Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i kupiłyście coś????

 

Ja nie bo ja siedziałam, winkiem się*raczyłam i liczyłam w głowie szkody w aucie (głupio mi było wrócić z miską za 120zł do domu :lol:)

To po pierwsze.

A po drugie, kazałam Lidzi w smartfonie znaleźć te same rzeczy na allegro i porównywałyśmy ceny. Jak wiadomo różnice były niemałe

Stwierdziłam że kupię ten cud kuchenny, kluseczkomanię i jakieś*pojemniki, jak już się okaże czy nas stać po remoncie auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia na pocieszenie . ja załatwiłam przedni zderzak w oim ukochanym aucie 2 lata temu. pojechałam do piekarni, zimno -18, ciemno iślisko jak cholera. skręvciłam w moją ulicę i nagle zobaczyłam kawał śniegu, z boku ulicy , nie na chodniku szło 2 chłopaczków i nie miałam jak zjechać na drugi pas, ani jak wychamować i przywaliłam w ten lodo- snieg. zderzak oczywiście pękł:offtopic: i ja oczywiście na policję ido zarządu dróg. wystałam się na mrozie, trochę waucie 30 minut( miałam cieniutkie adidaski). i odpisali mi,żę śnieg może leżeć na drodze:offtopic: i to zdarzenie losowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, a jadłas kiedys salatkę surowy kalafior starty na wiekszej tarce + pokrojony pomidor + pokrojony ogórek kiszony + majonez (niedużo) super i w zwykłej szkalnej misce tez możesz to zrobić.

Ja nie za bardzo rozumiem jak można przygotowac barszcz bez gotowania, albo mam trudności w czytaniu ze zrozumieniem (jak a chodziłam do szkoły to takiego ustrojstwa się nie uczyliśmy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiranda, trzeci raz piszę posta :no:

 

Ten cud kuchenny to miska z sitem, misa pod nią i przykrywka

W misie z sitem były starte buraki z przyprawami, to zalano wodą z octem zielem i listkiem i przykryto pokrywką (chyba wypuszczała jeszcze to powietrze)

Po 40 minutach esencjonalny mocny aż gęsty barszczyk.

Ja bym po swojemu go doprawiła (ale to już przecież*kwestia gustu) Lubię bardziej pieprzny, dodaję papryki mielonej ostrej, więcej czosnku i sporo majeranku

 

I tak sobie myślę że taki niegotujące się buraki mają więcej witamin. Zresztą czuć*było w tym barszczyku surowiznę (co akurat mnie odpowiadało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za tak dokładne wyjaśnienie, ale czy ja dobrze słyszę 120 zł czy ? A propos gotowania czy ktoraś z Was garnki Zeptera ma i czy to warto kupować? za tyle pieniędzy. :)

Na barszcyk Monia to bym do Ciebie przyjechała, bo jak to czytałam to ślinka mi leciała. Ty to masz zamiłowanie do gotowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, nieźle narozrabiałaś, ale mam nadzieję, że jednak szkody w samochodzie nie będą aż tak poważne jak zakłada K.

 

A tak w ogóle to zapomniałam ci podziękować za przemiłą podróż powrotną do domu (przynajmniej przez połowę drogi) :D Zawsze możesz liczyć na moją podwózkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiranda, trzeci raz piszę posta :no:

 

Ten cud kuchenny to miska z sitem, misa pod nią i przykrywka

W misie z sitem były starte buraki z przyprawami, to zalano wodą z octem zielem i listkiem i przykryto pokrywką (chyba wypuszczała jeszcze to powietrze)

Po 40 minutach esencjonalny mocny aż gęsty barszczyk.

Ja bym po swojemu go doprawiła (ale to już przecież*kwestia gustu) Lubię bardziej pieprzny, dodaję papryki mielonej ostrej, więcej czosnku i sporo majeranku

 

I tak sobie myślę że taki niegotujące się buraki mają więcej witamin. Zresztą czuć*było w tym barszczyku surowiznę (co akurat mnie odpowiadało)

chyba spróbuję ten barszcz zrobić w mojej misce. włoże tam sitko i zamknę pokrywkę.

choć my lubimy barszczyk czerwony Krakusa w kartoniku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - a Ty co, w Małysza się chciałaś wczuć? :)

 

Nie pierwszy raz

Tylko tym razem nie wyszło :lol:

 

 

 

U nas z Tupperware'a kiedyś najczęściej używana było miska puf-puf (do ciasta drożdżowego).

 

Dlaczego "kiedyś"

 

 

Salik, jak pobyt w domu? Chyba bardzo absorbujący bo nawet na fm nie zaglądałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wyszło?

Oczywiście że wyszło, tylko lądowanie skopałaś ;)

 

A w domu jak zwykle za mało czasu na wszystko.

Dzień mógłby być tak ze 2 razy dłuższy - na FM faktycznie nie było czasu, bo były inne ciekawsze rzeczy do roboty poza forum ;)

 

Ciekawi mnie co K powiedział odnośnie samochodu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wyszło?

Oczywiście że wyszło, tylko lądowanie skopałaś ;)

 

A w domu jak zwykle za mało czasu na wszystko.

Dzień mógłby być tak ze 2 razy dłuższy - na FM faktycznie nie było czasu, bo były inne ciekawsze rzeczy do roboty poza forum ;)

 

Ciekawi mnie co K powiedział odnośnie samochodu... :)

 

telemark trzeba poćwiczyć ;)

 

Moni, jakiś czas temu, ale już po przeprowadzce jadąc do pracy chciałam być sprytniejsza i ominąć korki i wykręciłam na jakąś chyba off-roadową trasę bo nie ujechałam daleko i zawiesiło mi się podwozie na jakiejś górce :rolleyes: miałam więcej szczęścia niż rozumu, bo w sumie to nic się nie stało, tylko trzeba mnie było stamtąd wyciągnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

 

Ciekawi mnie co K powiedział odnośnie samochodu... :)

 

K jak to K (już o tym pisałam chyba u Lidzi). Na początku wyolbrzymiał problem (już kupował zatarty sillnik ;)) a potem, jak suma sumarum okazało się że jest gorzej niż myślał powiedział - spoko, zrobi się, tu się pospawa, tam się wymieni :lol: Cały K

 

W rzeczywistości to ja jeżdżę samochodem najwięcej, swojego czasu kiedy pokonywałam co chwilę trasy waw-gda nabijałam jakieś*straszne przebiegi, a tak naprawdę to on zawsze coś z autem robił. Może przyjmuje takie zdarzenie jako losowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...