Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oczywiście, przepraszam

Bateria to BLANCO CULINA S

Jestem MEEEEEEGA zadowolona. Sprawdza się idealnie. Ona plus głęboka duża komora zlewozmywaka to moim zdaniem zestaw idealny :yes:

Wkładasz duży gar, brytfannę i nie machasz tym ciężarem, tylko bierzesz baterię*i nią wszystko obmywasz. To samo ze spłukaniem zlewu, nalaniem wody do czajnika (nie musisz wkładać naczynia do zlewu, stoi na blacie, a Ty łapiesz za baterię i wlewasz), no i ten magnesik, też*się extra sprawdza :yes:

Pokazywałam kiedyś*ten filmik, który mnie do niej przekonał i nie zawiodłam się :no:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Ard1rV6qXM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiam!!!:hug::hug::hug:

humor sobie poprawie-po tych nieszczesnych parapetach, których nota bene nie podaruje mojemu "fachofffcowi" i bedzie musiał cos z nimi zrobic.

 

EDIT: O Matko, jaka droga...:eek: no to moze jednak poczekam i z Mezulem uzgodnie :lol:

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,"nie ma czasu na pierdoły":lol2:

a na powaznie zamówilam ja bo:

1. ta, w której jestem zakochana, jest nie do zdobycia:no:

2. mówilam Ci wiele razy, ze mam do Ciebie zaufanie w TYCH sprawach (wnetrzarsko-kulinarnych) a taka rekomendacje strzelias, ze fiu fiu:p

3. baaaaaardzo mi sie podoba:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie do zdobycia http://www.ceneo.pl/8566269

 

Ej no, bez porównania. Moja (nasza :lol:) ładniejsza.

I jeszcze brak spójności w poszczególnych elementach. Tu stożek, tam płasko, jeszcze tam rurka, łuk prosty, łuk łamany. Nie nie nie. Oczopląsu można dostać

IKEA ma takie z czarnym gumowym wężykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sklepy internetowe, stacjonarne i hurtownie mówia to samo. Nawet z przedstawicielem Franke rozmawialam-nie jest dla ind. klientow a dlaczego sklepy wystawiaja produkt, ktorego sami nie mogą zdobyc-no idea:wtf:

widzialam ta w ikei -kiepska jakosc...w kazdym razie, NASZA jest superasta:yes:Ciekawe, co Meżullo rano powie...:popcorn:

spadam lulu.

buziaki!dzieki jeszcze raz:hug:

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś bardzo chciała to mój chłopak od kuchni by Ci ją załatwił, ale całe szczęście Ci się odwidziało :lol2:

 

Ja słuchajcie też*się*zmywam

Jutro przede mną mega wyzwanie.

Giełda kwiatowa czynna jest od 9 do 12, a tam mam już do odebrania swoje doniczeczki ;)

Co to znaczy każdy wie - zryw bladym świtem i oczy na zapałki ;)

Trzymajcie kciuki żebym zdążyła.

Potem może do jakiego tikeja się wybiorę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam i myślę nadal

 

Okna to moja zmora

Kompletnie nie wiem co w nie dać, żeby nie wprowadzić chaosu.

Mam jakieś*obawy, że kiedy popowieszam w oknach rolety/żaluzje zrobi się zamieszanie

 

Elena, gniazdka już nawet kiedyś pokazywałam

 

http://img12.imageshack.us/img12/9489/img9763ec.jpg

pyszne!!

 

Monia to i tak ta giełda jest pózno. u nas chyba od 3 albo 4 rano!!! do 9. potem tylko budki ze szpargałami , doniczkami i dodatkami. kwiatów już nie ma!!!!:p

ale po doniczki byś zdążyła!!:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już po 9:)

Trzymam kciuki, żeby Monia po doniczki zdążyła:) A w zamian może jakieś foteczki rzeczonych doniczek?

 

Monia,

padł gdzieś mimochodem temat okien... u mnie na razie wszystkie gołe i wesołe i konceptu zero. Masz jakieś plany. Ja wykluczam firanki i zasłonki - szmaty w oknach to nie dla mnie i jeszcze to wieszanie.... jakieś roletki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia ogromna ale jak dla mnie to brakuje jakiegoś miejsca do siedzenia. Uwielbiam usiaść z kawką i ksiązką w trakcie gotowania lub po prostu na pogaduchy(jak ktoś wpadnie). Mimo, że jadalnię mam zaraz obok to i tak najwięcej czasu spędzamy w kuchni.

 

No i ten porządek - ja mam ciągle coś na blatach, na wyspie... A tu tak czyściutko.

 

Odnośnie rolet, zasłonek itp. to powiem Wam, że raz sie wybrałam do sklepu z dekoracjami okiennymi i od razu zakochałam sie w jednym materiale, który idealnie pasowałby mi do salonu. Ale jak Pani wyliczyła mi, że za dwie zasłonki (chciałam proste długie zasłony po obu stronach okna tarasowego) musiałabym zapłacić min 1200 zł:eek:,to mi się odechciało zasłonek. I tak sie skończyło moje szukanie dekoracji okiennych. Bo jak już coś znajdę to jak zwykle musi tyle kosztować, ze i tak sobie nie kupię...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, żeby Monia po doniczki zdążyła:)

 

Zdążyła :p i jeszcze przed 12 do Blue City zajechała, poszła z Anulą na kawę ;) (a wstała po 10)

 

umówiłyśmy się na wieczór :)

 

pokazuję tylko efekt (na razie na sucho, do kwiatów sprzedali mi za mało ziemi) i lecę robić te gniazdka, bo obiecałam Ani ;)

 

http://img545.imageshack.us/img545/9229/img2672r.jpg

 

http://img593.imageshack.us/img593/2218/img2676c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...