Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaaa, nie wiedzialam, ze az tak zle...przepraszam:oops:

no bo musze podjąc decyzje, co do piekarnika. Czy kompaktowy czy tradycyjny i Twoje zdanie bardzo sie dla mnie liczy (bez podlizu;) ). Lubie sobie popichcic ale podoba mi sie kompakt. Czy jedno nie wyklucza drugiego?:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo musze podjąc decyzje, co do piekarnika. Czy kompaktowy czy tradycyjny i Twoje zdanie bardzo sie dla mnie liczy (bez podlizu;) ). Lubie sobie popichcic ale podoba mi sie kompakt. Czy jedno nie wyklucza drugiego?:confused:

 

 

hmmmm

I co by Ci tu doradzić ...

Jeśłi dużo pieczesz, często, i na różnych poziomach to tylko normalny

A jeśli od czasu do czasu, to kompakt wystarczy

Ja mam tradycyjny piekarnik (z taką funkcją, że można piec mięso i ciasto razem - nie wiem jak się*to sprawdza, nie próbowałam) wypasiony, w to zainwestowałam i do tego kompakt, a tak naprawdę mikrofalę z funkcją grilla, grilla z mikrofalą i "pizzy", cokolwiek to znaczy ;)

Ja bym raczej na samym kompakcie nie pociągnęła :no:

 

Elena, spokojna głowa, powtarzalność*w tym temacie to rzadkość, staram się*być oryyginalna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm

I co by Ci tu doradzić ...

Jeśłi dużo pieczesz, często, i na różnych poziomach to tylko normalny

A jeśli od czasu do czasu, to kompakt wystarczy

Ja mam tradycyjny piekarnik (z taką funkcją, że można piec mięso i ciasto razem - nie wiem jak się*to sprawdza, nie próbowałam) wypasiony, w to zainwestowałam i do tego kompakt, a tak naprawdę mikrofalę z funkcją grilla, grilla z mikrofalą i "pizzy", cokolwiek to znaczy ;)

Ja bym raczej na samym kompakcie nie pociągnęła :no:

 

Elena, spokojna głowa, powtarzalność*w tym temacie to rzadkość, staram się*być oryyginalna :lol:

 

prawidłowo - rutyna zabija związek ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monik, bo ofiara czuje się winna :lol:

I ma rację :p

Wyprowadziła mnie z równowagi, to nich teraz odrabia ;)

 

Kurczę jakaś ta Twoja ofiara układna - moja potencjalna nawet jak mnie z równowagi wyprowadzi to się winna nie czuje, a o dolewaniu winka w takiej sytuacji mowy nie ma! Mój jak żółw - do skorupy wlezie i będzie obrażony siedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cię miałam za taką rozsądną dziewczynę...:D

No chyba, że planowałaś zmianę komputera;)

 

Jestem rozsądna, do momentu aż nie wyjdę z siebie :lol:

A że K jest Strzelec - robi a potem myśli, to szybko potrafi mnie sprowokować

Z kolei ja jestem Baran- wściekam się i irytuje od razu, bez ostrzeżenia

 

I tak sobie w tym układzie żyjemy ...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę jakaś ta Twoja ofiara układna - moja potencjalna nawet jak mnie z równowagi wyprowadzi to się winna nie czuje, a o dolewaniu winka w takiej sytuacji mowy nie ma! Mój jak żółw - do skorupy wlezie i będzie obrażony siedział ;)

 

To tak jak u mnie:(

Mam sama ponosić odpowiedzialność za swoje furie...

Myszonik musimy popracować nad lepszym wychowaniem naszych potencjalnych ofiar;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie:(

Mam sama ponosić odpowiedzialność za swoje furie...

Myszonik musimy popracować nad lepszym wychowaniem naszych potencjalnych ofiar;-)

 

Też tak pomyślałam, ale potem szybko doszłam do wniosku, że mój już za stary i za uparty na wychowanie w tym kierunku ;) Trudno, jak mówią: "widziały gały, co brały" :yes: :yes: :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...