Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Madzia, mnie sie trafił żywczyk:wiggle:Przeczytałysmy te samą książkę;)

Monia, ale dowaliłas z tym gazem:lol: bo ja cholerka, dalej nie podjełam decyzji w kwestii wyzszosci swiat Bozego Narodzenia i Wielkanocy, czyli gaz kontra płyta aczkolwiek zaczelam sie sklaniac ku plycie a tu...masz Ci babo placek:rolleyes:

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i za jakieś 40 tygodni będziesz biegać jak ta lala i po nocach i o świcie.... ;)

 

baaaardzo śmieszne

Nigdy nie biegałam po nocach i o świcie :p

I nie mam zamiaru ;)

 

agrafka, Ty chyba pytałaś o drzwi, a ja zapomniałam Ci odpowiedzieć. Sory

Mogę Ci wysłać swoją wycenę drzwi

Wiesz, same białe, w macie to nie wszystko

Dużo dopłaca się za zamek magnetyczny i zawiasy chowane (mam jedno i drugie, zawiasy w eurodoor są 3 szt, stolarz zwykle daje 2)

Jakie Cię konkretnie drzwi interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie na indukcji naleśniki wychodzą jak ta lala... na gazie też wychodziły,,, i to przez 20 lat.......

Co do wyższości indukcji nad gazem

-nie kopci

-nie zapala oleju ( w poprzednim mieszkaniu gaz zapalił na patelni olej i zrobił się pożar.... paliłam się ...)

- na indukcji już też zostawiłam olej na włączonym polu... i co... kompletnie nic... oprócz smrodu i spalonego oleju... a indukcja wyłączyła się, bo ma jakis czujnik , ze chyba jej za gorąco było...

Na indukcji nastawiam zupę, mięso... wychodzę i samo się wyłączy...

 

Dla mnie to są plusy...

 

Minus... to indukcja jest płaska... i jak kipi z garnka to mam zalaną i indukcję i blat... to mnie wkurza, za to muszę od razu wytrzeć.. a na gazie były takie niecki... że jak wykipiało to nic się nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarzekaj się...

Pierwsze spało... i oby tylko nakarmione... i w łóżeczku cycki było koło niego... tak na noc z 5 sztuk... przesypiał, potem wstawał, oglądał jako większy chłopczyk o 7.00 rolnictwo, jak zaspał to płakał ;) rysował tony papieru, jak mu brakło raz to wymalował mi fotele z białego lnu... bawił się klockami od... maleńkiego, później pasjami lego .. i do dziś ma w domu masę klocków....

Młody... alni razu nie chciał spać w łóżeczku.. wszędzie z mamą... na rękach i przy cycu.. wszystko robiłam już karmiąc dziecko... gotowałam obiad, i np równocześnie rozmawiałam przez tel. , otwierałam gościom drzwi... prałam....

On mnie nie opuszczał...

Nie mogłam się ruszyć... do 4 rż nie przespałam ani jednej nocy... A ja śpioch jestem... ciągle noszony na rękach... bo płacz, a my baliśmy się jego kolejnej serii 50 ataków na dobę...

Do niedawna wstawał w nocy i pobudka... zrób mi śniadanko .. - o 1.00 ... a teraz o 7.00 np w niedzielę....

Do dziś nie zabawi się sam... niczym... no chyba, ze pójdzie na ryby, ale nie sam... Jedynie teraz go zainteresowały autka zdalnie sterowane... ale to tylko 10 sekund... dwie rundki i dość...

Starszak artysta... przepięknie rysuje... młody nawet kwiatka nie narysuje.. a samochód... to dobrze, że nauczycielka podpisze...

ot... jeden ojciec, jedna matka... ten sam dom.. i dzieci jakby podmienione....

 

Aaaa i znasz powiedzenie... nowy domek, nowy potomek... albo w każdym kątku po dzieciątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus... to indukcja jest płaska... i jak kipi z garnka to mam zalaną i indukcję i blat... to mnie wkurza, za to muszę od razu wytrzeć.. a na gazie były takie niecki... że jak wykipiało to nic się nie stało...

 

I nie użyjesz woka. Czyli od razu u mnie odpada

Nie piszcie mi o wokach dla indukcji :no:

 

Już*kilka razy ten temat był u mnie poruszany i nigdy do konsensusu nie doszłyśmy

Ja gotuję na gazie i inaczej sobie nie wyobrażam

Gotowałam na elektrycznych, tych indukcyjnych tudzież i dopiero teraz jestem prawdziwie zadowolona. Chwilo trwaj!

Powtórzę po raz enty - prawdziwi szefowie kuchni gotują*tylko na gazie.

Nie jestem ani szefem ani kucharzem, ale na gazie się wychowałam, przeszłam szkołę życia i przy gazie pozostanę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbara, mam całe mnóstwo (zdjęć), ale szczerze? Współczuję Ci jeśli chciałabyś ich szukać. Chociaż są i tacy którzy jadą cały wątek

 

Mój wątek to raczej dla codziennych bywalców się*nadaje. Jak ktoś zagląda codziennie to i na zdjęcia się załapie :yes:

Wiem, powinnam założyć dziennik, ale jakoś głupio tak, po skończonej budowie dziennik? Z kolei galeria, w innej mańce jest. A ja w komentarzach i dziennikach się raczej udzielam

Światła w suficie mam i chors i massive. Chodzi Ci o te białe? Jeśli tak, to massive nero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbara, mam całe mnóstwo (zdjęć), ale szczerze? Współczuję Ci jeśli chciałabyś ich szukać. Chociaż są i tacy którzy jadą cały wątekMój wątek to raczej dla codziennych bywalców się*nadaje. Jak ktoś zagląda codziennie to i na zdjęcia się załapie :yes:

 

To o mnie było, prawda ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...