Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej gadułki:D Dziś od rana nastukałyście 4 strony w moich i Nelci ustawieniach;)... w Waszych pewnie w takim razie 8!:lol2: Gratuluję 200/400 stron gadulstwa w doborowym towarzystwie!:lol: No i w samej rzeczy - czas na GALERIĘ z prawdziwego zdarzenia!!! Tak jak zrobiła to Efi.:D Koniecznie!!! Wrzuć może wszystkie zebrane zdjęcia w pierwszy post tutaj:rolleyes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, nie dodałaś "comedy"!

SITC2 na hbo2 jest to sobie odbiję (nie oglądałam jeszcze)

 

No, to po filmie :)

Udał im się :yes:

Wyśmiałam się jak dawno nie, rozczuliłam, wzruszyłam - wszystko czego kobiecie potrzeba

 

SITC od 3 miesięcy leci na HBO/Canal+ chyba z 4 razy w tygodniu:sick: cud, że jeszcze na ten film nie trafiłaś:o:lol2:

Ja go widziałam z 10 razy - bardzo lubię:yes: wszystkie części, wszystkie odcinki...

 

A dziś dzięki Monisi (krk) obejrzałam "wody" - myślałam, że sie posikam:rotfl:

 

Gratki z okazji 4 stówek:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poszłyście po bandzie :).

Odnośnie gazu to dostałam kilka dni temu rachunek za 13.11 do 12.01 na 980 pln. W domu bardzo ciepło (22 stopnie), podłogówka wszedzie. Piec nastawiony na krzywą grzewczą 2, dzisiaj temperatura na piecu (woda wychodząca) to aż 40 stopni (w grudniu rzadko powyżej 32 było), na zewnątrz w tym czasie - 20.

Okazało się jednak, że ktoś dał ciała i między oknem a parapetem nam wieje. W salonie przed malowaniem wyciągniemy paraper i uszczelnimy, ale mamy zgryza co z bletem kuchennym :(. Fuck ... dzisiaj nawet mi troszkę zamarzło miejsce między blatem a oknem :(.

 

monsanbia to piękna sierśc Twoja ? Jaka ona piękna:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...