Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eee...no że blat od strony ściany ze zlewem dochodzi do końca ściany w poziomie i łączy się z poziomymi maziami blatu na ścianie z kuchnią :rolleyes: Zawsze takie łączenie na wyrazistych powierzchniach widziałam pod kątem 45 stopni dlatego pytam

 

Blat cały 45 st? Nieee :no: I wyszedłby trapez z tego blatu zlewowego?

Nie wiem, tak Niemcy robią, dziś mąż zuz@nki (robił tu świetne kuchnie kilku osobom) razem ze współpracownikiem akurat się tym łączeniem zachwycali :lol:

Tam jest jakiś myk który podobno ciężko osiągnąć bez specjalistycznego sprzętu (do dziś nie zwracałam na to uwagi)

Biorąc pod uwagę fakt, że mój blat "zlewowy" jest sporo szerszy od innych to już*w ogóle 45 nie wchodzi w grę

Pokazywałam kilka dni temu takie zdjęcie

 

http://img197.imageshack.us/img197/7956/img2605wk.jpg

 

 

Lidzia, dokładnie, jasno szare :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze takie łączenie na wyrazistych powierzchniach widziałam pod kątem 45 stopni

 

aż z ciekawości przejrzałam katalogi heackera, rusta, wszędzie blaty "drewniane" zrobione jak u mnie

Może nie o "drewnianych" mówiłaś. Ten rysunek by się nieładnie mijał, przecież to są nieregularne wzory. Co innego jak blat gładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ale Ty nie bierz sobie aż tak do serca tego ;) Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ja nie mogłam takiego samego połączenia ogarnąć u nas :lol:

 

No co Ty, nie mam innych spraw na głowie? ;)

Ale już wszystko jasne

Drewniany i gładki blat to dwie różne bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i like your glass:lol: bardzo lubię lacobel w kuchni:rolleyes:

 

to szkło hartowane, nie lacobel :p ;)

Nie pytaj o różnice :no: chyba że w cenie :lol2:

 

ale ale... czy wy mi możecie powiedzieć jak to się stało, że wy tu o stojakach do choinek rozprawiacie pod koniec stycznia?:o toż to jeszcze rok do tematu:rotfl:

 

Maaaaagda, to Ty nie wiesz, że jam dziewczyna do tańca i różańca? To i wątek nie inny. Tylko tu mydło i powidło :lol2:

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szkło hartowane, nie lacobel :p ;)

Nie pytaj o różnice :no: chyba że w cenie :lol2:

 

 

 

Maaaaagda, to Ty nie wiesz, że jam dziewczyna do tańca i różańca? To i wątek nie inny. Tylko tu mydło i powidło :lol2:

:rotfl:

 

:p a lacobel też chyba może być hartowany?:o czy nie?;) Ja jak miałam do siebie zamawiać, to lacobel (czyli to szkło barwione) ale właśnie hartowane, bo u mnie miała być tafla 4,5m x 1,7m:o (czyli ogromna z jednego kawałka:o) - nie pytajcie na ile wycenili;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...