Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja jutro mam imprezkę (no, spotkanie z przyjaciółmi :p)

Będę robić faszerowane jajka, roladki ze szpinakowego ciasta naleśnikowego z łososiem i serkiem, krążki pumpernikla z serkiem kozim i pomidorkami suszonymi, humus z oliwą i cytryną, francuską cebulową z grzankami zapieczonymi z serem i mule w duszonych porach ze śmietanką

oj ale bym do ciebie przyjechała!!! tzn wprosiła się. a teraz odchudzam sie z dziewczynami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro mam imprezkę (no, spotkanie z przyjaciółmi :p)

Będę robić faszerowane jajka, roladki ze szpinakowego ciasta naleśnikowego z łososiem i serkiem, krążki pumpernikla z serkiem kozim i pomidorkami suszonymi, humus z oliwą i cytryną, francuską cebulową z grzankami zapieczonymi z serem i mule w duszonych porach ze śmietanką

ło matko, ale frykasy, normalnie ślinka mi cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

i Ty mi tu bedziesz mówic, ze ja dziewuszeczka-no to teraz ja sie ide napić-małolatko z siostrzyczką na rekach:D

Obie piekne dziewczyny!

P.S. Zajefajne google:yes: Se pojedziemy razem na narty, to mi pozyczysz,ok?:lol:

 

 

Dobra dobra dziecko :p

 

A gogle są super. Malutkie, wygodne i składają się na pół, i nie parują. Polecam i pożyczę :yes:

 

Lidzia, pozazdrościłam to sobie zrobiłam ;)

K wylizał talerz po sobie ... i po mnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spaghetti aglio olio e peperoncino :p

Monia, tyle razy prosiłam: nie wyzywaj sie:lol2:

a pamietasz moze firme? dostałam kask od Mezulka na Świeta a googli jakos nie moglam dobrac. W sumie na razie nie sa mi potrzebne-sniegu juz raczej nie bedzie a w góry sie wybieramy we trojke (w ktorystam weekend), wiec raczej se nie pojezdze:D ale jestes super kuliżanka, ze bys pozyczyła:D:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Lil genialnie wyglada na tym zdjęciu - uwielbiam te nie mogace ruszyć się bobasy w kombinezonach zimowych:rotfl:

Pełnię szczęścia zawsze w ich oczach można wyczytać:lol2:

 

Czadowe zdjęcie:)

 

A Ty monianie wiesz, że pół forum na wspólnej diecie?:mad: Nie wiesz, że zakaz paplania o pysznym żarciu:spam: Można gadać tylko o tym podłym, niskokalorycznym:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się nie mylę, to są gogle uvexa, bo miałam chyba takie same, ale zaczęły mi strasznie parować, porysowane szkła miały i w tym roku kupiłam sobie nowe

 

A moje 4 sezony i nie parują.

W gondolce jak wsiadamy ja nigdy nie ściągam i nie paruję a reszta zawsze musi zdjąć

Ja jestem z nich strasznie zadowolona i następne na pewno kupię takie same.

Do tego mieszczą się w każdej kieszonce ;) No, może poza tą na karnet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...