Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oszzz ty:P:P:P

Jutro mam nianię... i znowu na następny tydzień żeś przeniosła, i będę musiała zamawiać głosniki w ciemno:(... ty mnie jeszcze lubisz w ogóle:(;)

 

Kobieto, w piżamie jeszcze siedzę, włosy nieumyte, jak Ty chcesz żebym ja na 16 stanęła zwarta i gotowa z gniazdkami na tacy?

Po nich kuchnię doprowadzić do ładu to trzeba z pół godziny na największych obrotach działać ;)

Odwołaj nianię, albo co ...

 

TAR, a różnie. Kot mi często tłukł doniczki, więc wkładałam w jakie miałam. Teraz niektóre stoją*bez osłonek, bo się Monia zebrać i kupić nie może ;)

Taką reklamówkę "jednorazową" jak z TESCO? Czy jakąś sztywną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taki patent, po prostu wkladam storczyka pod biezaca wode podlewam do bolu i jak te drewienka w srodku specznieja namokna porzadnie to wkladam ocieknietego do oslonki - szklanej przezroczystej, nie podlewam go potem przez 2-3 tygodnie, na probe meczylam jedneg i i on potrafi mi 2 razy w roku zakwitnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, w piżamie jeszcze siedzę, włosy nieumyte, jak Ty chcesz żebym ja na 16 stanęła zwarta i gotowa z gniazdkami na tacy?

Po nich kuchnię doprowadzić do ładu to trzeba z pół godziny na największych obrotach działać ;)

Odwołaj nianię, albo co ...

 

 

To ty te gniazdka masz zamiar dopiero robić? Dla mnie? Dla człowieka na diecie płynnej?:o Oszalałas:rotfl:

 

Myślałam, ze masz - i że mnie będą wrednie kusiły:P A tak to nawet się nie waz do kuchni podchodzić:lol2: Lepiej jakąś klarowną zupę ugotuj:rotfl:

 

Ubieraj się, maluj rzęsy i gotowaś:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na probe meczylam jedneg i i on potrafi mi 2 razy w roku zakwitnac.

 

Moje kwitną cały czas, niektóre bez przerwy (albo przedłużają pęd, albo wypuszczają nowe) a niektóre mają przerwę 2-3 miesiące i od nowa.

To mówię ja - killerka storczyków :lol2:

 

Magda, ja się dopiero zbieram na zakupy, wszystko z lodówki wyjedliśmy ;)

Wczoraj robiłam oponki, dziś do kawki kończyliśmy. Gniazdka miałam robić dopiero zamiar :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie killerko, mi tak czesto nie kwitna 2 gora 3 razy w roku :)

 

Tylko dendrobium zaniedbałam

Stłukła mi się*osłonka, stało w samej doniczce, zapomniałam podlać i jeszcze mąż grzejnik rozkręcił.

A ono*akurat tak pięknie rozkwitło ... :( Poleciało od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, Ula, tyłki do góry! :yes:

 

Robiłam oponki po Twojemu. Moje spostrzeżenia - Ciasto mniej się*kleiło w czasie wyrabiania (do tamtego musiałam wpakować strasznie dużo mąki), nie rosły tak bardzo w trakcie smażenia (pewnie z powodu mniejszej ilości jajek) ale za to długo były świeże. Te moje jak wystygły już zaczynały się*robić gumowate

Wyszło 40szt, do kawy na rano zostały 4, ale tylko dlatego że schowałam z blatu do szafki ;)

 

Jutro gniazdka, tak dawno nie robiłam. Dużo przy nich babrania, ale są*... mmmm ... tuczące :lol2:

 

 

Patrycja, dzięki, a nero są ... no normalne ;) Ani duże ani małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ta Twoja kuchnia. Myślałaś o jakiejś rolecie? Pasowałaby Ci taka jasna, rzymska...:)

Zadzwonię jutro w sprawie spotkania.

 

Myślałam i myślę nadal

 

Okna to moja zmora

Kompletnie nie wiem co w nie dać, żeby nie wprowadzić chaosu.

Mam jakieś*obawy, że kiedy popowieszam w oknach rolety/żaluzje zrobi się zamieszanie

 

Elena, gniazdka już nawet kiedyś pokazywałam

 

http://img12.imageshack.us/img12/9489/img9763ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kiedyś*podkusiło żeby je zrobić (jak zrobiłam raz, to nie mogłam skończyć ;))

Filozofia żadna, tylko ubabrać się*trzeba i sprzątania sporo. Jak ktoś mało cierpliwy to może i bluznąć pod nosem ;)

Ale kurcze, to jest takie doooobre. Zawsze lubiłam gniazdka, o wiele bardziej od pączków ;)

 

No i nie masz czego zazdrościć, co racja to racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...