Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ALe jesteście nocne marki. Ja o 3 budzę się juz po połowie przespanej nocy:). A to nocne jedzenie, o matko, bałabym się później wejśc na wagę.

 

Uwielbiam krem dyniowy razem z grzankami ale sama raczej nie robię - jeżdżę na niego do mamy;).

 

Doniczki śliczne. Bardzo ładnie się prezentują przy kocie;). Ja troszkę boję się, że jak się na nie pokusze to moje szkraby raz dwa mi je potłuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko, ja znowu z pytaniem. Czy to prawda, że miałaś problem z rurą odpływową do umywalki, tzn. że była za szeroka i trzeba było robić jakąś szerszą chromowaną rurę. Czy to u Ciebie było? A jeśli tak, czy możesz napisać coś więcej - jak sobie z tym poradziliście + ewentualnie jakieś fotki. Dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko, ja znowu z pytaniem. Czy to prawda, że miałaś problem z rurą odpływową do umywalki, tzn. że była za szeroka i trzeba było robić jakąś szerszą chromowaną rurę. Czy to u Ciebie było? A jeśli tak, czy możesz napisać coś więcej - jak sobie z tym poradziliście + ewentualnie jakieś fotki. Dzięki :)

to u Tofee było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ka_em, donice są z tworzywa. Nic się*nie tłucze :lol:

 

MarJel dzięki i witaj wśród żywych :yes:

 

Spirea jak już wiesz to nie był mój problem, ale i tak miałam jakieś cudowania. Gdyby nie fakt że syfony mam poukrywane w szafkach to nie byłoby za ciekawie. Mianowicie odpływy nie schodziły się*dokładnie w jednej linii, i syfon musiał mieć*jakieś*dodatkowe kolanka. Nie wiem jakby to wyglądało gdyby było na wierzchu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już znalazłam u Tofee zdjęcia i opis. Fajnie w końcu wyszło. Ja kupiłam tego Godmorgona i teraz mam problem z blatem, o który zresztą też już Ciebie pytałam. Najchętniej zwróciłabym szafkę i pokombinowała z syfonami. Po fotkach Tofee widać, że szansa jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miały być dwie luźne umywalki z widocznymi syfonami. Potem okazało się, że mamy wyprowadzoną za szeroką rurkę i kończy się za daleko od ściany. Ciężko, aby zrobić przejściówkę, zasłonić to syfonem i żeby wszystko ładnie wyglądało. Kupiłam więc szafkę Godmorgon z Ikei w okleinie brzozowej. Po pierwsze, była wyprzedaż i kosztowała o 700 taniej niż inne wzory. Po drugie inny kolor okleiny do nas nie pasował – szary i biały są w połysku i to niezbyt nam odpowiadało. Brzoza mi się spodobała, bo trochę przypomina sklejkę. Nie było natomiast czasu na szukanie stolarza i robienie na zamówienie. Wystarczyło więc tylko dobrać blat. No właśnie wystarczyło….

I pojawił się problem, bo jaki blat wybrać. W grę wchodzi biały, grafitowy, brzozowy, pomarańczowy lub czerwony. W komentarzach wygrywa chyba brzozowy. A ja sama najchętniej oddałabym chyba tę szafkę i pokombinowała jak Tofee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez szafki nie miało być blatu. Miały być luzem umywalki z widocznymi syfonami. Wiem, szafka to plus na schowanie wszystkiego. Brr.

 

Każdą pierdółkę do niej schowasz - waciki, patyczki do uszu, pensetę, cążki, grzebień/szczotkę do włosów itd itp. Ja trzymam wszystko (nic nie stoi na blacie)

Bez szafki musiałabym to wszystko mieć gdzieś na wierzchu. To jest dopiero brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam

nikt się nie pojawił

 

Może i dobrze, bo ja dziś*takiego lenia miałam, że hej!

Dom wywrócony do góry nogami ...

 

Ja pisałam, że Teściowa nam w niedzielę czas umila i z domu się nie ruszamy :)

 

Moni, założę się, że masz dobry przepis na chrust vel faworki bo mnie aż nosi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałam, że Teściowa nam w niedzielę czas umila i z domu się nie ruszamy :)

 

Moni, założę się, że masz dobry przepis na chrust vel faworki bo mnie aż nosi :D

 

No właśnie ostatnio obserwuje że Ell jakaś kuchenna się zrobiła ;)

Jak wizyta teściowej? :p

 

A ja kupiłam sobie pieczarki i będę robić zapiekane w boczku z czosnkiem :wiggle:. A jak już wszystko pozawijam to mam jeszcze ochotę na jajka faszerowane i zapiekane. Poznałam je u teściowej i za każdym razem się zachwycam... mniam mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena, nie mam :no: (wyobraź sobie ;))

Wczoraj szukałam za to czegoś w dzienniku Rasi i natknęłam się*na przepis :yes:

 

Tofee, jedną pieczareczkę z chęcią bym chapsnęła

Co prawda u mnie też dziś pieczarkowo, ale bardziej tradycyjnie - indycze pulpety w sosie pieczarkowym z kaszą gryczaną (ja strasznie lubię wszelkie kasze do sosów, ziemniaki jadam o wiele rzadziej), a do tego surówka migiem - starta marchewka+starta biała rzodkiew+jogurt i majonez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio obserwuje że Ell jakaś kuchenna się zrobiła ;)

Jak wizyta teściowej? :p

 

A ja kupiłam sobie pieczarki i będę robić zapiekane w boczku z czosnkiem :wiggle:. A jak już wszystko pozawijam to mam jeszcze ochotę na jajka faszerowane i zapiekane. Poznałam je u teściowej i za każdym razem się zachwycam... mniam mniam.

 

Tofee, rozumiem, że możesz nie pamiętać, że przy diecie bezglutenowej nie wyskoczę sobie po prostu do Bliklego tak jak normalny człowiek ;)

Wizyta teściowej ok, nawet się zgodziłyśmy, że beznadziejnego kurczaka robię :lol2:

 

Elena, nie mam :no: (wyobraź sobie ;))

Wczoraj szukałam za to czegoś w dzienniku Rasi i natknęłam się*na przepis :yes:

 

No wiesz, nie spodziewałam sie tego po Tobie ;) :p

Przepis u Rasi był chyba z rok temu i właściwie to wydaje mi się, że chyba nawet robiłam wg tego przepisu zeszłej zimy, ale nie mogłam nigdzie go teraz namierzyć, więc sięgnęłam po przepis Ćwierczakiewiczowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...