Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia, no bo może to nie jest problem, a panowie chcą go stworzyć w wiadomym celu? Już sama nie wiem

 

Przy okazji szukania wczoraj tapety dla balbiny, natknęłam się na coś słodkiego i cukierkowego dla mojej 2-latki. Chyba się napaliłam ;) Do tego białe mebelki :)

 

59b409b33b4c7af3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
ja mam ścianę nośną. mam szafkę lakierowaną , na stalowej szynie , coś w rodzaju teownika przykręconego da szafki, a potem do ściany. u syna mam szafkę 120 tak samo przymocowaną do ściany z blokow ytong.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, no bo może to nie jest problem, a panowie chcą go stworzyć w wiadomym celu? Już sama nie wiem

 

Przy okazji szukania wczoraj tapety dla balbiny, natknęłam się na coś słodkiego i cukierkowego dla mojej 2-latki. Chyba się napaliłam ;) Do tego białe mebelki :)

 

[ATTACH=CONFIG]67000[/ATTACH]

 

Piękne, znam. Tak dla porządku tylko - wiesz, ze kosztuje 240 euro?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, znam. Tak dla porządku tylko - wiesz, ze kosztuje 240 euro?;)

 

Tak

Znalazłam ją w jakimś polskim sklepie. Kosztuje ok 1350. Ale podoba mi się :rolleyes:

No i jest duża - 2,6x3,5 - cała ściana :)

Anula, daj adres, bo 240 euro to jednak nie prawie 1400.

Cena takiej tapety wydaje się być śmieszna przy komplecie mebli dziecięcych za 7-10tys, a takie ostatnio znajduję. Muszę*mieć szafę, to generuje koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia spędziliśmy dziś na Bartyckiej. Cel - drzwi wewnętrzne.

Jakaś farsa. Drzwi na drzwiach drzwiami poganiają.

Skąd mam wiedzieć co jest pożądne, czy cena idzie w parze z jakością?

Po dzisiejszym dniu wiem, że nic nie wiem :(

Okazało się, że za bezfelcowe, z krytymi zawiasami, białe, gładkie, wstępnie muszę*zapłacić 2900!!! :( (drzwi eurodoor) Ale żeby było w nich coś, aż tak powalającego jak ich cena? Albo się*nie znam, albo faktycznie nie ma

Szykuje się*nam kolejna wycieczka w tym samym kierunku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2900 samo skrzydło czy komplet z ościeżnicą, okuciami?

Bo jak samo skrzydło to już na prawdę b. drogo.

Gdzieś na forum przewijała się osoba jakiegoś super stolarza od drzwi z W-wy, który w tych granicach cenowych robi super drzwi, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć w czyim wątku o nim czytałam... może kogoś olśni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

Znalazłam ją w jakimś polskim sklepie. Kosztuje ok 1350. Ale podoba mi się :rolleyes:

No i jest duża - 2,6x3,5 - cała ściana :)

Anula, daj adres, bo 240 euro to jednak nie prawie 1400.

Cena takiej tapety wydaje się być śmieszna przy komplecie mebli dziecięcych za 7-10tys, a takie ostatnio znajduję. Muszę*mieć szafę, to generuje koszty

Adres masz w moim dzienniku, przedostatni wpis, jakaś holenderska strona, poczekaj chwilę, może zamówimy razem:)

A meble z szafą też musze robić do dzieci, w tym tygodniu gadam ze stolarzem, dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Monia. Ja byłam w salonie w Krakowie - HOFF Drzwi - i przeszłam cały salon, znalazłam jedne drzwi, które mi się podobały. Prościuteńkie, chowane zawiasy, gładkie. Poprosiłam o wycenę 2 sztuk takich drzwi (bo na parter potrzebuję tylko 2 sztuki drzwi) w wysokości 2,50 i ościeżnica 25cm. Pan usiadł ze mną, liczył i liczył na komputerze, aż w końcu wydrukował mi ofertę wraz z wyceną brutto - jakoś około 19000 zł, nie pamiętam już dokładnie. Dopiero za chwilę do mnie dotarło, że trochę tych cyfr za dużo... myślałam, że padnę ze śmiechu :stirthepot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak płace za białe, gładkie, lakierowane, satyna, bezfelcowe, z chowanymi zawiasami 100x210, 1890 netto

Jak chcesz się przyłączyć to daj znać, zamawiam w tym tgodniu, wynegocjujemy większy rabat sąsiadko :)))

 

z zamkiem magnetycznym? Zupełnie gładkie? Bo ja myślę nad takim wzorem jeszcze

 

5linea06.jpg

 

i 2 sztuki gładkie fornirowane (palisander) z ościeżnicą i chyba supraportą

 

Z ciekawości. Drzwi do pokoi będą u Ciebie otwierały się do pokoju? Czy na hol?

Bo jeśli do pokoju, to wtedy będą wklęsłe od strony holu i ja nie widzę tu sensu chowanego zawiasu, bo cały urok zlicowanego skrzydła z opaską i tak znika i jest tylko od wewnątrz pokoju, a od holu są "cofnięte"

 

Tapeta - i tak bym nie zamawiała dziś. Ten mój sklep jest we Wrocławiu i czas oczekiwania na tapetę ok 3 tyg. Pamiętaj o mnie kiedy będziesz już gotowa zamawiać. Ja bym ją*brała:yes: (nie mogę jej znaleźć wśród tych adresów, fakt, jeszcze nie wszystko przejrzałam ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, zajrzyj tutaj http://drzwiwroc.pl/informacje/drzwi-biale-lakierowane-ncs.html Mam tu upatrzone drzwi Euroba. Wyglądają bardzo ładnie w katalogu. Nie miałam jeszcze czasu, żeby podjechać i zobaczyć na żywo. Cena podstawowa za białe pełne to 1100 zł netto. W zestawie ościeznica do 15cm i zawiasy przylgowe. Mają w ofercie bezprzylgowe, ale nie ma ceny na stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...