Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Kopiuję z zamówienia:

Cashmere - Light Medium Beige

Cashmere - Medium Neutral

Luminesse - Light Med Golden

Cashmere - Medium Beige 2.3

Cashmere - Light Med Neutral

 

O, i dopiero teraz widzę, że jeden jest luminesse ;) Przez przypadek wzięłam, bo tam się*wybiera z takiej długiej i pogmatwanej listy

 

To wzięłaś ciemniejsze odcienie ode mnie, bo ja wzięłam tylko lighty i medium lighty. te lighty dla mnie zdecydowanie za jasne, medium lighty wypróbuję jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To wzięłaś ciemniejsze odcienie ode mnie, bo ja wzięłam tylko lighty i medium lighty. te lighty dla mnie zdecydowanie za jasne, medium lighty wypróbuję jutro...

 

Myszonik to moze jakbys miala wywalic te lighty to podeslalabys bo ja to bym chyba lighty potrzebowala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do historii z Madzią to chyba już się nie będę powtarzać. Straszna sprawa, poważnie się obawiam, że brutalna prawda nigdy nie wyjdzie do końca na jaw, a zwłoki dziecka mogą nie zostać nigdy odnalezione, a tym samym i niewyjaśniona pozostaje przyczyna jej śmierci. Udział ojca jest jakby oczywisty. A tak w ogóle to moim zdaniem historia jest zapewne o wiele bardziej makabryczna niż w najśmielszych wyobrażeniach ktokolwiek może przypuszczać... no ale ja już tak mam tendencje do czarnowidztwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonik to moze jakbys miala wywalic te lighty to podeslalabys bo ja to bym chyba lighty potrzebowala :D

 

Nie ma problemu - to są próbki, ja z każdej troszkę wysypuję tak na jedno-dwa użycia, a reszta zostaje nietknięta. Jak już zakończę testy mogę Tobie te lighty przesłać.. napisz na priv, podaj adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może serial? Bo chyba filmu HBO 4 razy w tyg żadnego nie puszcza?

Nie mam Canal+

 

Mirela, futro moje :lol:

Dzięki :)

 

Naprawdę HBO na wszystkich kanałach (normalnym, HBO 2 i chyba nawet na comedy) ten SATC 2 tłucze pd kilku miesięcy na okrągło ;)

Ja akurat byłam rozczarowana, do serialowych smaczków baaardzo daleko. I jakoś wracać do tego nie będę, w przeciwieństwie do serialu, który mogę chyba do końca życia niemal w kółko oglądać:)

 

Widzisz - nic nie zmyślam:P

 

Ja najpierw się śmiałam, jak podczas każdego przeglądu programu natrafiałam SATC 2 (film, nie serial:no:)... ale teraz przestało być to śmieszne;) już mnie z letka wkurza:mad:

 

A historia z tą dziewczynką straszna:( skad się biorą tacy nieludzcy ludzie:( bo ja nie wiem kim trzeba być, żeby dziecko skrzywdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że mi przypomniałaś miałam właśnie się tym zająć bo mój bank ma taki złodziejski kurs, ze szlak mnie ostatnio trafił:bash:

 

My się właśnie zebraliśmy (jak zwykle rychło w czas! :no:)

Okazało się*że to kwestia 20 minut (i to dla 2-óch walut!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kantor internetowy:o nie miałam pojęcia, ze coś takiego istnieje:o

Jak to działa???

 

halllllo, pytanie zadałam:lol:

Jak działa taki kator? Wysyła się forsę przelewem a oni odsyłają w innej walucie?:confused: Ale trzeba wszystko przez konto walutowe czy jak???

No może głupia jestem, ale nie wiem jak to działa:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w banku tak szybko?

 

tak szybko :yes:

Jak wróciliśmy już mogliśmy walutą się*rządzić na nowo otwartych rachunkach :yes:

 

halllllo, pytanie zadałam:lol:

Jak działa taki kator? Wysyła się forsę przelewem a oni odsyłają w innej walucie?:confused: Ale trzeba wszystko przez konto walutowe czy jak???

No może głupia jestem, ale nie wiem jak to działa:roll:

 

Faktycznie

Pisałyśmy razem, i nie zauważyłam

 

Działa tak, że pobiera Ci z konta złotówki a na Twoim koncie walutowym pojawia się waluta obca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szybko :yes:

Jak wróciliśmy już mogliśmy walutą się*rządzić na nowo otwartych rachunkach :yes:

 

 

 

Faktycznie

Pisałyśmy razem, i nie zauważyłam

 

Działa tak, że pobiera Ci z konta złotówki a na Twoim koncie walutowym pojawia się waluta obca

 

ale tak z minuty na minutę? Czy po jakimś dłuższym czasie - po dobie np.?

A co trzeba w banku załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak z minuty na minutę? Czy po jakimś dłuższym czasie - po dobie np.?

A co trzeba w banku załatwić?

 

A tego jeszcze nie wiem ;)

Ale spodziewam się*że kwestia sesji przychodzących/wychodzących

 

W banku (albo w domu) musisz złożyć wniosek o rachunek walutowy. Potem trzeba podpisać aneks do umowy kredytowej, że pieniądze mają być*pobierane z rachunku walutowego a nie z ror-u

W banku o tyle szybciej że od razu wszystko za jednym zamachem.

W domu wypełnisz wniosek, potem czekasz na kuriera, podpisujesz przy nim, kurier dostarcza do siedziby banku, analizują to i dopiero możesz i tak pojechać do banku podpisać aneks do umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...