Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pychotki jak zwykle;)

a odkurzacz u ciebie jest , ale nie działa????

 

Nie, odkurzacza nie ma

Nawet szufelek i gniazd nie mam zamontowanych. To wszystko jest tylko zapłacone (materiał razem z usługą)

Ustaliliśmy że przyjedzie to z nim na montaż po przeprowadzce

 

 

w sosie smietanowo-borowikowym .

 

pyyyyychotka!

Uwielbiam takie sosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak super, że się sprawa ze stołem wyjaśniła pozytywnie.

Pożyczyłam dziś od teścia stację meteo i pokazuje u mnie 30% wilgotności (bez żadnego nawilżania dodatkowego), ale teść mówi, że jej nie wierzy, bo jakieś dziwne rzeczy mu pokazuje... chyba muszę sobie jakiś termometr z wilgotnościomierzem kupić, bo się schizuję tym rozsychającym drewnem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% wilgotności (bez żadnego nawilżania dodatkowego)

 

Zrób eksperyment i weź ze sobą stację do łazienki na czas kąpieli. Masz grzejniki? Powieś coś*mokrego na nim (dobrze mokrego) zostaw na jakiś czas stację w pobliżu i sprawdź. A najlepiej jeszcze dla porównania - powieś ją*gdzieś*w pobliżu wylotu powietrza z reku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak super, że się sprawa ze stołem wyjaśniła pozytywnie.

Pożyczyłam dziś od teścia stację meteo i pokazuje u mnie 30% wilgotności (bez żadnego nawilżania dodatkowego), ale teść mówi, że jej nie wierzy, bo jakieś dziwne rzeczy mu pokazuje... chyba muszę sobie jakiś termometr z wilgotnościomierzem kupić, bo się schizuję tym rozsychającym drewnem..

 

To bardzo prawdopodobne, że masz taka wilgotność, niestety w wielu domach teraz taka jest, bo zimno na dworze i trzeba mocno grzać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej już chyba być nie może;-)

 

dopóki nie przekonałam się*na własnej skórze, że takie działania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku to już moja wyobraźnia działa na wyższych obrotach

Czasami poprawiając jedno można uszkodzić drugie. Wymieniany będzie tylko blat, mechanizm który jest z nim ściśle powiązany zostaje (pewnie lepiej jak jest zamontowany i już się*go nie rusza), zostają nogi które muszą pojechać do nich, potem wrócić ... Już sobie wyobrażam ile rzeczy można po drodze popsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki nie przekonałam się*na własnej skórze, że takie działania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku to już moja wyobraźnia działa na wyższych obrotach

Czasami poprawiając jedno można uszkodzić drugie. Wymieniany będzie tylko blat, mechanizm który jest z nim ściśle powiązany zostaje (pewnie lepiej jak jest zamontowany i już się*go nie rusza), zostają nogi które muszą pojechać do nich, potem wrócić ... Już sobie wyobrażam ile rzeczy można po drodze popsuć

 

To faktycznie większa operacja, a nie tylko sam blat:-(

A nogi też będą poprawiać, że muszą jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...