Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:yes: No kochana właśnie w googlach znalazłam ten Twój tfuuuuurrr -) :wiggle:

 

Po wpisaniu hasła: tagiatelle z tuńczykiem forum murator, na pierwszym miejscu pojawiło mi się:

 

Przepisy od Monsanbii i kole?anek - Dzienniki budowy - Forum Murator

 

forum.muratordom.pl/entry.php?117361...od...i...Cached - Translate this page

You +1'd this publicly. Undo

2 posts - 1 author - 17 Oct 2011

2. tagliatelle z tuńczykiem, w śmietanowym sosie, z cytrynowym pieprzem i pomidorkami suszonymi. Smak co najmniej zaskakujący i jeśli ktoś ...

 

:D:D:D

 

Cudownie, że adk notuje przepisy, wątek będzie sukcesem!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, no na szynce to już nie to samo :no: a kalorii w porcji wcale nie tak znów wiele mniej. Najwięcej jest jednak w żółtkach, śmietanie, no i makaronie!

Jak szynkę usmażysz bez tłuszczu? Cebula nie będzie się miała na czym zeszklić ... Kiedyś robiłam na odchudzonym włoskim bekonie, no smaczne owszem, dobre nawet, ale nie to samo, wiesz o co chodzi? :yes:

 

A teraz uwaga, nabrałam mocy. Ja i moja szafka :lol: Resztę od razu obfociłam ;)

 

http://img20.imageshack.us/img20/1903/img2537qq.jpg

 

http://img828.imageshack.us/img828/3699/img2538d.jpg

 

http://img694.imageshack.us/img694/8480/img2518v.jpg

 

http://img706.imageshack.us/img706/9531/img2543f.jpg

 

http://img805.imageshack.us/img805/8681/img2533o.jpg

 

 

SUper wyszło.

Znajomy kwiatek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsabia musze sie wreszcie ujawnic :smile: i podziekowac za przepis na cabonare-suuuuper wersja ze smietanka, nawet moj 28tyg. synek sie zajadal...

Podczytuje was juz od pewnego czasu ale nie czulam az tak silnej potrzeby ujawnienia sie.;)

No a teraz musze-takze dziekuje za przepis i czekam na wiecej;)

Podoba mi sie twoj domek , swoj planowalam w podobnym stylu,wiec bede musiala troche pokombnowac i pozmieniac (don't like copying).

Nie mam czasu zeby tyle siedziec przed kompem (szkoda:bash::bash::bash:) ale watek tez mi sie podoba , bo poruszacie rozne tematy.

Ja buduje na odleglosc, a obecnie jestemy na etapie podlogowek , wylewek itp., wiec mam troche czasu zeby sie na wykonczeniowke przygotowac porzadnie.Jak narazie podziwiam i czerpie, czerpie, czerpie...I co gorsza, na pewne rarytaski dekoracyjne bede musiala dozbierac bo kredyt juz sie prawie skonczyl a srodki wlasne nie wiadomo kiedy sie wchlonely...

Aha, i prawie bym zapomniala -moj home sweet home powstaje przy trasie Radom-Kozienice wiec jestesmy z tych samych okolic , poniekad;)

Anyway -jestescie kobitki (i nie tylko) super i bede do was zagladac czesciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Wyczytałam u Reni że również masz massive nero. Jakoś nie zauważyłam ich w twoich wnętrzach :(. Masz pojedyncze czy podwójne? Ja planuje przede wszystkim w kuchni i chyba białe podwójne, może w holu białe pojedyncze choć nie jestem pewna na 100% czy na pewno się tam pojawią.

Mogłabym prosić o jakieś poglądowe zdjęcie na priv jak to wygląda u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anna!

Szybka jesteś. Carbonara z dnia na dzień ... ;)

Ty dałaś 7 mies dziecku spaghetti z cebulą, czosnkiem i boczkiem??? Czy źle liczę ;)

Ja pełne 24tyg karmiłam jedynie cycem (nawet nie dawałam nic do picia) stąd moje zdziwienie :)

 

Ja pochodzę*z Radomia i często tam bywam, więc tym bardziej będziemy z okolic ;)

 

Zaglądaj, zapraszam :yes: (pokaż też ten swój hsh ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Wyczytałam u Reni że również masz massive nero. Jakoś nie zauważyłam ich w twoich wnętrzach :(. Masz pojedyncze czy podwójne? Ja planuje przede wszystkim w kuchni i chyba białe podwójne, może w holu białe pojedyncze choć nie jestem pewna na 100% czy na pewno się tam pojawią.

Mogłabym prosić o jakieś poglądowe zdjęcie na priv jak to wygląda u Ciebie?

 

Mam pojedyncze 3 szt w kuchni :yes:

Zaraz poszukam

 

Basiu, to drewienko. Nie lubię płytek imitacji, a drewno w łazience uwielbiam :yes: (miałam 6 lat i super się*sprawdziło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na sumieniu? No wiesz ;)

 

Fajnie że wpadłaś, ale na 15 minut? :no: K myślał że się schowałaś jak wyszedł spod prysznica. Nie wierzył że już Cię nie ma :lol:

 

Obiecuję, że następnym razem wpadnę na dłużej:D aaaaa i przecież szafki w łazience nie widziałam na żywo:yes:

 

a w przedszkolu byłam za pięć 13ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, czy moglabys napisac mi na pw ile placilas za m2 robocizny (układanie podłóg). W czwartek mam rozmowe kwalifikacyjną z fachowcem:lol:

 

Ola, ja miałam tylko w łazienkach kładzioną podłogę*przez Ducha. Resztę*kładł kompleksowo Vip. Oczywiście wiem ile Duch wziął za położenie z olejowaniem tego teaku, ale może być*to niemiarodajne, bo to było kilkanaście m2. Może zapytaj Myszonika, albo Tofee. One miały kładzione deski przez jakiegoś*prywaciarza :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...