Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia ja nie mogę... Lil jest naprawdę tak promocyjna? Śpi do 11?

 

:no:

 

narysowała kilka obrazków, ułożyła na osobnych apaszkach w jadalni 3 kółka ze swoich starych bucików :lol: powycinała wg niej pieski i kotki z papieru kolorowego. Ona potrafi sobie zorganizować czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze...skąd Ty Ją wziełas? :)Toż to bezobsługowe Dzieciątko:D Moj Młody bawi sie sam tylko, jak sie zapomni:rolleyes: dlatego startuje do przedszkola od wrzesnia (jutro skonczy dwa latka). Bylismy raz na próbe i tak mu sie podobało, ze ciagle mi mówi, ze chce "do piłeciek i do dziecióf":lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

 

narysowała kilka obrazków, ułożyła na osobnych apaszkach w jadalni 3 kółka ze swoich starych bucików :lol: powycinała wg niej pieski i kotki z papieru kolorowego. Ona potrafi sobie zorganizować czas ;)

 

A Ty w tym czasie śpisz??? genialne dziecko:)

Jedyne znane mi bezobsługowe potrafiły się same sobą zająć, ale ich kreatywność była tak daleko idąca, że strach było spać, bo mogło to się skończyć jakąś ruiną ;)

 

Da się tego jakoś nauczyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazel, ona od początku tak sama sobą się zajmowała

Od urodzenia kładłam ją na macie z zabawkami i potrafiła się sama sobą zająć od karmienia do karmienia, od przewijania do przewijania ;)

W zasadzie nie była brana w ogóle na ręce. Tylko wtedy kiedy mama chciała wycałować i wytulić, ale nie wtedy kiedy płakała. Wtedy ją zostawiałam aż się wyciszy sama.

Możliwe że właśnie dlatego jest takim właśnie bezobsługowym dzieckiem. A naprawdę jest. Wszyscy znajomi nie mogą nadal wyjść z podziwu

Zawsze wstawała przede mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeej, zazdroszczę.

Jakub nigdy nie był samoobsługowym dzieckiem.

I nie chodzi o to, że wymagał noszenia.

Mata? Owszem, pod warunkiem, że obok leżała mama.

Po prostu nienawidził być sam.

Spanie? Znałyście kiedyś noworodka, który spał 8-10h na dobę? Ja sobie takiego urodziłam.

Zasypiał po 22, wstawał 6-7. Nie spał w dzień.

Mam głęboką nadzieję, że kolejne będzie inne :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeej, zazdroszczę.

Jakub nigdy nie był samoobsługowym dzieckiem.

I nie chodzi o to, że wymagał noszenia.

Mata? Owszem, pod warunkiem, że obok leżała mama.

Po prostu nienawidził być sam.

Spanie? Znałyście kiedyś noworodka, który spał 8-10h na dobę? Ja sobie takiego urodziłam.

Zasypiał po 22, wstawał 6-7. Nie spał w dzień.

Mam głęboką nadzieję, że kolejne będzie inne :lol2:

 

Moja Karolina tak potrafiła, ale na szczęście jej przeszło ;)

 

Monia

Lil jest z promocji - taki ma widać charakter - są dzieci, które za nic w świecie się same nie wyciszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dzieci, które za nic w świecie się same nie wyciszą ;)

 

w koncu wyciszą ;)

Lil chciała robić numery i kiedy przestałam ją*karmić (w 13 mies) po kaszce i odłożeniu do łóżeczka darła się raz 50 minut (z zegarkiem w ręku) Nie dałam się, drugiego dnia było już pół godziny, po niecałym tygodniu już nie płakała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja na nogach od 4.10 i czuję się jakbym w ogóle się nie kładła :(
oj Elena to o ktorej chodzisz spac

 

:no:

 

narysowała kilka obrazków, ułożyła na osobnych apaszkach w jadalni 3 kółka ze swoich starych bucików :lol: powycinała wg niej pieski i kotki z papieru kolorowego. Ona potrafi sobie zorganizować czas ;)

dziecko z promocji moze miec tylko Monia

 

Noworodek 8 godz?!!!

To mnie, starej prukwie się to raczej nie zdarza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...