Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia ja miałam w poprzedniej łazience TIGERA tę serię Items

http://www.lazienkaplus.pl/files/produkty/AKC/TIG/thumb200/akc-tig-54032_1.jpg

i niestety nie jestem zadowlona. Koszmarnie się zniszczyły - najbardziej dozownik do mydła - jakieś pęknięcia, rdza no i cały od wody zrobił się w takie dziurki na chromowanej powierzchni jakby. Po prostu koszmar. Chyba trzebaby było każdy element czyścić z każdej kropli wody jaka na niego upadnie - to ja dziękuję ponownie. Nie wiem czy pozostałe serie też takie wrażliwe? trochę się przez to do TIGERA zraziłam ;)

 

Ja kupiłam TIGER BOLD do obydwu łazienek - chrom (wieszaki) i czarny mat (dozownik, wieszaki, wieszak na papier) i generalnie wszystko jest OK poza DOZOWNIKIEM, który się zepsuł:( Nie pompuje. Jak się wciśnie, to zostaje w dole. Nie wiem co z tym zrobić - reklamować? Kosztował chyba ze 130 zł.

No i wkurza mnie napis TIGER na wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest plastikowe, tak? :)

 

O Jeeeezu, no plastikowe, ale porządne i ciężkie tak, że ja ledwo podnoszę :p

 

Atsd - ja się od wielu dni zastanawiam kto zjada to wszystko co Ty przygotowujesz?

Bo to przecież ilości jedzenia jak dla kompanii wojskowej ;)

 

Mój małżonek ma spust :lol:

Zjadł tego wielkiego omleta, wypił kakao (godzinę*temu) i już siedzi z głową w lodówce :lol:

Poza tym co chwilę, w zasadzie codziennie ktoś wpada, wypada podać*coś do kawy ;) A i my rano zawsze do kawy coś słodkiego zjadamy. Zatem naleśniki, oponki, gniazdka itp mogę robić codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam TIGER BOLD do obydwu łazienek - chrom (wieszaki) i czarny mat (dozownik, wieszaki, wieszak na papier) i generalnie wszystko jest OK poza DOZOWNIKIEM, który się zepsuł:( Nie pompuje. Jak się wciśnie, to zostaje w dole. Nie wiem co z tym zrobić - reklamować? Kosztował chyba ze 130 zł.

No i wkurza mnie napis TIGER na wszystkim.

 

O, właśnie miałam pytać o ten dozownik jak byliśmy (zauważyłam że coś z nim nie teges)

To co ja mam kupić ...

 

A Ty reklamuj, niech Ci nowy dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocną porą ...?!

 

:rotfl:

 

Nawet chciałam uprzedzić fakt i napisać, że w związku z notorycznymi atakami na moje wszechobecne żółcienie zdjęć dziś nie będzie :lol2:

 

Poza tym, ta moja szyba jest tak dyskretna, delikatna że prawie niezauważalna ;) Aż stanęłam i pomyślałam czy nie trzeba było zrobić jakiejś fuksji, zieleni, albo nieeee - ŻÓŁCI!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam TIGER BOLD do obydwu łazienek - chrom (wieszaki) i czarny mat (dozownik, wieszaki, wieszak na papier) i generalnie wszystko jest OK poza DOZOWNIKIEM, który się zepsuł:( Nie pompuje. Jak się wciśnie, to zostaje w dole. Nie wiem co z tym zrobić - reklamować? Kosztował chyba ze 130 zł.

No i wkurza mnie napis TIGER na wszystkim.

 

Może ten czarny mat tak się nie niszczy od wody? Bo chrom u mnie został zmasakrowany kropelkami zwykłej wody z kranu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chrom u mnie został zmasakrowany kropelkami zwykłej wody z kranu!

 

No bo to pewnie była jakaś*badziewna farbka na plastiku. Czarny jest jakimś*tworzywem barwionym w masie, więc raczej się*nie zniszczy. No to dla odmiany się*psuje ;) Jak nie urok to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty, cyborgiem nie jestem, nie na co dzień

Wczoraj wieczorem ugotowałam kwaśnicę. Była dziś na obiad i będzie jutro :p

Jak robię lazagne, sos do spaghetti, jakąś tartę, zapiekankę, gulasz, to też przecież na 2 dni. Wszystkie zupy też :yes:

Za to dziś z braku laku (bo przecież nie mogę wysiedzieć nic jednak w kuchni nie robiąc danego dnia :lol:) zrobiłam na podwieczorek swój rwany omlet austriacki do kakao ... A już się cieszyłam że w kuchni dziś*czysto będzie cały dzień :bash:

 

Aaaaa, zapomniałam się*pochwalić

Od dziś mam szybę w kuchni! :D

a jaki kolor zrobiłaś???obfoć ciut:lol2:

mnie dzis szyba nad blatem szczeliła:sick: na łączeniu. obok stoi czajnik . i dziś trachło od pary wodnej, bo czajnik dziubkiem zawsze w stronę szkła jest odwrócony. 8 miesięcy było ok,:sick:

czeka mnie wymiana. dobrze ,że rysa na mniejszej części. mniej demolki- mam nadzieję:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście,że hartowana. ale lączenie było, a szyba na ścisk nad blatem i pod oknem. M mówi,,ze za mała szczelina była i szyba nie miała jak pracować. i para wodna z czajnika. co najmniej to dziwne jednak!!!moja mama ma przy gazie już 4 lata i jest ok( ale łaczenie jest u niej dalej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

są też takie plastikowe bardzo ciężkie z naciągaczem (z mocną plecioną*linką) i te są*chyba najlepsze bo nie trzeba ciosać pnia

 

Potwierdzam, mam i jest zajebisty... stablilny, bezobsługowy super trzyma. Teraz nie wyobrażam sobie innego.

 

 

Aaaaa, zapomniałam się*pochwalić

Od dziś mam szybę w kuchni! :D

 

Ale ci super, a jak masz to montowane? Jak to wygląda tam gdzie nie masz szafek na górze? Ja nigdzie nie mam górnych szafek i głowię się jak to zamocować żeby nie było widać.

Pliiiiz napisz na prv ile zapłaciłaś i ile czekałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toffe nic nie widać. szkło przyklejone i szpary od góry nic nie widać. jest ok:p nie wiem jak ma Monia zamontowane , bo jeszcze nie obfociła!!!:mad:

 

Ale rozumiem że masz szafki nad? Ja nie mam szafek i przez cały czas się głowię jak to przykleić żeby nie było śladów kleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tofee, zachowałam honor :yes:

A ja go głupia nie kupiłam jak była wyprzedaż :bash:

 

Szybę mam tylko pomiędzy szafkami, jest przyklejona na silikon

Robił to mąż zuz@nki, czekałam dość długo, bo on zapracowany

 

Co roku przed świętami jest w Lidlu za 79 zł. Poluj w następne święta ...

 

No widzisz ... qrcze a ja bez tych szafek mam zgryza bo będzie widać jak nic a ja nie chcę tych śrub :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...