Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka:wiggle: nie dotrwałam do zdjec wczoraj...ale widze po godzinie, ze moglam chwilke poczekac. Jaka kuchnia jest-każdy widzi.Piekna i koniec:yes: Moniaaaaaaa,jaka masz baterie? Ta, ktora ja chcialam z Franke-jest tylko dla studiów kuchennych ... FRANKE , wiec szukam innej:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine, a pieczesz normalnie, w tych 140? Nie przypieka się za bardzo?

Bo ja w końcu piekłam w 125. Po 20 minutach zaczął się rumienić i zmniejszyłam temp

nie, nigdy się nic nie spiekło. Zawsze możesz przykryć.

Ja zawsze przykrywam, kiedy robię ten sernik: http://mojewypieki.blox.pl/2007/12/Sernik-waniliowy-vanilla-cheesecake.html

jest boski!

 

Monia, ślicznie! Ale lamp masz, że hej. Rozumiem, co mi architektka mówiła, że ja to mam mało lamp w projekcie ;) co to za kinkiety na ścianie?

 

Maluję się w łazience, kosmetyki trzymam w zamkniętej szafce - wilgoci tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zostaw tam.tylko wkładaj wszystko do zamkniętej szafki:p jak masz okno to zostaw. chyba Magda zzz bedzie miała toaletkę w łazience z oknem.

 

Noł, noł, noł:no: Ja będę miała toaletkę w sypialni;)

 

monia, a mnie zapraszasz na te gniazdka czy nie?:p

Z chęcią bym tą oszałamiającą kuchnię i piękną łazieneczkę na żywo zobaczyła:wiggle:

 

Ty na blat wskoczyłaś, żeby fotę prawej zabudowy zrobić?:o No respect:lol2:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny!

 

Salik, Ty masz tę możliwość że możesz sobie przyjechać sam i zobaczyć*wszystko live. Nie narzekaj :p

 

Malowanie - będę*miała toaletkę w sypialni. Chcę czarną, minimalistyczną, koniecznie z szufladkami. Znalazłam coś*takiego na all i muszę zapytać*stolarza czy zrobi mi taką

 

Zrzut ekranu 2012-01-19 (godz. 14.06.36).jpg

 

Do tego transparentny ghost :p

 

Magda, przecież Ty się dietujesz i gniazdka nie zjesz :p Ale jak przyjdziesz, to będziesz musiała :p

 

Madeleine ja z kolei robię najczęściej ten http://mojewypieki.blox.pl/2008/09/Sernik-orzechowy.html

i też*pod przykryciem

Ja strasznie lubię takie gładkie, wilgotne serniki, a drugi hiciorski to ten potrojnie kokosowy, na pewno kojarzysz. Też jest mega :yes:

 

I tak, łaziłam po blatach :yes: ktoś mnie docenił ;)

 

Na storczyki mam bardzo kontrowersyjny sposób. Mają ciągle wilgotno. Rzadko kiedy zdarza mi się*je przesuszyć (chociaż*się*zdarza, jak zapomnę) Zawsze po podlaniu zostawiam im wodę w osłonce. Kiedyś* uśmierciłam kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt okazów. Od kilku lat tak robię i wszystkie mają się świetnie. Liście jak druty i kwitną jak widać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Monia znowu śpi albo testuje z mężem... rolety ;)

 

Jeszcze nie, Lil nie śpi, ale już poszła do siebie ;)

Poza tym, ileż można ... Są jakieś normy na tydzień :p Co nie?

Zresztą dziś zabimbałam w łóżku do 13:30. Nie spałam ale też*nie chciało mi się*wstać. K szwędał się*po domu, zakładał regulatory w grzejnikach (dopiero się zebraliśmy) i przyszła antena tv sat. Będzie się musiał przebiec po dachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia chyba K dziś nie będzie biegał po dachu!!! ślisko!!~! u nas leje!!!

ja także doceniłam twoje zdjęcia z wysokości:p

a ja jak stale podlewam storczyki , to mi liście gniją , robią się zółte:confused: jej ale mam rękę!!!

 

no pewnie że Tobie też*myślałam!!! :yes:

 

Dlatego napisałam, że mój sposób jest kontrowersyjny. Ale już nie wiedziałam czego się chwytać, jak moje storczyki były kwiatami jednosezonowymi, powoli marniały i szły do kosza.

Poszłam kiedyś*do koleżanki i u niej właśnie stały w wodzie. Zaryzykowałam i mają się świetnie. Nie będę polecać, bo to wbrew wszystkim regułom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a w jakich oslonkach trzymacie storczyki pelnych czy przezroczystych? moja kolezanka jak trzyma w pelnych to namacza reklamoweczke szelestke wklada do oslonki i na to storczyka, kwiatek ma jednoczesnie wystarczajaco sucho i wilgotno - rosna jej przepiekne. w przezroczystej to juz wizualnie brzydko ale storczyki takie wola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...