Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

moja 19-21 to i tak nic w porównaniu z pytaniem Twojej córki przy stole:

-mamo a co wy z tatą robicie w nocy że tak wali, coś jakby uderza???

Na co my z zuzą rozbawione po pachy - codzieeeennie???

-nie codziennie ale często

 

:lol2:

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Ale się ubawiłam :)

Super masz córcie Lidzia.... i czy wystarczyły jej w wytłumaczeniu kable???????:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja Lidszowe odgłosy sprzedałam dalej jak byłam dziś na wygnaniu :rolleyes::lol2:

 

I. była bezbłędna :rotfl:

no to poszło w świat :bash: :lol2:

 

a tak teraz już troszkę poważniej to SUPER ŻE MOGŁAM WAS GOŚCIĆ BO DAWNO SIĘ TAK NIE UBAWIŁAM i nie tylko z powodu hałasów w naszych domach ale też z F. ;)

dałyśmy czadu rzeczywiście

trzeba to koniecznie powtórzyć :lol2:

 

tylko tym razem mam nadzieję, że I. nie będzie więcej sekretów naszego domu zdradzać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam że się wtrącę w tak miłą rozmowę ale mam konkretne pytanie "on topic".

Monika proszę zajrzyj do wnętrza swojego kominka i powiedz mi czy masz na prawo i lewo od kratki wlotu powietrza w środku cztery (po dwie na każdą stronę) gwintowane dziury (w jednej lini) lub coś do nich przymocowanego? Bo ja mam a dostawca nie ma pojęcia (?!!) W instrukcji nic nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trach, odpowiedziałam Tobie na to pytanie już :lol:

 

No pięknie, coś pożarło moją*odpowiedź (a na bank była, bo jeszcze sama to czytałam po wysłaniu)

 

Zatem są to takie gwinty do mocowania uchwytów serwisowych do przenoszenia szamotów

Nasi montażyści używali ich kiedy składali kominek w całość ;)

 

edit: aha, jak zajrzę*teraz do kominka to tych gwintów nie widać, są*gładkie (w sensie bez niczego) szamoty. Te gwinty są od drugiej strony

Ty masz już złożony ten kominek?

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kominek zafoliowany oryginalnie przez Spartherm ale wszystko było "złożone" - tylko szyba w pozycji transportowej (zablokowana dwoma śrubami w górze)...

Dziury wyglądają tak:

[ATTACH=CONFIG]98023[/ATTACH]

 

 

Słuchaj, mnie kominek przywieźli i składali, potem obudowali, włożyli kwasówkę, założyli kratkil, rotowent, i kamień (granit), dodatkowo włożyli obciążniki żeby szyba nie zamykała się*samoistnie, firma kominy i kominki, (za cenę wkładu w detalu), pozostało nam malowanie

 

A te gwintym są do wkręcenia rączek do uniesienia szamotów

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, jak samopoczucie dzisiaj ? :rolleyes:

M czuje trochę wypite wczoraj na spółę 3 butelki wina :lol2:

 

Bardzo, bardzo serdecznie wam dziękujemy za wizytę i przemiło spędzone popołudnie i wieczór - zapraszamy częściej :D

 

Jesteście naprawdę super fajną i roześmianą rodzinką, a dziewczynki dzisiaj wspominają jak miło było bawić się z Lil :D

 

jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny, buźka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...