Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, mam pytanie. Jakie żarówki dawałaś do Chorsów/squaresów - halogenowe czy LED-y i jakiej firmy? Ja mam jakiś dramat bo okazało się, że halogeny zeżrą strasznie dużo energii, a ledy na 12 V są z kolei maskrycznie drogie (ok. 200 PLN). Potrzebuje ponad 50 żarówek do chorsow :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba od przedszkola;)

 

15 lat miałam :p (1 klasa liceum, K był moim informatykiem :lol:)

 

masud Jak kupiłam Osram eco 35W (odpowiednik 50W), ledy poza tym że drogie to jeszcze nieładne :no:

My mamy opcję ledową i takie światło u nas wiedzie prym, halogeny do zadań specjalnych.

U mnie 111-stek "tylko" 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ludzie :lol2:

 

a myślałam, że to ja zasiałam zgorszenie w rodzinie mając w wieku 16 lat 9 lat starszego faceta poznanego przez internet :lol2:

 

oczywiście to zgorszenie to tak żartem ;)

 

Szczerze ... jakby mi córka oświadczyła taką nowinę to bym chyba trupem padła :lol2:. Matko jak to się człowiek zmienia jak ma dziecko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, niegrzeczna :lol2::lol2::lol2:
i to baardzo!!!!! ale miłośc przetrwała1!!!!:wiggle:

 

Szczerze ... jakby mi córka oświadczyła taką nowinę to bym chyba trupem padła :lol2:. Matko jak to się człowiek zmienia jak ma dziecko :lol2:
dobrze ,że nie mam córki!!!!;)

ami tak się wydaje ,że K chyba miał praktyki albo był zaraz po studiach!!!więc chyba nie ma tak dużej róznicy ;)

moj kolega z Klasy też uczył moją siostrę informatyki w LO. a ona tylko 4 lata młodsza ode mnie

zresztą ja tez 9 lat starszego w wieku 17 miałam;) ale u mnie nie wyszło!!!

mam prawie rówieśnika:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ami tak się wydaje ,że K chyba miał praktyki albo był zaraz po studiach!!!więc chyba nie ma tak dużej róznicy ;)

 

10, ale podobno różnicy nie widać (bo tak staro wyglądam! :lol2: - Anula, pozdro dla T!)

 

Pasie, agenciaro! Niecałe 20 :no:

 

Tofee Ja bym córkę*chyba prześwięciła ;) A sama w tej skórze byłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam jeszcze lepsza bo hajtałam się jak jeszcze 20 lat nie miałam skończonych i wszyscy się w głowę pukali - nie w ciąży i za mąż tak młodo wychodzi:o a w tym roku 15 rocznica nam stuka:D

 

Bozesz Ty Paśku kochany to co Ty z życia użyłaś kobieto ;P :lol2:.

 

To my zupełnie odwrotnie ... bardzo długo musieliśmy na siebie czekać żeby się w końcu odnaleźć w tym świecie :( ... Strasznie żałuję, że tak późno na siebie trafiliśmy bo sporo fajnych rzeczy nam przeszło koło nosa ... np mieszkania w Warszawie za 4 tys z m2 :razz: ... Ale ale i tak jestem orgastycznie szczęśliwa, że jednak się znaleźliśmy :D a pobraliśmy się jak miałam 27,5 - strasznie stara dupa byłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Witam ! przybiegłam dziś od Venus luknąć na łóżko -pięęęęęęęęękne :yes:

 

Przyznam robiłam podchody do Twojego wątku już kilka razy - ale 400 stron :jawdrop: ogarnąć i coś odnaleźć???

Także mam małą prośbę http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif wklej jakąś małą galeryjke na początku - dla takich jak ja co by chcieli do grona Twojego dołączyć ale ciężko im przekopać 400 stron - bo perełek takich jak łóżko pewnie tam cała batalia :lol:

 

Witaj!

Nawet Cię nie będę namawiać*do czytania tych stron ;)

O jakimś zbiorze zdjęć pomyślę jak tylko będzie wszystko podopinane :yes:

Bo cały czas czegoś brakuje, coś przybywa

Wpadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dostałaś już może pierwszy rachunek za gaz? Jestem ciekawa jak to wygląda w kontekście tej naszej męki z groszkiem ...

 

Nie, ale spodziewam się najgorszego ;)

K codziennie sprawdza zużycie i jest ok 20m3/dzień przy tych mrozach

Obawiam się że nasz niedocieplony (nie do kónca docieplony) strych odbije się czkawką

 

Jak wychodzi u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...