Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Monia to TY masz wyjatkowo spokojne dzieci (dziecko?), przy moim nie byłoby to mozliwe spac tak dlugo. Wczoraj robiłam porzadki w pokoju nad garazem, my go nie uzywamy, tylko wowczas jak mnóstwo gości przyjeżdza, padalm z nog na chwile sie połozyłam i chyba na sekunde zasnelam i slysze Mamusiu. Skad mój 16 latek miał wiedziec,(?), ze jego mama spi. Więc jak nic Cie rano nie budzi, to jestes szczęśliwą kobieta :)
16sto latek??????

 

Ostatnio wstajemy z K ok 10:30-11:00. Masakra. Codziennie jestem coraz bardziej zła, ale i tak nie mogę się wcześniej zgrzebać z wyrka :rolleyes:
Monia czas na zmiany:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kafle to Baldocer Delie Marfil

 

W czarnej łazience jest w ksztłcie litery L przez całą szerokość oświetlenie LED. Tam dojdzie jeszcze pleksa. Zakład jest jakieś 200m od domu, cały czas mi nie po drodze ;)

jeszcze raz o ten świetlik w suficie chciałabym zapytać,czyli robili Ci go facecie od karton gipsu?dali ledy w zagłębienie ,a na to masz dać pleksę-aby zasłonić źródło światła tylko aby był liniowy efekt świetlny?Czy te ledy ci dają nastrój czy oświetlają.Ja zastanawiam się nad takim czymś tylko ze świetłówką-gotowe lampy chorsa lub aquaform w tym stylu drogie diabelsko.Tylko czy mogłabyś mi zrobić zdjęcie z bliska ,bo zastanawiam się co będzie trzymało tę pleksę, jak wyglada połączenie jej z karton gipsem-dali tam jakiś uchwyt?

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmuszajcie Nocnego Marka do wstawania rano, to nie zgodne z jego natura. Mala bedzie chodziła do przedszkola na 10 i to K bedzie ja odwoził, a Monia nie nadaje sie chodzic do pracy na 9 czy 10, wiec musi zalożyc własną działalność i byc niezależna. Na wszystko jest rada, czy ktoś, kiedyś zmuszał rannego ptaszka do spania do 12 w dzień? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: nie , nie praca na 9 i do 17 w biurze:confused: chyba by tego Monia nie zniosła. kiedy by znalazła czas na sen i gotowanie;)

 

ale drugi dzieciaczek;) trochę wytrąciłby ją z dotychczasowego rytmu dnia:lol2::lol2::lol2::lol2: ale na jak długo?????? drugie dziecko też by było tak wychowane jak Lil;)

 

monia a może jakieś ćwiczenia w fitnesie???? ja tak zrobiłam i wstaję o 8.33;) żeby zdąrzyć na 10( 5-10 minut jazdy samochodem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam na sek powiedzieć że właśnie złamałam wałek na cieście na faworki! :lol2: :jawdrop:

 

Dobrze, że tym razem "ucierpiało" ciasto a nie K. :)

 

Jeśli fitness miałby być motywacją do wstania dla śpiocha to felerny śpioch! Śpioch lubi spać, a nie się wyginać o niedorzecznych porannych godzinach.

Przedszkole też nic nie da - tak jak ktoś napisał Lil będzie w przedszkolu o 10 i to dowieziona przez K. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic tylko za wcześnie wstała:p

 

a ja jestem śpioch i wstaję na pilates:p

 

ja też jestem ale wstaje:yes: - budzik sobie nastawiam na 8.30 poleżę trochę i wstaje bo muszę Zu obudzić a ona lubi pospać, o 10 najpóźniej musimy byc w przedszkolu - mam ciężko jak mi spada poziom hormonów tarczycowych to w tym okresie mogłabym ciągle spać ale jak tylko zmienię dawkę to mogę spać po 5 godzin i jestem wyspana:yes: jedyne co to Starszaka wytresowałam, żeby sam się do szkoły szykował - mam ponad godzinkę spania dłużej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem ale wstaje:yes: - budzik sobie nastawiam na 8.30 poleżę trochę i wstaje bo muszę Zu obudzić a ona lubi pospać, o 10 najpóźniej musimy byc w przedszkolu - mam ciężko jak mi spada poziom hormonów tarczycowych to w tym okresie mogłabym ciągle spać ale jak tylko zmienię dawkę to mogę spać po 5 godzin i jestem wyspana:yes: jedyne co to Starszaka wytresowałam, żeby sam się do szkoły szykował - mam ponad godzinkę spania dłużej:D
a jak moj chodził do przedszkola, to wstawałam o 8. 30. a potem z nim sobie ucinałam drzemkę poobiednią . Bo on za nic nie usnął w przedszkolu:p

a szkoła na 8. jechałam abo w piżamce w lato, albo w piżamce i na to dresiku w zimę , apotem szłam spać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mój M nastawia sobie budzik na 6.10, żeby wstac o siódmej i tak co 7 min pobudka i nie może wstac, ja mu sie zreszta nie dziwie jak idzie spac 1 -2, ale wcześniej nie umie zasnac. Tak już ma i ja wiem, że to nie jest jego widzimisie, tylko tak jego organizam funkconuje. Ja natomiast jak musze rano wstac to budze sie bez budzika i moge od razu wstawac, ale nie lubie chodzic spac po 24. To zostało nam dane przez matke nature i burzenie tego powoduje u nas niepotrzebny stres, wiec wypada uszanowac czyjes upodobania i namawiac go że ........ To tak jak z ekstrawertykiem i introwertykiem jeden nie może za to ze najpierw mówi potem myśli (to tak w skrócie) a drugi nic nie może, że nic nie mówi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...