Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A moje 4 sezony i nie parują.

W gondolce jak wsiadamy ja nigdy nie ściągam i nie paruję a reszta zawsze musi zdjąć

Ja jestem z nich strasznie zadowolona i następne na pewno kupię takie same.

Do tego mieszczą się w każdej kieszonce ;) No, może poza tą na karnet ;)

moje mają ok 7 lat

ja generalnie w goglach jeżdżę tylko jak śnieg pada, bądź jest pochmurno. Jak świeci słońce, to zakładam okulary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam ;) ... zrobiłam syrop z cebuli. Od jakiegoś czasu cały czas coś wisi w powietrzu, i jestem pewna że jest to spowodowane grzaniem w domu, czyli suchym powietrzem.

Do tej pory mieszkaliśmy w mieszkaniu w którym kaloryfery włączaliśmy sporadycznie i najwyżej na 2-jkę, tak było cieplutko. A tu w domu jednak grzeje się codziennie.

Stąd nieżyty u mnie, u K, Lili dziś przyszła do nas z chrypką. Zasypałam cebulę cukrem, położyłam mokry ręcznik na kaloryferze. Muszę*wymyślić jakiś sposób na podwyższenie wilgotności w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro mam imprezkę (no, spotkanie z przyjaciółmi :p)

Będę robić faszerowane jajka, roladki ze szpinakowego ciasta naleśnikowego z łososiem i serkiem, krążki pumpernikla z serkiem kozim i pomidorkami suszonymi, humus z oliwą i cytryną, francuską cebulową z grzankami zapieczonymi z serem i mule w duszonych porach ze śmietanką

 

Padlam... to ja dzisiaj mam plynny dzien na forumowej diecie, a tutaj takie pysznosci :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padlam... to ja dzisiaj mam plynny dzien na forumowej diecie, a tutaj takie pysznosci :bash:

 

Dziewczyny, bronię się rękami i nogami przed wejściem do tego wątku.

Bo rezultat będzie wiadomy - albo się*wkręcę a potem poddam (za słaba jestem, nie potrafię*wytrwać w żadnych dietowych postanowieniach) albo nie skorzystam i będę miała moralnego kaca ;)

 

Myszonik, też słyszałam, ale ile ja bym musiała tych nawilżaczy porozstawiać? Pewnie ze 3 szt

I jeszcze czytałam kiedyś, że one zostawiają na wszystkich meblach taką powłoczkę z wyschniętej mgiełki. Nie chcę czegoś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, bronię się rękami i nogami przed wejściem do tego wątku.

Bo rezultat będzie wiadomy - albo się*wkręcę a potem poddam (za słaba jestem, nie potrafię*wytrwać w żadnych dietowych postanowieniach) albo nie skorzystam i będę miała moralnego kaca

 

Ja musze wreszcie sie za siebie wziasc :oops:

 

 

Słuchajcie czy ktoś mi w końcu napisze gdzie jest ten wątek dietowy????

 

 

Watek jest tutaj :) http://forum.muratordom.pl/showthread.php?194003-Razem-razniej-czyli-jak-Forumki-wypowiedzialy-walke-kilogramom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...