Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

kakusku, ja mam tam strop teriva i tak zostaje. Pleksi jest dobrze mleczna, stropu przez nią nie widać. Jak się*weźmie cieniutką to jest jak szkło. Kilka postów wcześniej podałam linka do dziennika w którym są zdjęcia takiego oświetlenia u forumowej 78mysz

Pisałam już, że mam tam zamocowane ledy(mąż przykleił je do podwieszonych na kątownikach drewnianych cienkich listewek)

Ja mam sufit na podwójnym profilu, więc spokojnie świetlówka by się zmieściła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kakusek, basia

 

tak to wygląda (bez pleksi)

 

http://img341.imageshack.us/img341/6329/img2704o.jpg

 

http://img513.imageshack.us/img513/2582/img2705h.jpg

 

tu opuściłam roletę do zupełnej ciemności w łazience i zapaliłam tylko leda (przypominam że to mocny led 48W/5m)

 

http://img860.imageshack.us/img860/4807/img2708g.jpg

 

http://img824.imageshack.us/img824/5316/img2706rf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka nic nie widać przez pleksi, ani przy zapalonym , ani przy zgaszonym:), przynajmniej u mnie.

 

Moni czemu zostałam olana? zapytałam czy efi sypialnia była inspiracją twojej:P

Moniś napisz jeszcze ile płaciłaś za krzesełka do jadalni?

 

A sypialnia w świetle dziennym równie piękna! Szarość na łóżku cudowna, w połączeniu z palisandrem to już w ogóle poezja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, coś takiego znalazłam, na zamówienie, kolorowe :) Tylko wymiar za duży (może by zrobili mniejsze, bo to jest jakieś rękodzieło)

 

MarJel Pisałaś w tym samym czasie kiedy ja i nie zauważyłam posta, sorki.

Nie da się ukryć że palisander i czarna ściana powodują że sypialnia podobna do tej efilo.

Palisandrowa podłoga (w której kocham się od kilku lat) i drzwi to był mój wybór jeszcze zanim zobaczyłam dom efilo, także czy była inspiracją, sama nie wiem, na pewno w pamięci zapadła

 

edit: u niej chyba podłoga nie jest palisandrowa?

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, te szklane proste najbardziej

Tylko chyba ja muszę mieć coś z miejscem na szpargały (bo wiesz, gdzie schowam takie rzeczy jak krem do rąk, stóp, jakieś duperele ;))

 

Alicja, dzięki!

Monia w łazience będziesz miała szpargały!!!!!

albo ewentulnie dasz coś koło kaloryfera!!!!

 

zawsze można kupić super fajne pudełeczka na szpargały .;)

 

Kaka nic nie widać przez pleksi, ani przy zapalonym , ani przy zgaszonym:), przynajmniej u mnie.

 

Moni czemu zostałam olana? zapytałam czy efi sypialnia była inspiracją twojej:P

Moniś napisz jeszcze ile płaciłaś za krzesełka do jadalni?

 

A sypialnia w świetle dziennym równie piękna! Szarość na łóżku cudowna, w połączeniu z palisandrem to już w ogóle poezja :rolleyes:

Marta ja mam inspiracje od Efilo sypialniane. i ona mnie zainspirowała swoją sypialnią ;) a także cała czarna lazienką włącznie z sufitem:yes::yes::yes::yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, coś takiego znalazłam, na zamówienie, kolorowe :) Tylko wymiar za duży (może by zrobili mniejsze, bo to jest jakieś rękodzieło)

 

MarJel Pisałaś w tym samym czasie kiedy ja i nie zauważyłam posta, sorki.

Nie da się ukryć że palisander i czarna ściana powodują że sypialnia podobna do tej efilo.

Palisandrowa podłoga (w której kocham się od kilku lat) i drzwi to był mój wybór jeszcze zanim zobaczyłam dom efilo, także czy była inspiracją, sama nie wiem, na pewno w pamięci zapadła

 

edit: u niej chyba podłoga nie jest palisandrowa?

jakie rękodzieło znalazłas???? pokaż:)

 

zobacz jaka fajna seria była w H& Y. moj syn ma takie pudełeczko na długopisy na biurko. a były pudełka z zatyczkami i wielkie pudła, gazetniki;)DSC02371.jpgDSC02369.jpg

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się inspirowałam bardzo wnętrzami efi, co jak co to ona zapoczątkowała wiele, a teraz dużo z nas to powtarza. Chociażby u mnie czarna łazienka, stół z MD, oświetlenie kuchni, okap, kanapy w salonie nie ukrywam, że sama na to nie wpadłam:lol: i dużo się właśnie od niej nauczyłam.

Uważam, też że nic w tym złego, po to tu jesteśmy:rolleyes:

Najważniejsze, że każda z nas ma jednak zupełnie inny dom i nie zerżnęła bezmyślnie tylko coś tam, po troszku do siebie pożyczyła od niej ;)

 

Moni nie wiem jaką efilo ma podłogę jakąś ciemną na pewno :)

Stoliczki od drugiej moniki( te szklane) też mi się widzą u ciebie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta może ja nie tak dużo, ale czarny sufit jest od Efilo.

a inspiracje łazienkowa Efilo mi powklejała w komentarzach i doradzała;)

 

a reszta to sama wyszła.

 

 

bardzo mi się podoba też u Anuli- ale ona ma inna bryłe domu i jej wnętrza u mnie by nie wyszły!!!!

 

a u Efilio bardzo mi się podoba biała kuchnia i Salon z wiszącymi glutami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=monsanbia;5213814

 

Ja wiem czy moich komentarzach będziesz mądrzejsza ... ;)

Ale powodzenia w czytaniu

 

Marzyłam o palisandrowych drzwiach (jak i o podłodze) ale i jedno i drugie w całym domu by nie zdało egzaminu, więc sypialnię zrobiłam w zupełnie innym klimacie

 

Juz jestem! Probuje zaskoczyc meza moja wiedza ale jeszcze nic co powiedzialam nie zrobilo na nim wrazenia - wszystko wiedzial. No moze za wyjatkiem jak obliczyc jaki ma byc okap - 12*kubatura kuchni...O tym ze razy 12 chyba nie wiedzial :)

Ja nigdy nie udzielalam sie na forach, nie ma mnie na FC i jakos tak nie chcialam sie uzewnetrzniac ale tutaj jest KOPALNIA wiedzy i cale szczescie ze mi intuicja podpowiedziala zeby podpatrzec co inni maja :) Chwała Bogu! I Wam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta jak jesteś. to o coś cie zapytam. ty masz filtr w kawiarce??? Toffee mnie pytała o filtr, a ja mam tylko p[ojemnik na wodę , na którym pisze brita:o

 

Monia kupiłam sobie płyn micelarny biodermy- rózowy. na nim pisze,że po zmyciu nim makijażu , trzeba osuszać twarz. czy ty to robisz??? osuszasz??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta jak jesteś. to o coś cie zapytam. ty masz filtr w kawiarce??? Toffee mnie pytała o filtr, a ja mam tylko p[ojemnik na wodę , na którym pisze brita:o

 

Też mam pojemnik na wode z napisem brita i tyle:eek: filtra chyba też nie mam:eek:

 

A ja dzisiaj siedzę w domu(mały chory) i dumam nad krzesłami do jadalni:rolleyes:, w moich tymczasówkach z jyska w dwóch już się nogi rozjeżdżają :eek: bo taki plastikowy zaczep na metalową nóżkę pękł w obu pod ciężarem mojego szanownego małżonka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta jak jesteś. to o coś cie zapytam. ty masz filtr w kawiarce??? Toffee mnie pytała o filtr, a ja mam tylko p[ojemnik na wodę , na którym pisze brita:o

 

Monia kupiłam sobie płyn micelarny biodermy- rózowy. na nim pisze,że po zmyciu nim makijażu , trzeba osuszać twarz. czy ty to robisz??? osuszasz??:)

 

 

Przeczytałam za szybko i mi wyszło, że wlewasz różowy płyn z micelarny do kawiarki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...