Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja chyba otworzyłam tę puszkę pandory pt. "pieczarki":) Dzięki tofee, brzmi mocno smakowicie, będę w piątek siedziała i zawijała jak ten świstak :)

 

A w ramach zmiany tematu zaproponuję na dzisiaj nawet 2:

 

1/ te nieszczęsne okna - rolety itp. - dawajcie dziewczyny jakieś pomysły jak macie;

 

2/ pierdotka do łazienek - wieszaczki, dozowniki itd. - macie już jakieś? macie jakieś plany? sprawdzone firmy? Bo już mnie trochę denerwuje, że nie mam gdzie ręcznika wieszać, a mydła stoją w uroczych firmowych pojemniczkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam... bo albo mi to, albo tamto w komplecie nie pasuje, albo szczotka nie taka, albo za krótka... I tak mydło w firmówkach stoi, szczotka plastikowa za 5zł jest i się sprawdza, a wieszak na ręcznik kupiony w sklepie na I jeden z tańszych na jedną śrubkę i na jedno wieszanie. Mnie pasuje.. taki guziczek.

Właśnie kiedyś zastanawiałam się czy nie kompletować wszystkiego osobno... np szczotka inna, dozownik inny, uchwyt na papier też ze sklepu na I inny już jest i wisi itd, ale wspólny mianownik to stal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi kuchty podrzucic pomysły na szybkie dania w miarę reprezentacyjne ale na duża ilość gości, tajna imprezę robię dla męża i ludzi naspraszalam mnóstwo, teraz muszę jakoś nagotowac tak żeby sie nie zorientował i żebym przy młodych sie ogarnęła, czyli zadanie lekko nierealne;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazel, bierzesz wątróbkę, ogórek, pieprzysz dobrze, solisz pewnie, w boczek i do piekarnika? :lol:
dokładnie:lol2: 1 wątróbka podwojna , 1/4 ogórka pokrojenego wzdłuż i zawijasz jak świstak i do piekarnika na 20-30 min.:lol2: trzeba pilnowac. ja robię na oko;)

 

Możecie mi kuchty podrzucic pomysły na szybkie dania w miarę reprezentacyjne ale na duża ilość gości, tajna imprezę robię dla męża i ludzi naspraszalam mnóstwo, teraz muszę jakoś nagotowac tak żeby sie nie zorientował i żebym przy młodych sie ogarnęła, czyli zadanie lekko nierealne;)
uśmiechnij sie do Moni . zaraz ci menu przygotuję:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie te chyba :no: moje są trochę*opływowe, troszeczkę

ale równie ładne te Twoje! :yes:

 

Moni, ale jak Ty masz wysoko pstryczki!!! :o Ja mam w porównaniu ze wszystkimi dość*wysoko, bo teraz się*robi niziutko, ale Ty to masz dopiero :no:

 

A ja właśnie robię kwaśnicę :p

Idę zamieszać, pojawię się za chwilę

 

Ale fajnie dziewczyny mnie dziś*odwiedziły :lol:

 

Rasia, Pasie, dzięki i buziaki

 

Mam nowe doniczki. Rasiu, pozwolisz że posadzę w nie piękne malinowe wrzosy??? Tak sobie wymyśliłam i tak chcę :yes:

No i za winko stokrotne dzięki. Jak wiadomo u mnie zawsze niedosyt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...