Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zrozumiałam, że odwyk od seksu nie snu :lol2:
:lol2: oj Elena:popcorn: za taka ty mnie

 

Ale od dziś*po obiedzie mycie podłóg przez miesiąc? ;)
ja te podłogi w 10 minut, żeby tylko spać. dziś garaż myłam,żeby stres wyładować . taki upaćkany błotem pośniegowym:lol2:

 

ooo, ja też byłam kiedyś drzemkująca:lol: piękne czasy:rolleyes:
no Magda to tyś też suseł:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam historię jak Magda zaspała na zajęcia z pianina na 15 :lol2:

(jakoś tak to było)

 

no co przecież to wcześnie:lol2:

ja zasypiałam notorycznie na matmę na studiach, bo była na 18:lol2:

 

Ale ona po nocy zaspała :lol2:

 

zależy o której noc zaczęłą:lol2:

Monia lecę na chwilkę do kuchni zrobić kolacyjkę

 

Zajęcia były na 16:rotfl:

I to nie było po żadnej imprezce:no: Nauczyciel mnie zastał w piżamce - Monia dobrze pamięta:lol2::lol2::lol2:

 

No cóż, ale jak widać nie jestem wyjątkiem na tym forum - lubię se pospać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, boszzzzzzzz taka upierdliwa ta robota z gniazdkami że natychmiast mnie zniechęciłaś. A do tego ja nienawidzę jak mi się coś do rąk przykleja ... jak robiłam pierniki na święta to myślałam że oszaleje ... ale że pierwszy raz to zagryzłam zęby ;).

I wstyd się przyznać ale nigdy nie jadłam tych gniazd, bo zawsze wyglądały mi na mega tłuste, są tłuste? Oponki uwielbiam, ale nigdy ser nie ma w domu, więc to rzadki rarytas.

Za to zrobiłam dzisiaj twoje naleśniki z łososiem, właśnie siedzą w lodówce i czekają na śniadanie ;)

 

Ps. Tymo w tym tygodniu dopiero wraca do żłoba więc jeszcze jest zdrowy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z frakcji drzemkowej - tzn. byłej, bo aktualnie moje dziecię jak się kładzie w dzień to nie wiadomo na ile, więc ja z nią nie drzemię, bo nie ma nic gorszego niż wybudzenie z drzemki po 15 minutach - to już wolę nie zaczynać ;)

Madzi nie przebiję, ale na studiach notorycznie nie chodziłam na popołudniowe zajęcia z uwagi na drzemki (na poranne nie chodziłam, bo nie mogłam wstać). Pytanie za 100 punktów - jak ja te studia skończyłam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak można spać w dzień? Nie to że bym nie chciała, bardzo chętnie ale mój organizm nie toleruje światła przy spaniu, nawet rolety i sztuczne zaciemnienie nie pomagają. Za każdym razem jak wstaję o chorej porze do pracy obiecuję sobie że po powrocie odeśpię i nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło.

A tak z drugiej strony patrząc, to kiepsko tak życie przesypiać, zazdroszczę tym co wystarcza im 4-5 h snu na dobę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ja miałam mozzarellę z pomidorami, oliwkami i listkami bazyli na ciepło (danie z diety;)) i mi mąż wyjmując z pikarnika wszystko na kuchenkę wychlustał zamaszystym ruchem:(

Wiecie co czuje człowiek na diecie, kiedy mu ostatnie pomidory lądują "na podłodze":lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo - rozumiem, że jak to były ostatnie pomidory to mąż już jest w drodze po nowe?

 

Na szczęście miałam jeszcze koktajlowe;) więc musiałam trochę zmienić plany i zjeść wiejski serek z tymi pomidorkami i oliwkami:lol2: - ale też smaczne było;) CHoć miałam taką ochotę na ciepłe danie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...