Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Monia, błąd, wieeeeelki błąd. Zapraszam mimo, że ostatnio nie jestem tak często.

 

No ja nawet w zeszłe lato chciałam na wycieczkę pojechać, bo przeczytałam że to fajne miejsce na niedzielny wypad (a ile razy można do Kazimierza Dolnego jeździć?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, na jeden dzień to zbyt daleko. Samochodem ostatnio jechałam tam 7 godzin. Pociągiem też z 3,5 godziny, więc słabo. Lepiej chyba pojechać w sobotę, a wrócić w niedzielę. Baza noclegowa jest raczej spora, o ile dobrze pamiętam. Osobiście uważam, że Pszczynę można zwiedzić przy okazji jakiegoś większego wyjazdu w okolicy. Na jednodniowy wypad Kazimierz jest lepszy (mam na myśli wypadkową drogi z Wawy, atmosferę miejscowości, m2 uroczych miejsc). Ale może opinia moja jest skrzywiona przez to, że w Pszczynie się wychowałam i często bywam, przez co trochę mi spowszedniała, z kolei Kazimierz jest dla mnie ciągle atrakcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na jeden dzień to zbyt daleko. Samochodem ostatnio jechałam tam 7 godzin. Pociągiem też z 3,5 godziny, więc słabo. Lepiej chyba pojechać w sobotę, a wrócić w niedzielę. Baza noclegowa jest raczej spora, o ile dobrze pamiętam. Osobiście uważam, że Pszczynę można zwiedzić przy okazji jakiegoś większego wyjazdu w okolicy. Na jednodniowy wypad Kazimierz jest lepszy (mam na myśli wypadkową drogi z Wawy, atmosferę miejscowości, m2 uroczych miejsc). Ale może opinia moja jest skrzywiona przez to, że w Pszczynie się wychowałam i często bywam, przez co trochę mi spowszedniała, z kolei Kazimierz jest dla mnie ciągle atrakcją.

 

Zdecydowanie z Warszawy Pszczyna nie nadaje się na wypad jednodniowy. Sama nie jeżdżę tam tak często własnie w powodu czasu dojazdu. Ale super się wybrać na weekend lub dłużej i oprócz samego pooglądania Pszczyny wybrać się jeszcze w inne miejsca w okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia miej litość :D ja tu próbuję schudnąć

 

Ja też :lol:

 

z kolei Kazimierz jest dla mnie ciągle atrakcją.

 

dla mnie nie bardzo. Jeszcze do niedawna do KD jeździłam kilkanaście razy w roku. Zaczęłam jako mała dziewczynka z rodzicami

Ale zaliczyć 2-3 razy nadal muszę ;)

 

A o Pszczynie właśnie takiej z noclegiem z sob na niedz myślałam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja całkiem z innej beczki;)

Moni coś mi świta ,że szukałaś kiedyś takiego ustrojstwa???

http://www.wszystkodokuchni.pl/akcesoria-rozne-podzialka-na-pokrywki-mocowana-w-szufladzie-p-715.html

 

Ideał, czegoś takiego mi brakowało, a pojęcia nie miałam ze istnieje, to forum jest cudowne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Witam ! przybiegłam dziś od Venus luknąć na łóżko -pięęęęęęęęękne :yes:

 

Przyznam robiłam podchody do Twojego wątku już kilka razy - ale 400 stron :jawdrop: ogarnąć i coś odnaleźć???

Także mam małą prośbę http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif wklej jakąś małą galeryjke na początku - dla takich jak ja co by chcieli do grona Twojego dołączyć ale ciężko im przekopać 400 stron - bo perełek takich jak łóżko pewnie tam cała batalia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monsanbia - zapraszam do Pszczyny -jak będziesz w weekend chętnie pokażę Ci co warto w Pszczynie zwiedzić. Daj znać jak będziesz, park znam jak własną kieszeń, warto zobaczyć piękny pałac, żubry i kilka fajnych knajpek.

 

Rocznicy gratuluję :). My mamy w maju 19 rocznicę (miałam 16 lat jak się w obecnym męzu zakochałam ;)), a 12 ślubu.

 

Reni a Ty te 40 min szybkiej jazdy to w którą stronę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK!!! Szukałam :yes:

Dziękuję bardzo Ola! :wiggle:

Muszę*się*temu przyjrzeć czy mi się*moje pokrywki pomieszczą :yes:

 

Mamy dziś*z K małą rocznicę (12 lat razem) ... winko, zapiekana bruschetta, szkoda że drewna do kominka nie mamy

no to gratuluję!!!

a po drewno zadzwoń!!! dowiozą;) przeciez ognia w kominku nie zapalisz????;)

 

monsanbia - zapraszam do Pszczyny -jak będziesz w weekend chętnie pokażę Ci co warto w Pszczynie zwiedzić. Daj znać jak będziesz, park znam jak własną kieszeń, warto zobaczyć piękny pałac, żubry i kilka fajnych knajpek.

 

Rocznicy gratuluję :). My mamy w maju 19 rocznicę (miałam 16 lat jak się w obecnym męzu zakochałam ;)), a 12 ślubu.

 

Reni a Ty te 40 min szybkiej jazdy to w którą stronę ?

a nam w grudniu minęło 18 lat ślubu:wiggle: nieżle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...