Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

masud - bo widzisz, u mnie będzie spody sanitariatów widać z daleka, bo są na koncu łazienki. Dlatego sprawdzałam. ALe to fakt - to jest jakiś tam syndrom. Chyba nie ma jeszcze nazwy :rolleyes:

66 tysięcy złotych (celowo napisałam całymi słowami) za ulożenie płytek???? Jak to możliwe?????

No białe na 100m to faktycznie może być*niepraktyczne. Ale czego się nie robi dla pięknego wrażenia. Bo ładnie będzie na pewno.

Ja poza tym że chciałam ciemnejsze, jestem już ze swoich metalwoodów zadowolona (mimo że ich jeszcze nie przetestowałam). To że mają tę wielobarwną powierzchnię, mam nadzieję pozwoli uniknąć mi codziennego jeżdżenia na mopie (a należę do tych niejeżdżących)

Masud, a co tam obecnie u Ciebie słychać? Jak się*ma wycena biblioteczki? Masz jakieś nowe wizualki. Założ no ten swój temat!

 

Monia - czyli będą 2 zagłówki. Moja mama na pewno zada niedyskretne pytanie - "poooo coooo?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monsanbia, ghdyby Cie interesowały szafki GODMORGON brzozowe, to w Ikea Targówek jest wyprzedaż tej szafki, w rozmiarze 140cm (na www jest już jako niedostępna). Przecena z 800zl na 300zl.

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/godmorgon-szafka-pod-umywalke-z--szufladami__0089096_PE220914_S4.JPG

 

My będziemy mieli tę serię (czeka już kupiona) ale białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, ghdyby Cie interesowały szafki GODMORGON brzozowe, to w Ikea Targówek jest wyprzedaż tej szafki, w rozmiarze 140cm (na www jest już jako niedostępna). Przecena z 800zl na 300zl.

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/godmorgon-szafka-pod-umywalke-z--szufladami__0089096_PE220914_S4.JPG

 

My będziemy mieli tę serię (czeka już kupiona) ale białą.

 

Też planowałam białą kupić. Tyle że ja bym chciała coś większego. Nie wiem czy blat 140 wystarczy mi pod umywalkę 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie taka duża umywalka powinna mieć blat przynajmniej 160, inaczej te proporcje trochę takie zaburzone :rolleyes:

 

O to to. Moim zdaniem również, a w ogóle to myślałam o 180 :cool: I już nawet kombinowałam żeby połączyć ze sobą*3szt godmorgonów 60. Tylko czy nie byłoby między nimi widać, że wiszą 3 obok siebie? :rolleyes: Taki godmorgon biały w połysku wyniósł by mnie ok 1700pln. Wyobrażam sobie cenę takiej szafki na zamówienie :(

 

A w ogóle to dowiedziałam się dziś, że blat który chcę mieć pod umywalkę (obłożony mozaiką), taki długi właśnie (180) będzie ciężko w ściance działowej (11,5 z ytonga) ufiksować. To co panowie dziś wymyślali, trochę*mnie przeraziło. Mąż prawie kazał z blatu rezygnować i robić*postument. Nie wiem jak to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu

to właśnie szlifowanie krawędzi płytek pod kątem 45 stopni (lub ewentualnie innym). 45 stopni szlifuje się dwie płytki, które tymi krawędziami się stykają na narożniku, tak aby z każdej strony ten narożnik ładnie wyglądał i nie trzeba było jak w zamierzchłych czasach kłaść listew plastikowych maskujących. Czasami też trzeba szlifować krawędzie np. przy obkładaniu płytkami łukowych powierzchni (wanien i innych) żeby się idealnie spasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zła na męża, bo przekonywał mnie do jasnoszarego gresu Casalgrade. Ja chciałam ciemniejszy. Wtedy mieliśmy mokre wylewki i tynki, w domu było ciemno i mąż stwierdził, że trzeba robić jasne płytki. Dziś widzę że są za jasne :( Mogłam go nie posłuchać

(

 

Na kiedy masz termin na kładzenie płytek? Bo ja jeszcze nie jestem w temacie, ale te ktore nie bardzo chcesz też rozważam i za jakieś dwa tygodnie będę musiała podejmować decyzje, więc jeśli primo masz czas, duo masz je w dobrej cenie:-) to może daj mi chwilę na rozeznanie i może je od Ciebie odkupię:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dół potrzebuję min. 63 metry (to po powierzchni podłogi, bez żadnego zapasu) i być może jeszcze 8 i pół na łazienkę i garderobę plus góra - trzy łazienki i garderoba, ale jakie na górę jeszcze nie wiem.

Bardzo jasne są te jasne? Bo na zdjęciach w necie wyglądają ok, który konkretnie kolor masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam właśnie zapas na mniej więcej taką powierzchnię (62m dokładnie)

Muszę*zapytać w sklepie czy mają, kiedy dostawa i czy cena jest ta sama nadal.

Kolor sobie możesz obejrzeć na Bartyckiej (nigdzie indziej ich nie widziałam niestety, w żadnym TTW), bądź u mnie, zapraszam :p

 

Kolor mam argento. Na tej stronie są w zasadzie dobrze odzwierciedlone http://italiantilenyc.com/cart/casalgrande-metalwood-argento-12-x-24-call-for-price-p-1623.html

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) co do wanny.

ja robiłam szafkę na zamowienie ma na pewno na długość 2m, z blatem za 2 tys. lakierowana pomarańczowa .zobacz[ATTACH]66971[/ATTACH][ATTACH]66972[/ATTACH]

 

Monika, jak masz je zamocowane w ścianie? Masz tam działówkę? Utrzyma się ciężar szafki i dwóch umywalek? Tego się boję u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, jak masz je zamocowane w ścianie? Masz tam działówkę? Utrzyma się ciężar szafki i dwóch umywalek? Tego się boję u siebie.

 

Mam ten sam problem. Glazurnicy prześcigają się w pomysłach i każdy widzi problem. Ja muszę powiesić blat 180 do obłożenia mozaiką, na to 30kg umywalka 120cm, a pod to szafka, też 180. Mąż marudzi, że za ciężko, glazurnicy kombinują jakieś spawane konstrukcje. Przeraża mnie to ... i jeszcze prucie ściany na przestrzał (otynkowanej!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...