 

Paśku, dzięki za odwiedziny!!!

Zawsze mi miło, kiedy wpadają do domu mili ludzie

Dobrze że zabrałaś ze sobą ema, teraz znam już*całą rodzinę Pe :lol:

Ale żebyś Ty widziała co się*działo przed waszym przyjściem ...

Sajgon z oponkami twarogowymi (Elena pozdro ;) ), potem ta przewrócona choinka i hektolitry (tak mi się wydawało) wody w salonie .... Ja rozmemłana ...

 

 

Balbina model 7273, ale ma dużą zamrażarkę, raczej nie dla Ciebie :no:

Ja się w chłodziarce mieszczę*spokojnie. Cały słupek od góry do dołu dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, ciesz sie, że choinka przed samą wigilią się nie przewróciła tak jak u mnie ;) Ale zdradź jak w ogóle do tego doszło? Uciekałaś po rozwaleniu matrycy czy rozwaliłaś matrycę na kimś, kto choinkę przewrócił? :lol2:

 

Jakieś oponki zostały, czy tylko wspomnienie? :cool:

własnie na kim rozwaliłaś tę matrycę!!!!:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za ten numerek:yes:

Owszem nie dla mnie, ale będę miała się na co powołać, gdy znowu będą mi ciemnotę wciskać, że tak się nie da...

 

Monia, byłam w Ikei na Targówku i tam też nie ma tej wkładki na pokrywki:-(

Też by mi się przydała:)

I co to za historia z laptopem i choinką:o :o :o

 

I bardzo proszę o przepis na te oponki serowe, bo mam dziś w planach zrobić coś twarogowego właśnie, a słodkie kluski już mi uszami wychodzą:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2

własnie na kim rozwaliłaś tę matrycę!!!!:o

 

no wiesz, nietrudno się domyślić ;)

I z choinką to związku nie miało, przynajmniej bezpośrednio. bo fakt, zbierało mi się od rana :yes:

 

Elena, oponki zostały 4, z 40 kilku ;)

Były pycha, ale najlepsze świeże. Po kilku godzinach już gumowate

Ja mam taki przepis:

500g twarogu

3 jajka

3 łyżki śmietany

3 łyżki cukru

3 szkl mąki

1 łyżeczka sody

 

Ugniatasz ciasto, wałkujesz, wycinasz krążki szklanką i dziurki kieliszkiem, smażysz na rozgrzanym tłuszczy z 2 stron

 

Malkul, da radę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...