Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moniu

dostałam te próbki podkładów mineralnych i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Testuję od wczoraj (póki co okazało się, że nie mam tak jasnej cery, jak myślałam i chyba zamówiłam za jasne odcienie, ale to oczywiście do naprawienia). Poza tym te podkłady są naprawdę zadziwiające - bardzo szybko i łatwo się nakładają pędzlem - trwa to o wiele szybciej niż sensowne położenie podkładu w kremie, fajnie kryją i są naprawdę trwałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alescie nagadaly.

 

Ogrzewanie-dom 160m2-My w tym roku mielismy za niecale 2 miesiace do grudnia 780zl- ustawione mamy na 22 stopnie, grzejemy sama podlogowka, grzejemy od 2-7 potem od 13 do 22 woda grzeje sie tylko rano od 5-7 potem grzejemy jednorazowo w razie potrzeby, w pierwszym roku grzania bylo duzo gorzej.

 

Smieci-my mamy raz w miesiacu wywoz 240l plus wywoza nam za darmo plastiki, papiery, butelki, metal- co meisaic mamy pelne 120l worki niemal z kazdego oprocz metalu, czasami nawet wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu

dostałam te próbki podkładów mineralnych i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Testuję od wczoraj (póki co okazało się, że nie mam tak jasnej cery, jak myślałam i chyba zamówiłam za jasne odcienie, ale to oczywiście do naprawienia). Poza tym te podkłady są naprawdę zadziwiające - bardzo szybko i łatwo się nakładają pędzlem - trwa to o wiele szybciej niż sensowne położenie podkładu w kremie, fajnie kryją i są naprawdę trwałe...

 

No ja czekam na swoje. Celowałam na oślep w te 5 próbek, a te odcienie różnią się przecież jakimiś ćwierćtonami ;)

Ja do tego zamówiłam wykończenie cashmere, nie wiem czy dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może serial? Bo chyba filmu HBO 4 razy w tyg żadnego nie puszcza?

Nie mam Canal+

 

Mirela, futro moje :lol:

Dzięki :)

 

Naprawdę HBO na wszystkich kanałach (normalnym, HBO 2 i chyba nawet na comedy) ten SATC 2 tłucze pd kilku miesięcy na okrągło ;)

Ja akurat byłam rozczarowana, do serialowych smaczków baaardzo daleko. I jakoś wracać do tego nie będę, w przeciwieństwie do serialu, który mogę chyba do końca życia niemal w kółko oglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na swoje. Celowałam na oślep w te 5 próbek, a te odcienie różnią się przecież jakimiś ćwierćtonami ;)

Ja do tego zamówiłam wykończenie cashmere, nie wiem czy dobrze?

 

No ja też na oślep strzelałam. A jakie wzięłaś odcienie? Ja wzięłam light i light medium - te light na pewno za jasne, jutro biorę się za light medium:)

Co do wykończenia też nie wiem - ja wzięłam matowe i jest faktycznie mat, nie miałabym nic przeciwko lekkiemu efektowi rozświetlenia, zastanawiam się jeszcze nad tym luminesse.. chyba i tak mnie nie ominie kolejne zamawianie próbek zanim trafię ;)

Daj znać jak te Twoje się sprawdzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę HBO na wszystkich kanałach (normalnym, HBO 2 i chyba nawet na comedy) ten SATC 2 tłucze pd kilku miesięcy na okrągło ;)

 

W takim razie za mało oglądam TV, bo trafiłam pierwszy raz :lol: Pierwszy raz od początku dodam ;) (bo co za sens oglądać coś od środka)

Mnie tam się*podobał. Uśmiałam się setnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie wzięłaś odcienie?

 

Kopiuję z zamówienia:

Cashmere - Light Medium Beige

Cashmere - Medium Neutral

Luminesse - Light Med Golden

Cashmere - Medium Beige 2.3

Cashmere - Light Med Neutral

 

O, i dopiero teraz widzę, że jeden jest luminesse ;) Przez przypadek wzięłam, bo tam się*wybiera z takiej długiej i pogmatwanej listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wszystko jeszcze nie jest prawda :(

Albo Rutkowski to wymyślił żeby skusić tego porywacza, albo w ogóle sprawa ma drugie dno

Jak to możliwe że nikt do tej pory nie znalazł tego dziecka, skoro miała go zostawić pod drzewem? Tego kocyka?

To wszystko jest bardzo dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze matka cos sciemnia jesli chodzi o powod smierci, znalezli jakies rzeczy w worku ale dziecka nie bylo

 

Właśnie pokazali stary wywiad z ojcem tej małej.

Oni wyszli razem! z domu wtedy i się rozeszli podczas tego spaceru. On poszedł do matki a ona dalej na spacer ...

No to co? Wyszli razem z martwym dzieckiem?

Paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...