Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Moniko a którą łazienkę bardziej lubisz?białą czy czarną?z której byś nie zrezygnowała i co byś zmieniła ?

 

Jak już się prawie zrobiły uwielbiałam białą. Czarnej się*bałam. Myślałam że będzie niewypałem. Dziewczyny tu mówiły że przyjdzie moment że spodoba mi się*bardziej od białej. Czy tak jest, trudno powiedzieć, ale jest taka ... zamknięta, dopełniona, niczego mi w niej nie brakuje (no poza lustrem i montażem kabiny). Podoba mi się bardzo.

A z kolei w białej czegoś mi brakuje i nie wiem czego. Może dodatków? Wchodzisz i widzisz że jest niedokończona (ja widzę)

No i zrobiłabym szafkę pod umywalkę*z drewna teakowego (tak jak parapet) ta z forniru wciąż do mnie nie przemawia, ale już niech tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mario, a znasz pomadki pizbuin? jakies 4 euro kosztują. Są genialne. Goją nawet spękane usta. Żadna inna firma nie robi tak świetnych

 

Jasne, że znam! :yes:

Napisz ile sztuk ci kupić -):D

Swoją drogą nie wiedziałam, że są takie dobre..?!:rolleyes:

 

Zmykam śpiu, bo się zasiedziałam...

Na dodatek znowu zaczynasz o słodkościach -) :goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne słodkości :no:

Właśnie wciągnęłam quesadillę ;)

 

Serio, są*świetne. W czasie budowy zużyłam ostatnie 2 i mąż mi podkradał. Jak mi się*zapodziały, to usta miałam do remontu ;)

 

Zrobiłam zdjęcia kuchni

Salik niech sobie daruje, bo są ... nastrojowe ;) (czyli wieczorne i zażółcone), zaraz wstawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie w ciągu dnia aparat nie działa, czy jak?

Bo się zastanawiam dlaczego wszystkie zdjęcia robisz w środku nocy, na wysokim iso i czasami poruszone ;)

Ale dobra, miałem sobie darować, więc może po prostu pójdę spać.

 

U Anuli o reku nic napisać nie można, u Ciebie o zdjęciach, u siebie w ogóle niczym, więc co tak będę sam siedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik, w ciągu dnia to ja mam inne zajęcia :p

dziecko spać idzie, w sypialni opuszczamy rolety :p (mąż wreszcie przyciski przy oknach zamontował, nie trzyba za pilotem latać;))

 

Przy tych fotkach iso 300 :lol2:

Salik, ja wiem że Ty się znasz na wszystkim, ale ja akurat czasem nie mniej :p

A że ruszone ... starość, ręka nie ta, wina za dużo ... są powody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - w sypialni się śpi, a nie robi jakieś niestworzone rzeczy ;)

 

Tu nie chodzi o znanie się, tylko o to że ja bym chciał te wszystkie wnętrza (no dobra, część z nich widziałem, ale to było dawno i nieprawda) zobaczyć w naturalnych kolorach, a nie wszystko w odcieniach żółci! :)

 

Wrócę jeszcze na chwilę do tematu tego jedzenia dla 7-miesięczniaka.

Teraz już widzę że nastąpiło niezrozumienie tematu, dlatego mnie wszystkie objechałyście.

Pisząc że nie powinno się dawać kilkumiesięczniakowi 'wszystkiego', chodziło tylko i wyłącznie o to aby nie udostępniać mu rzeczy niezdrowych/szkodzących.

Bo dzieci choćby z ciekawości to spróbują i zjedzą.

Nie chodziło o to żeby dziecku selekcjonować produkty które może/powinien jeść.

I już tak kończąco - też mam dzieci, też je wychowywałem i się nimi zajmowałem i zwyczajnie nienawidzę stereotypu 'ojciec który nic nie wie i się niczym nie interesuje'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Monia nie doczytalam o tym ronalu.

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie i dziewczyn. Gdzie sie "makijażujecie", czy toaletka stoi w lazience, czy macie jakies osobne miejsce, ja na razie korzystam z wolnego i pustego pokoju, ale sie zastanawiam czy z tym calym majdanem nie przeniesc sie do lazienki. nie umiem malowac sie na stojaco, wiec toaletka musowa. temat chyba na czasie ogolnie wykonczeniowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia piekną masz kuchnię. jak czyściutko!!

a jak zrobiłaś to zdjęcie z góry!!!

I jakie masz piękne storczyki!!! u mnie rzadko powtórnie zakwitają, a jak już to bardzo są anemiczne, można powiedziec rahityki:p

mnie także ogromnie się podoba!!!!:p

Salik już wiem ,że jesteś dobrym tatą. i chodziło ci nieo normalne jedzenie , ale o tzw. ' śmietnikowe ":popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Monia nie doczytalam o tym ronalu.

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie i dziewczyn. Gdzie sie "makijażujecie", czy toaletka stoi w lazience, czy macie jakies osobne miejsce, ja na razie korzystam z wolnego i pustego pokoju, ale sie zastanawiam czy z tym calym majdanem nie przeniesc sie do lazienki. nie umiem malowac sie na stojaco, wiec toaletka musowa. temat chyba na czasie ogolnie wykonczeniowy :D

ja bym zostawiła w pokoju , gdzie masz światło dzienne.ja idę do łazienki czasami wieczorem, bo u mnie w sypialni jest słabe swiatłó.

ale kosmetyki nie lubią wilgoci, więć łazienka nie jest dla nich idealna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez tak myslalam, w sypialni nie da rady, bo ja wstaje wczesniej wiec niech mezus sobie pospi, lazienka z oknem wiec teoretycznie swiatlo dzienne jest, tylko ta wilgoc, mysle i mysle, bo pokoj docelowo bedzie dziecinnym i gdzie sie tu wyniesc? o lazience myslalam, bo mam dobrze dzialajace reku wiec wilgoc moment odchodzi, i to jest lazienka nr 2 uzywana okazjonalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...