Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Spirea, ale zajrzę, dzięki.

Na początku nie wiedziałam o co chodzi z tymi drzwiami eurodoor, ale Pan nam pokazał różnicę, mąż oczywiście oczarowany.

Wszystkie kanty w tych drzwiach są*ostre jak żyletka. Nie ma opływowości jak w drzwiach robionych przez stolarza. Lakier się super schodzi. No coś w tym jest. Ale czy warte by dopłacać jakieś*8tys na całości? Za tę różnicę mogę mieć większość pstryczków elektryczków, jeśli nie wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak pelne i z magnetycznym. Mam otwierane na zewnatrz i do wewnatrz ale beda wygladac tak samo i licowac ze scisna. Specjalny system, doplata i jest pieknie:)

 

Dobra. Ty mi tu tłumacz o co chodzi! Z obydwu stron zlicowane ze ścianą???? To jaką*mają grubość skrzydła? 13 cm??? Chyba nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z zamkiem magnetycznym w drzwiach wewnętrznych?

 

To jest taki myk, że ta zapadka jest zawsze wewnątrz zamka. Jak otworzysz drzwi, to masz gładką powierzchnie w miejscu gdzie jest zamek (nic nie wystaje). Zamykając drzwi, zapadka się wysuwa pod wpływem magnesu. Nie musisz naciskać klamki i zamykasz "cicho" drzwi

 

IMG_3223.jpg

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wiem o co chodzi. To jest ten francuski system o którym mówił sprzedawca. Nie jestem do tego przekonana, bo po uchyleniu drzwi widać bebechy (zawiasy) od strony holu (czyli u nas z salonu), no i drzwi otwierają się tylko do 90st, nie położą się na ścianę, co u nas wyglądałoby tak, że skrzydło 90-tka, by sterczało ze środka ściany w pokojach. Chyba weźmiemu zlicowane z opaską, ale otwierane do zewnątrz, tak jak łazienkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, ja mam drzwi Eurodor i muszę przyznać, że są warte swojej ceny. Są przepiękne, super wykonane, zero zastrzeżeń. Próbuj negocjować rabat. Wiem, że Zuz@nka zamawiała w AGStyle swoje białe drzwi wew. i kosztowały coś koło 1500-1800/szt., ale nie wiem jakiej są firmy.

 

Ja u siebie w pokojach mam drzwi z wystającymi zawiasami (wszyscy odwiedzający twierdzą, że zawiasy są naprawdę ładne i wcale nie rzucają się w oczy), natomiast w drzwiach łazienkowych mam bezfelcowe, aby nie było widać tych zawiasów z przedpokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wiem o co chodzi. To jest ten francuski system o którym mówił sprzedawca. Nie jestem do tego przekonana, bo po uchyleniu drzwi widać bebechy (zawiasy) od strony holu (czyli u nas z salonu), no i drzwi otwierają się tylko do 90st, nie położą się na ścianę, co u nas wyglądałoby tak, że skrzydło 90-tka, by sterczało ze środka ściany w pokojach. Chyba weźmiemu zlicowane z opaską, ale otwierane do zewnątrz, tak jak łazienkowe

ja bym do pokoi wzięła jednak otwierane do środka, bo nie będziesz zamykać drzwi za każdym razem jak będziesz wychodzić z pokoju - szczególnie dziecięcego, a takie otwarte drzwi na salon nie będą ładnie wyglądać. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, ja mam drzwi Eurodor i muszę przyznać, że są warte swojej ceny. Są przepiękne, super wykonane, zero zastrzeżeń. Próbuj negocjować rabat. Wiem, że Zuz@nka zamawiała w AGStyle swoje białe drzwi wew. i kosztowały coś koło 1500-1800/szt., ale nie wiem jakiej są firmy.

 

Ja u siebie w pokojach mam drzwi z wystającymi zawiasami (wszyscy odwiedzający twierdzą, że zawiasy są naprawdę ładne i wcale nie rzucają się w oczy), natomiast w drzwiach łazienkowych mam bezfelcowe, aby nie było widać tych zawiasów z przedpokoju.

 

Lidziu. Zuzanka ma chyba pol-skone. Z tego co opowiadał mi pan w AGStyle :D

 

Wiesz co, mnie nawet nie na tych zawiasach chowanych tak zależy (bo od strony pokoju spokojnie mogły by być, pokój dziecięcy czy gabine to nie jest reprezentacyjna część domu). Ja chcę mieć od strony holu drzwi zlicowane z opaską/ścianą (nie wklęsłe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu. Zuzanka ma chyba pol-skone. Z tego co opowiadał mi pan w AGStyle :D

 

Wiesz co, mnie nawet nie na tych zawiasach chowanych tak zależy (bo od strony pokoju spokojnie mogły by być, pokój dziecięcy czy gabine to nie jest reprezentacyjna część domu). Ja chcę mieć od strony holu drzwi zlicowane z opaską/ścianą (nie wklęsłe)

Rozumiem. Z tego co pamiętam, to tam gdzie jest pokój dziecka masz jakiś korytarzyk, tak ? Jakiej on jest szerokości ? Nie będą te drzwi przeszkadzać w komunikacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, zajrzyj tutaj http://drzwiwroc.pl/informacje/drzwi-biale-lakierowane-ncs.html Mam tu upatrzone drzwi Euroba. Wyglądają bardzo ładnie w katalogu. Nie miałam jeszcze czasu, żeby podjechać i zobaczyć na żywo. Cena podstawowa za białe pełne to 1100 zł netto. W zestawie ościeznica do 15cm i zawiasy przylgowe. Mają w ofercie bezprzylgowe, ale nie ma ceny na stronie.

 

Spireo, byłaś już na Krzyckiej coś obejrzeć? Na stronie mają linki do fajnych drzwi zewn (passsive cośtam) - ciekawe jakie ceny.

 

ok, widzę że nie byłaś, ale moze byłaś w międzyczasie? albo coś wiesz o tych wejściowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Z tego co pamiętam, to tam gdzie jest pokój dziecka masz jakiś korytarzyk, tak ? Jakiej on jest szerokości ? Nie będą te drzwi przeszkadzać w komunikacji ?

 

Tak, na koncu są dwa pokoje ze skośnym wejściem. Korytarz ma tam 1,70 (w kwadracie) Jedne i drugie drzwi otwierałyby się na ścianę, lewe na lewą, prawe na prawą. Gorzej jest z samym korytarzem który ma 110 i tu się muszą otwierać drzwi łazienkowe. Skoro te dadzą radę, to tam tym bardziej, szczególnie że to koniec korytarza

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...